Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 15 Лютий 2010.

  1. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    у жінки, що в ПБ була зі мною в палаті в день пологів дитинка з положення голівкою донизу поперек живота перевернулася.... робили екстренне КС.


    тут мені знайомий уролог, наслухавшись від мене ахів і охів про те, що дітей при кс ріжуть (сказав, що насправді не ріжуть а хіба так - царапкають...)
    ще страшилок додав: при непершому КС нерідко буває, що розрізають сечовий:girl_impossible: але заспокоює, що від того не помирають - все швиденько зашивають...

    ---------- Додано в 21:00 ---------- Попередній допис був написаний в 20:34 ----------

     
  2. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    теж цікавить, бо лікар обрадував: якщо перша дитинка буде йти сідницями, то треба буде оперувати( як я цього боюся- перші пологи були природні. Доречі, зараз лежать головками донизу, але де ще ті пологи)
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    ні, подвійного тарифу за двійню немає:girl_smile:
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    братова два роки тому за КР двійнят 400 дол заплатила.. на Джамбули
     
  5. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

     
  6. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    До них хоч бери і не ходи взагалі, почнеш заперечувати, щось і, як вони кажуть, "умнічати" приводити дані, то взагалі настрій спортять, он в Америці наскільки мені відомо переглядають протокол, щоб після трьох кесаревих дозволяти пробні в пологових будинках, а у нас не можна вагітніти...А нічо, що я двічі ще хочу після двох КР)) там взагалі в ауті всі будуть, напевно, в тому ЖК.
     
  7. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Хочу поділитись з вами цим відео http://www.youtube.com/watch?v=ML_xX5elVhg, я підписалась на канал цієї дівчини, вона готувалась до природніх пологів після двох кесаревих, її успіх надихає!
     
  8. Oksamyt

    Oksamyt New Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Сусідка моїх батьків народила здорову дівчинку природнім шляхом після двох КР. Знаю лише, що прицільно їхала до якоїсь акушерки під Києвом, бо тут їй всі відмовили і сказали, що за таке не візьмуться.
     
  9. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Дівчата, виникло таке питання. Я у Львові лікаря не шукала, який прийняв би роди після КР, тому не знаю. Лікарі зовсім категоричні, коли відмовляють? А якщо написати відмову від КР, що тобі відомі ризики і тд але хочу ПП і претензій не буду мати.Чи не вийде так? Ну мені складніше переконати у мене 2 КР. Просто я так дивлюсь,що тут згадувались максимум 4-5 лікарів, які погоджуються, але, щось в результаті все рівно частіше КР.
    Все таки за останні роки в Украъні э позитивні зрушення. Особливо Крим, Луцьк, Донецк, Житомир... інший варіант поъхати в Луцьк і там зняти житло. І ще таке питання, чи можна реально приховати одну операцію...чи лікар може відрізнити на огляді, що жінка ніколи не народжувала вагінально? Яка ваша думка?
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    мабуть, що ні. Бо якшо народжувати у пологовому, коли ви у групі ризику ( а 2 КР так є), то у випадку "чогось" спитають з лікаря, який діяв не за приписом.
    он Юля Цьомцьомка після 2 КР вдома третю лялю народила.
     
  11. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    % того, що зможе є, гарний гінеколог про огляді відчує шийку матки, яка після ПП пологів (і навіть перших) міняє свою форму (до вона є витягнутіша, а після стає наче кругліша чи стиснутіша). Тому може й не скаже однозначно, але може мати сумніви ....
     
  12. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Це видно за станом шийки матки. А ще лікар може побачити шов від КР. На крісло ж без "низу" залазять. Так що не приховаєте.
     
  13. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Дякую за відповідь, цікаво, а вона міняє форму саме в процесі проходження плоду по каналу, чи якщо було повне розкриття теж є ймовірність, що шийка схожа на шийку жінки яка була у вагінальних пологах... ну це вже таке...може це і не найкраща ідея взагалі, хіба би це був єдиний вихід, то можна було б заради такої мети.
    так я ж після двох кр, малось на увазі приховати одне з них бо про протоколу, після двох КР можуть народжувати тільки ті хто мав вже хоч раз пологи вагінальні.

    ---------- Додано в 21:10 ---------- Попередній допис був написаний в 21:07 ----------

    я знаю, вона просто мега молодець! але я не готова до домашніх. Та і потім я ще навіть і не вагітна)) просто подумала, що 9 міс. може і замало для підготовки :)
     
  14. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Знайти у Львові лікаря на 3 роди природні, після 2 КР - нереально. Я на 2-гі шукала - зо 10 найліпших передивилась і лише 1 погодився спробувати (не гарантував, але чекав), Цьомцьомка надіялась вдруге на лікаря (забула прізвище з Джамбула), а в третій вирішила надіятися тільки на себе (і на чоловіка :girl_wink:).
    Приховати частину інформації, реально, але зміст? І в обмінці написано, та й потім будете мати проблему з виплатами з соцстраху. Шукати найменше зло. Я не готова народжувати вдома (поки що, або взагалі), і 3 КР - не для мене. Для мене вихід - 2 дитини (поки що або взагалі). Через кілька років моя думка може поміняється, але не думаю, що медицина суттєво зрушить з місця.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    згадала нині один моментик, ржу півдня.
    на Джамбула мені кажуть: "тільки ж Ви більше таких дурниць не повторюйте, а народжувати приходьте до нас. Ви тепер хороший кандидат на спробу ВПКР, маєте багато шансів."
    Прикол, правда? От тепер мені можна спробувати :)
     
