Кишенькові злодії

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Мар"яночка, 14 Квітень 2009.

  1. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Кишенькові злодії

    Знаю подібну історію. Друг розказув. Повертався поїздом із заробітків з Москви. У вагоні був чоловік, давно не був вдома, дорогою трошки собі випив. Така ж радість - нарешті їде додому. Вийшов на пару хвилин - обчистили до копійки. Ось такі заробітки.
     
  2. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: Кишенькові злодії

    Дійсно страшно стає їздити транспортом.. в мене такий район, що завжди студенти купами, та на пари, то фізкультура.. про маршрутку просто годі мріяти.. їжджу трамваями. і останнім часом почала розрізняти якраз таких злодійкуватих людей. то вони по одному заходять, найчастіше стають на сходинки, щоб легше до сумки дістатись.. то цілою купою пруть(в основному то хлопці підлітки) і всі разом працюють.. і як тоді реагувати? одні кажуть, що обов"язково треба підняти галас. і вони злякаються. Але є ж і агресивні, які можуть і ножичком полоснути... стає іноді страшно їздити.. а якщо до цього додати ще перестарілих маніяків, які вважають, що для тебе велике благо, коли вони до тебе притиснуться.. :girl_impossible:
     
  3. LadyEva

    LadyEva Member

    Відповідь: Кишенькові злодії

    Що за день? З теми "Рагулі" відразу сюди. Так от, пішла купити дещо на базар (Левандівський), всередині ринку поки мене штовхнула одна мадам і почала наполегливо вибачатися з гаманця щезли останні 50 грн., коли я зрозуміла що до чого підійшла до неї, щоб повернула мені моє (наївна), не повернула, а "мужичок", який стояв збоку файно собі підсміхувався (певно то він мене обчистив). Так, що будьте обережні, зараз перед святами на ринках дуже людно, і то на руку злодіям. Можу описати жінку: на вигляд років 50-60, коротка стрижка, волосся фарбоване в вишневий колір, розмальована сіро-голубими тінями і яскравою помадою, середнього зросту, повнувата. Чатують з "мужичком" біля входу, там де кантор.
     
  4. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Кишенькові злодії

    Розповім свою історію, правда не про кишенькових злодіїв. Приблизно місяць тому вийшла з роботи в 17.00год. ідучи по вул. Городоцькій направилася в ощадбанк оплатити комунальні послуги, тільки закінчила розмову по мобільному, відчинила замок сумочки аби покласти туди телефон і тут на мене нападає молодий хлопець, приблизно 30 років, вчепився мені за шию і за лічені секунди зриває мені золотий ланцюжок, це все тривало секунд максимум 4 але я все пам"ятаю до дрібниць, я так злякалася:girl_cray:, стояв він навпроти відчиненого під"їзду (заздалегіть продумана схема) і чкурнув туди (хоча за ним і так не збирався ніхто гнатися, бо я стояла як "істукан" а люди звичайно і не мали такої думки). Коли я більш менш прийшла "до себе" виявила що ланцюжок всередина моєї блузи (він зірвав але добре на щастя не вхопив) а підвіска валялася у мене в ногах. Щаслива була не тільки від того що не втратила золоті прикраси а й ще від того що це така собі пам"ятка від тата (якого вже не має поруч). Прикраси я покищо не ношу, але ще довгий час озиралася і придивлялася у лиця людей які дуже близько до мене підходили, в перші дні після того випадку мені лиця всіх мужчин були підозрілими. Він не тільки зірвав з мене прикрасу, а ще й розірвав блузку а головне сильно налякав, бо так ідеш собі і не знаєщ що і де тебе чекає :girl_cool:
     
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Кишенькові злодії

    Пройшло роки 4 після того як на мене напали, а я досі кроків за спиною не виношу - здригаюсь вся і рвучко обертаюсь. Не певна, що це колись пройде...
    Хоч це не кишенькові злодії, це - грабіжники. Якщо Ви бачили обличчя - занесіть, будь ласка, заяву, і може завтра він вже не зможе нікого налякати чи заподіяти шкоди.
     
  6. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: Кишенькові злодії

    Зі мною таке сталося 13 лютого 2001 року, а і тепер, як чую кроки за спиною, коліна "дерев"яніють".