Колисання або як навчити спати самому

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем MILITARIYA, 12 Квітень 2009.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    я почала була вже привчати спати на ліжку самій, навіть були успіхи, але полізли зуби і ми знову перейшли спати в слінг. але я кайфую, як воно собі спить і посмоктує. мені скоро на роботу - насолоджуюсь останніми тижнями! хоча може варто привчати самій спати....
     
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Без мами (коли мами немає поруч) вона навчиться спати, якщо буде потреба. А з мамою під боком і самій , і в 10 міс. - можуть бути і наслідки. Воно вам треба?
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    вона вже спала окремо на ліжку сама, іноді навіть 1,5-2 год без підкорму. але пішли зуби і вкладання стало нереальним, а якщо і вкладалась, то спала 20-30 хв, навіть якщо підкормлювати. то я вирішила, що тих пару тижнів поспимо у слінгу. через день пробую на ліжко класти, отак промучимся 30-40 хв вкладаючись, тоді беру, примотую і спимо.
    а які наслідки?
     
  5. Filina

    Filina New Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Я також хочу привчити засипати без сісі але заколихуватись вона не любить з народження, тато вложити не може(або не хоче), що робити не знаю, хоча є в нас і деякий прогрес вдень засипаємо без сісі.
     
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Наслідки в кожного різні.
    Вона ще така маленька - насолоджуйтесь. Потім будете бігати і просити, щоб обняти, а вона буде втікати і казати "мам, відстань".
    Коли зуби турбують, то ж не від того, що вона не вміє вона не спить. Їй погано, горнеться до найближчої людини, шукає допомоги. А мама її вчити спати самій збирається. Негарно :girl_nea:
     
  7. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

     
  8. Filina

    Filina New Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    До речі подруга коли привчала, то на ніч не давала сісі, а годувала, купала, ложила в кроватку, гладила животик співала колискові, розказувала казки...казала що перший день плакала хвилин 30, другий 20 і так зовсім привикла. Для цього потрібні мамі міцні нерви.
     
  9. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

     
  10. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    нарешті до мене дійшло (мабуть після 15-го прочитання). я подумала, що будуть наслідки, якщо не привчити самій спати. і була дуже здивована.
    я мала на увазі, що вдень її хотіла навчити спати на ліжку самій: тобто кладу з цицею, вона засинає, а я встаю. бо до того ми спали виключно в слінгу.
    а вночі спимо разом. але присипляю (з "коломийками", як ви кажете) її цицею, встаю і ще за компом трохи сиджу.
     
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому



    а взагалі цікаво почути про пологи. чомусь (наївно може) здається, що мама котра народила природньо і одразу притисла дитя до грудей, ніколи не зможе слухати плач півгодини заради примарного спокійного (для кого?) сну
     
  13. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    А яка не природньо - зможе?:girl_nea:
    Не думаю що то основне...
    Мені здається тут банальніше.
    Певно жінка начиталась "мудрих" книжок, наслухалась не менш "мудрих" родичів і їх безцінні поради, про "не привчай до рук", "поплаче пів годинки і заспокоїться", "спати має в своєму ліжечку", "циця до року" і т.д.,
    Ох, ті порадники... :girl_devil:
     
    Останнє редагування: 22 Лютий 2013
  14. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

     
  15. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Можливо, але я мало в то вірю, бо кожен має свою голову на плечах і якщо жінці це категорично не підходить, то хто і щоб не говорив, вона буде робити так як їй зручно... цій мамі просто так зручно, їй не хочеться спати з дитиною, її не турбує той півгодинний дитячий плач...як це не дико звучить.
    Моя дитина зараз засинає без колисання, хоча перші місяці ми колисалися постійно, просто на якомусь етапі, мені стало важко її колисати, я була страшно втомлена, я поклала її на ліжко і брала за ручки і за попу підколисувала, спочатку довго засинала, потім звикла...Зараз просто кладу біля себе, гладжу по спинці і розказую як всі-всі сплать.
    Ага, ну і ше коли були молодші, то дуже мені допомагало (десь в цій гілці вичитала) похлопувати доню легенько по попі, ритмічно, не знаю чому, але це мало дуже сонливий ефект:girl_claping:
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    а мене синочок просить по голові його погладати, а потім міцно обнімає поклавши мою голову собі на груди і так зисинає, іноді каже щоб його не гладили а просто обертається і спить, але перед тим рази 2-3 попросить пити і кожного разу каже що він сів щоб не розлити, взагалі якось так швидко дорослішає :girl_tender:
     
  17. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Ромчик почав просити його підколисати. Дуже важко йому дається самостійне заспокоєння. Він в нас дуже активний. Забави активні. Хоча й намагаюсь ввечір з ним бавитись спокійно, та практично не виходить. Тому наразі так. Кілька хвилин і спить. А інакше буде марудний зо дві години і вимучить і себе і усіх по повній програмі. А раніше я не знала що таке колисати:girl_in_dreams:.
     
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Олена теж колишиться :) Благо не треба на руках носити. Сідаю на фітбол і її так заколисую. Десь за 2 хв вона засинає.
     
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    а ти вже його відлучила?
     
  20. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Ех...
    Знав би ваш чоловік що таке- невисипався...
    1.31 ночі. Тео тільки заснув. А мужу в 6.30 вставати. І то ще добре що не в 2.31.