Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Ума, 30 Травень 2009.

  1. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

     
  2. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    ну що ж, нарешті я в цій темі...

    таки соромно, розпочала я свій чудовий подарунок тільки на позаминулих вихідних, - спочатку йшло важко і незвично,
    загачкувала собі палець, потім врешті палець зажив і почало виходити легше і суттєво швидше -

    [​IMG]

    маю дві помічниці - старша нитки сортує та подає, молодша розкидає, тому процес надзвичайно веселий, цікавий та дружній)))

    перечитала я ото недавно всю тему -
    Мучача і Одувашка - повертайтесь до процесу або врешті хваліться знимками своїх завершених пухнастиків :girl_flag_of_truce:
    Умцю, а ти стрічку на край вже пришила? клей проклеїла?
    Людо, приєднуйся!
     
  3. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    О так, пригадую свій початок, то я гачкувала на страміні Цвейгард. то він такий штивний, що я собі шкіру на рукох постирала :sad:, а потіп коли призвичаїлася стало набагато легше ;)
    Я б з радістю, в мене в планах не один ще килимок, а як мінімум чотири :girl_wink:
    Я сюди ще повернуся, але не наразі, а тобі приємного і дружнього процесу. Я з превеликим задоволенням буду спостерігати за твоїм процесом
     
  4. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Побачила тему про килимки в нових дописах, зайшла з соромом :girl_yes2:
    Лежить мій килимок розпочатий ще з минулого року, пару рядків зроблено, і зими вирішила чекати :girl_spruce_up: вже літо на носі, ех, треба братись за то, що хочу, а не то, що треба
     
  5. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    в мене згин мізинця також стерся, а я то думала, що тільки я така вся ніжна)

    люкс! ми з тобою в цій темі надовго...
    мене настільки захоплює процес і результат, що я вже починаю придивлятись до дизайнів та шукати в нет-магазинах страмін та акрил)

    посилаааааю тобі "всесезонну" килимкову музу, приєднуйся
     
  6. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Якщо щось знайдеш, і мене гукай. Будемо разом запасатися;)матеріалами для наступних процесів
     
  7. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    таакс, в мене помітний прогрес -

    [​IMG]

    підібралась я до рожевеньких щічок :girl_claping:

    тааак мене захоплює командний процес і подобається пуууухнастий результат!
    Умцю, дякую за задоволення і за те, що відкрила мені таку кльову техніку! :girl_in_love:
     
  8. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    та-дам, міся має пухнасті рожеві щічки і біленьку бузю :girl_tender:

    [​IMG]
     
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Я так тішуся твоєму процесу, Фіянко! Молодчина! Я ще й досі облизуюся на ті килимки - дуже мені подобалося їх робити :)

    Стрічку вже пришила давно, тобто не сама, а занесла в атальє, бо сама б не справилась - дала їм інструкцію і розказала як то має бути. Зробили все дуже файно! Коли здавала і забирала, то біля мого килимка назбиралося багато ґав і я по півгодини оповідала як то легко. де то продається і всяке таке :) (ага, нагадала собі, що нічого споду не пришивала і не клеїла - ковзає килим по підлозі, але не надто. щоб було травматично)

    Килимком користуємося. він в нас Фія біля ліжечка стоїть. До недавнього часу то був єдиний килим в нашій хаті :girl_haha:

    Під час килимкування в перший же день стерла собі мізинця, як і ви, то видно всі ми такі ніжні :girl_in_dreams:

    дуже гарний процесик і місьо такий солодкий :girl_claping: завершуй швидше і хвалися результатом :)
     
  10. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Привіт дівчата, я десь тут читала шо страмін продаеться на південному підкажіть будь-ласка скільки коштуе , і цей гачок(незнаю як він правильно називаеться) можна купити в магазинах з фурнітурою так?
     
  11. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    МІСІЯ НЕЗДІЙСНЕННА! :yahoo:

    нарешті маємо КИЛИМ! перший і єдиний в нашому домі пухнастик :girl_tender:

    [​IMG]

    Умцю, дякую за приємний досвід і розкішний результат!

    наприкінці процес трішки сповільнився, бо килимкування освоїла моя Юстинка, і повністю перебрала ініціативу, то ж декілька верхніх рядів плели її вправні руці.

    писи. обов'язково знайду страмін потрібного каунту і ще колись повернусь в цю гілку!
     
  12. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    всі місі Forever Friends такі - вони дуже пухкенькі (багато меду гамцяють), тому очі заховані десь на рівні рожевеньких пухнастих щічок :girl_tender:

    [​IMG] [​IMG]

    вони у вишивці ледь помітні, а на килимках тим більше :girl_wink: