Кодекс честі і рукоділля

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Маруся-мама, 30 Червень 2011.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Кодекс честі і рукоділля

    нє, дітки, здається, ті самі, що і в Козочки :xaxa:
     
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Кодекс честі і рукоділля

    Усьо, зникла приставка "МОЇ ВИШИВКИ" в назві альбому
     
  3. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Кодекс честі і рукоділля

    Дівчата, ото читаю і вже запуталась...
    Побачила я на обкладинці журналу Олега Скрипку в вишиванці "білим по білому", абалдєла..взяла збільшувальне скло, міліметрівку і зішкрабала схему. Вишила майже таку сорочку малому старшому і що? Це плагіат? Ілі где?:girl_phone1:
    А з іншого боку, скільки моїх ескізів і готових вязаних робіт скопіювали? Сама бачила на вулиці дівчинку в такому точно виробі....а він в мене з голови взявся..
     
  4. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Кодекс честі і рукоділля

    А мені шкода людей, які їй повірять, і будуть чекати на омріяну вишиванку, вивалять купу грошей... а отримають пшик.

    Хм... якось треба спробувати... але хіба такі скарги вони розглядають? Ніби, якщо користувач "підставний" чи щось типу того, а авторське право - то їх компетенція???
     
  5. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Кодекс честі і рукоділля

    Отак дівача, кодекс якоїсь-такої честі у невідомо якому рукоділлі))) Схема - замовити в Наталі сукню, накинути пару гривень, і продати як свою)))) Жодного плагіату! Вона її навіть не виштватиме ;)
     
  6. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Кодекс честі і рукоділля

    Але вона написала що вишивка буде бісером, і ціну на плаття з бісеру а в Наталі нитками. Може вона і вишиває бісером?
     
  7. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Кодекс честі і рукоділля

    не, ну я всякі мєтєори у вишивці бачила, але щоб за місяць таку сукню, то з розділу анріал
     
  8. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Кодекс честі і рукоділля

    Мнда... от дурити людей таки дійсно зле, як та пані. Ще якщо не брати до уваги плагіат, а лише вишивку. Та щоб відтворити ті кувіточки, що в її альбомі бісером, треба стііільки відтінків бісеру, що я стільки ще не бачила. А судячи з вартості бісеру, то це китаєць, що вже говорить само за себе... Сумно, хіба вона попереджає, що результат відрізнятиметься сильно)
     
  9. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Кодекс честі і рукоділля

    Та вона "Мої вишивки" тільки сьогодні забрала з назви альбому.... Реально Танюня сказала, що то важко уявити, з якого віку вона цілодобово вишиває, щоб стільки навояти :girl_emo:
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кодекс честі і рукоділля

    Та, народ буває геть безличний...

    А я знайшла, що я не проти ліфтинґу, я проти кейсинґу. :xaxa:
    джерело
     
  11. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Кодекс честі і рукоділля

    І нічо. Най здоровий носить!
    А от коли зустрічаєш свою фотку (правда, з відрізаною головою) в магазині серед пропонованих на продаж схем вишиванок, то як це називається? Чим більше заглиблююсь, тим більше зустрічаю нечесність заради наживи у світі рукоділля. Чомусь хтось може днями/ночами малювати, вишивати, фотографувати/знов малювати, а інший проcто нажме Ctrl C, Ctrl V, Ctrl P, відріже ножицями голову або затре підпис (кому на що вистачить розуму/часу/вміння/фантазії) і гордо продаватиме чужу (тобто вкрадену) інтелектуальну працю на районному базарі. Автор від того не втратить, а от "винахідливій" бізнесвумен похвалитися нічим.
    ПС. Є велика ймовірність, що фото, про яке йдеться, було скопійоване саме з нашого форуму.
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Кодекс честі і рукоділля

    Та йой...
    Тут, на ДП, не шаблон, а тупо, фоту краде форумлянка. І ніц..?
     
  13. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Кодекс честі і рукоділля

    а не було припущення, що питання з фотками погоджено між форумлянками???
     
  14. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    маю таке питання: як ви ставитеся до того що хтось ліфтить ваші листівки.
    маю до кінця тижня зробити 10 шт. 3 зробила, і на тому мене заклинило. в голову нічого не лізе.
    от думаю: може то по блогах полазити і щось зліфтити.
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    а нащо ліфтити? можна просто полазити і набратись натхнення, ну на крайній випадок можете поєднати кілька ідей в одну.
    на мою думку, головна проблема не в ліфтингу, а в тому. що потім не зізнаються що робота є копією, а видають за свою.
     
  16. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Ну в Вас і обороти, майже промислові)
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кодекс честі і рукоділля

    Жорстоко скажу, але як на мене: не вмію - не беруся.

    Є ті, хто в принципі роблять листівки, аби інші копіювали (але й вони вимагають вказувати джерело "натхнення"), проте якщо "по блогах полазити", то це вже порушення "кодексу честі". А якщо то ще й на продаж, то мене би точно совість замучила.
     
  18. kanolenok

    kanolenok New Member

    Відповідь: Бісерні прикраси (намиста, коралі, ґердани, браслети тощо)

    Дівчата, я обурена. Блукаючи на однокласниках я побачила знайомі роботи.Роботи schuchok (Комплект "Маки" і кольє з калиною)одна дівчина викладає в своєму альбомі і стверджує,що це її роботи
    http://www.odnoklassniki.ru/profile/550771582155/album/456784792267 Я ж не помилилася?
     
  19. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Кодекс честі і рукоділля

    Я в тих самих Однокласниках свою солодку рахівничку знайшла( але я теж її колись робила ,набравшись натхнення в мережі), вірніше моя подруга,для якої я їх робила...Ще й дівчина, яка пропонувала їх зробити теж зі Львова) Спочатку я обурилась...Навіть написала їй,щоб забрала мої знимки. А вона тільки написала,що пропонує зробити аналогічну роботу..І не претендує на авторство..Складне це питання, тому що,коли вже й розмістила я свою роботу в інтернеті, все-вважай вона ОБЩАЯ)))) Навіть захисні знаки не допоможуть...
     
  20. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Кодекс честі і рукоділля

    я вам скажу що й розміщувати в неті не потрібно, тепер ще й додумуються до іншого: одна студія декору взяла моє запрошення сфотографувала, і виставила в себе на сайті як свою роботу. І будь мудрим... Натрапила я на таку оказію випадково, хотіла порадити гарне оформлення залів, заходжу на їхній сайт, а там моя робота. Телефоную до тієї дівчини для якої я робила запрошення (вони були "іменні") - отут і все прояснилось: моя замовниця дала їм запрошення як зразок, щоб вони підібрали папір такого ж кольору для нумерації столів, бо я тоді захворіла і не могла закінчити замовлення. Цілий детектив :)