Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Ума, 30 Травень 2009.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    а скільки там кольорів? і який розмір килимка вийде? (може я теж надумаю...)
     
  2. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Кольорів як для килимка там багато, всього 16 але є декілька відтінків голубого, бежевого і сірого, тому якщо не вдасться знайти потрібних кольорів, буду об"єднювати по два кольори. Наприклад, тінь можна вишити одним кольором, а не трьома. А розмір 110 Х9о клітинок, а скільки буде на килимку ще не рахувала
    Викладаю сюди схему і ключ для ознайомлення
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    А я порахувала - 32,35 х 26,47 см приблизно. І виникло таке питання: Ви будете залишати розмір такий як є (бо як на мене, то килимок дуже маленький), чи будете щось міняти? Бо я хочу великий килимок - такий, щоб дитина могла на ньому бавитись, а такої схеми великої знайти не можу.
     
  4. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Я буду ще вишивати навкруг фон, за рахунок цього ще збільшу розмір килимка. але робити дуже великий не буду
     
  5. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Я остаточно вже вирішила, що буду робити килимок з песиком, трошки побавилася зі схемою, зменшила кількість кольорів і вже замовила нитки. Нитки замовляла на Петельці, але потрібних кольорів одної фірми не було, тому прийшлося замовляти різні, а тепер переживаю, як буде виглядати килимок з різними нитками.
    [​IMG]
     
  6. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Вчора мала настрій трошки покилимкувати.
    Отже, нитки які я купила виявилися значно м"якшими і тоншими, хоч коли отримала нитки була впевнена що вони ідеально підходть. Думаю що через це килимок буде не таким пухнастим і більш мягким:sad:
     
  7. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Нарешті дійшли руки до килимка
    [​IMG]
    Спочатку було важко, а зараз пішло як по маслу:)
     
  8. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Просуваюся вперед:) Великим стимулом, натхненням і допомогою у цій роботі є моя донечка, яка намотує нитки, стимулює гарними словами і надихає своєю любов"ю:girl_in_love:
    [​IMG][​IMG]
    Вже почав вимальовуватися носик:girl_in_love: А ще закінчився моток ниток,який я використувувала для зашивання фону. Тепер прийдетьсяя шукати у Львові такі нитки:girl_in_dreams:
     
  9. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

     
  10. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Вишивати песика вже закінчила, тепер залишається зашивати фон:hang1: Ще й нитки як на зло закінчилися і не можу знайти таких же самих у львівських маазинах:girl_sad: Але нічого я той килимок дороблю, я не здамся:tanksmile:
     
  11. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Люда, а чого знову не замовиш на "Петельці"?
    (І де фото псюні? :) )
     
  12. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    та той один моток ниток вийде золотим;)
    Обіцяю показати на днях, не маю чим зробити фото
     
  13. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Мій пухнастий песик:girl_in_love:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  14. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Сподіваюся, що сьогодні вже завершу робити свого килимка. Вже так мрію про завершення:girl_in_dreams:
    Скажу вам, так нудно зашивати фон, що я вже готова закинути то подалі:connie_pull-pigtail
    Розмір килимка 1м*60см
    Як закінчу, можна буде поставити мені пам"ятник, бо стільки терпіння я сюди вклала, що сама собою пишаюся:)
    Ось така я скромна:):girl_haha:
     
  15. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Ось такі ми пухнасті;)
    [​IMG]
    Залишається тільки пришити стрічку
     
  16. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Вирішила і собі такий килимок захом"ячити:girl_crazy:. Бо подвиг Люди, то для мене справжній подвиг (бо я б напевно здалась на етапі заміни і об"єднання кольорів. Шукала я шукала, дуже мені подобаються килимки Вервако, але трошки вони дорогі, як на мене, але то таке (може і гульну колись :girl_blush2:) І ось що я знайшла. Наразі думаю, але обрила весь нет, і не можу знайти процесів або готових робіт. І думаю тепер, чи не задешево вони коштують, може якісь не пухнасті вони, чи ще щось не те?
     
  17. pip

    pip New Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Перший раз зайшла в тему і поняла що я попала!)) А тепер в яких магазинах продається страмін, крючок для вишивки коврів і які треба нитки? А інтернет магазини українські в яких є готові набори Ви мені не підкажете?
     
  18. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Я купувала в Алісені страмін там є і набори, гачок купила в місцевому рукодільному магазині, а нитки використовувала 100% акрил
     
  19. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Приїхали мої ведмедики
    [​IMG]
    [​IMG]
    Важче всього було визначити де який колір ниток, так що, знімаю капелюшка, перед тими, хто Дімовскі набори власноруч сортує.
    Процес пішов...:girl_crazy:
     
  20. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Килими ручної роботи. Техніка, поради, процеси і ін.

    Виставляй фото процесу і напиши свої враження від нового для тебе виду рукоділля;)
    Дуже хочу повторити:girl_tender: мрію зробити килимки в ванну і никидки на табуретку. Я буду чекати на Фіяну:girl_in_dreams::girl_in_dreams: щоб робити разом з нею килимок. А ще чекаю на її фото страміну з малюнком щоб намалювати схему:)