Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Kasia, 26 Червень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    на свою адресу і не сприймаю, в мене спідниця не нащодень і не суто літня, тай колір там такий, що зелені ховаються:girl_crazy:
    але не розумію чого всі так тими спідницями кольоровими перейнялась, як на мене то краще в максі сарафанах-спідницях ніж всі в джинсах чи білих штанах ходять :) он спідниці такого плану як Наталя шукає останні кілька років табунами по місту ходять і нічого ще не одне літо будуть ходити бо гарно і зручно:girl_yes2:
     
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    та, а ще на вулицях міст багато білих сорочок, чорних штанів, джинс і т.д. ;)
    аксесуари рулять! ось, що може зробити образ унікальним і індивідуальним :) неповторним... бо річ не в спідниці, а в тому, як її вдягти, під яким соусом подати
     
  3. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    А я собі сьогодні таку класну кепочку купила:girl_dance:, з "моряцькими" полосками:girl_in_love:.
     
  4. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    А от і мій піджачок ( сподіваюсь, що мій), знайшла його. тепер треба з розміром вгадати, бо чайні люди маломірять жахливо))) Але ціна більш ніж демократична, тому можна ризикнути))) А чого ви малчіцє? Як кажете, можна таке носити? В принципі, можете не казати, мені все одно подобається))))
    [​IMG][​IMG]
     
  5. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    мені подобаються плечі :girl_claping: але я б брала без того подовженого низу,
     
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    і мені нра плечі, і для себе я б обрала такий як в Жені, але в Наталі романтишний образ, тому їй більше підійдуть такі жіночні складки-"хвилі" на жакеті
     
  7. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    це точно. Я довго вагалася, чи купляти собі таку,а потім подумала-купляти, якщо я про це мрію і так довго в думках комбіную з аксесуарами та верхом, значить вона мені потрібна. Моя обновка чекає завтрішнього дня щоб кравчиня підрізала, бо виявилась задовгою і сьогодні вирушаю за цікавим топом для неї.Максі плісированих спідниць може і достатньо на вулицях нашого міста, але носять і гарно поєднують з аксесуарами і топами одиниці.
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    а отака - [​IMG]

    ---------- Додано в 09:30 ---------- Попередній допис був написаний в 09:25 ----------

    я тоже підрізала
    правда маю не плісе, а трикотаж сіренький НМ, але довгий. якшо носити як є - то всі тротуари були б підметені
    а тоту шукаю ше, ога. ніц мудрого не найшла поки шо. (зарівську лляну з СХ не рахую, бо вона міді)
    оля-льоля дала наводку - сходжу туди ше
     
  9. Carrie

    Carrie Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    AilataN, навіть не вагайтесь чи купляти цей піджачок, він виглядає просто супер!!!В мене коліжанка його має, купляла доречі у Львові, біля готелю Нобіліс.

    ---------- Додано в 09:38 ---------- Попередній допис був написаний в 09:36 ----------

    Щодо тієї картинка "На всех улицах...", нікого не хотіла нею образити, це була самоіронія-сама маю 2 плісеровки, леопартову та бежеву
     
  10. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    Мені знимка тих дівок в коралових спідницях нагадала вчорашню ситуацію: була на першому причастю, стояли перед службою перед церквою, всі такі файні, врочисто вбрані. Тут ловлю себе на думці"o.а то певно в кораловому дружки". А потім розумію, що ж я не на весіллі :) просто то шальона мода на коралове - і в результаті десь зо 5 жіночок було в коралових суконках-спідницях :)
     
  11. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    Так, зловила ваші тапки :) і виправилась.
     
  12. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    Ой, дівчата, розсмішило мене те фото з червоними "підничками":), я теж таку собі в КК купила, але треба було підрізати:), а ще щось мені видалось, що надто вже я крупненька в ній виглядаю(за рахунок вагітного животика та генетично не малих бедер) і повернула)))) А от зарівську футболку, яку прикупила до спіднички залишила, хоч надто в ній тканинка прозора, але муж не дав здати...може бути сам носити, чи як?;) ПС. Вчора на Південному в ТМ "Європа" попала в класний магазинчик на знижки і придбала дві французькі сукені, одну за 300 грн.(хоч первинно вона коштувала 975 грн!), а другу за 185 грн.(первинна ціна 600 грн.) Якість справді хороша, а головне моєму пузіку фасончики підходять)))
     
  13. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    Де той магазин???Чи справді там такі знижки???Вибір є???
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    тут дивiться, пару штук нiчого такi...
    http://indiano.com.ua/index.php?option=com_flippingbook&view=book&id=4&Itemid=121
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    ооу, дякую. написала їм- най пришлють прайс;)
     
  16. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    Я не пригадую номеру магазину, але це чи не один магазин жіночого одягу в ТЦ Європи вартий уваги(там завжди можна знайти щось якісне і дорожче, ніж загальнопівденнівський одяг:) ІМХО Знижки справді шалені, я там знайшла неймовірну туніку/плаття(то вже як-кому:) Marc Jacobs, зараз продається за 200 грн., стартова ціна 1250 грн. Ах, але проблемка - в груддях завузька((( Там такий шалений розпродаж повязаний з тим, що більшість з тих речей позалишались в одному примірнику/розмірі і треба то все розпродати...мій муж як побачив ті речі і їх ціни/якість, то ніяк не міг заспокоїтись, що ми тільки дві речі там вибрали:):):):) Дівчатка, на жаль, детальніше не знаю як пояснити, що то за магазин, але там в Європі на 2-му поверсі не так вже й багато магазинів, а, ще один орієнтир-магазин розташований в ряді, що ближче до ТЦ "Україна", отже, пошук скоротився в межах одного ряду:) Щодо вибору, то звісно через обмеженність розмірів він не такий, як хотілось би, та й з такими знижками, думаю, щогодини він стає меншим, але зізнаюсь чесно, сьогодні ледь поборола спокусу ще раз поїхати приглянутись до білих тунік(я їх вчора не розглядала, через те, що маю вдосталь білого:)))
     
  17. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

     
  18. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    може то такий старий-старий сточний сток) або китайський фейк.
     
  20. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    я теж думаю, що не оригінал(сьогодні навіть на сайті шукала, справді такого плаття в теперішній колекції немає), але ж, блін, якщо й фейк, то мега якісний... я б, зрештою, його купила навіть якби то був Пупкін, але не судьба:):):)
     
Статус теми:
Закрита.