  16. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    І справді і смішно, і сумно... От я недавно про це якраз думала, от прихожу я і кажу "я відмовляюсь від операції, всі ризики знаю, ось відмова", а вони мені "ніфіга... у нас тільки кесарево", тобто братись на ПП вони не хочуть, бо відітє лі, якщо з породіллю щось не так піде чи з дитиної, то статистика пологового постаждає і тд, і вони повинні розуміти, що якщо вони не будуть вести ПП, то у жінки один варіант - домашні пологи... і все, тоді нічого вже не загрожує їхній СТАТИСТИЦІ...хай ЖК віддуваються ...короче "обидно, досадно, но ладно", якщо я надумаю народжувати третю дитину в пологовому, я їх попрошу написати мені письмову відмову вести мої природні пологи... А в цій ситуацію такий цинізм "ви хороший кандидат" тфу ти... слів нема, а хто до вас піде після ДП?

     
  17. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    якщо в пологових ліарі-дураки, то навіщо тоді до них звертатися?
    З такою позицією власне і
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    рада, що випливло таке жорстке формулювання, бо якраз хотіла дещо прояснити.
    я в жодному разі не вважаю лікарів з пологового - дураками. І ніколи не вважала. І те, що я визначила для себе, що мені не потрібна допомога медпрацівників на пологах - це я вирішила ажніяк не тому, що вважаю себе за когось мудрішою чи кращою. Ні в якому разі. І домашні пологи не були для мене жодним кроком відчаю типу що "ніяк не вийшло відстояти свої права в ПБ, тому ДОВЕЛОСЬ народжувати вдома". Не довелось, а просто народили та і все.
    Крім того, я ж потрапила у пологове відділення на Раппопорта. І, чесно кажучи, була здивована привітним ставленням ЛІКАРІВ. Ну не так щоб зовсім здивована, бо я презумпціюю всіх людей для себе як хороших. Але вони мали всі підстави сприйняти мене як ворога, та натомість просто щиро подивувались і все.
    тому те, що моя ситуація стала "викликом" - це зовнішній вигляд, не більше.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    нє, ну ви такі цікаві... Ви хочете мати підтримку лікарів у пологовому, які діють за чіткими приписами. А у цих приписах чітко вказано, що 2 КР у анамнезі при відсутності хоча б одних природніх пологів- це група ризику . І тут- КР прямо показаний. Якщо , припустимо, якийсь лікар, погодиться вести у цьому випадку ПП, то це він робить виключно на власний ризик. НЕ дай Бог, щоь піде не так, його дії при навіть службовому розслідуванні розглядатимуть через призму діючих медичних приписів. Як правило, при цьому опосля підключаються родичі породілі, і вони вже не будуть розбиратися, "хто прав хто виноват". Ясно, що буде винен лікар- не так зробив, не так прослідкував і т.п. Питання: кому з лікарів цей менінгіт потрібен? Тут справа не у статистиці пологового, а у тому, що конкретному лікарю не потрібні такі ризики. Якщо ви не погоджуєтеся із діючими медичними приписами, не погоджуєтеся із системою, то для чого тоді йти у пологовий? Логічно- не перекладайте тоді відповідальність за свої пологи на іншу особу, а відповідайте особисто. Для цього і є домашні пологи- для жінок, які впевнені у собі, які довіряють собі , які звикли брати відповідальність за свої дії . Все решта- то демагогія.

    ---------- Додано в 11:03 ---------- Попередній допис був написаний в 11:00 ----------

    і що вам то дасть? Просто цікаво: для чого вам та відмова і куди ви з нею підете кому що доводити?
     
  20. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Я такого не казала і так не думаю, я даю оцінку тільки незаконним діям лікарів, які відмовляють вести ПП, оскільки робити жінці операцію, якщо у неъ на руках відмова від неї, вони не мають права. Я говорю про нелегітимні дії окремих лікарів, які силою тянуть жінку на операцію без її згоди, немає значення після одного, двох чи трьох КР. А до лікарів я скоріш за все піду, тому що знаю, що хороших лікарів багато.


    Цьомцьомко, я прекрасно розумію вас, і говорила суто в загальному про абстрактну жінку. Для мене ДП на разі, це мрія, скільки не мріяла я про природні другі, я уявляла часто домашню обстановку, чи не щодня думаю про це і зараз. Можливо прийде час і я зважусь, але на разі ні. І можу підписатись під кожним вашим словом, я думаю саме так як і Ви.

    так я хочу підтримку лікарів, і що би не було вказано у протоколі про покази до повторного КР, без моєї згоди ніхто не має права мене оперувати. Цитую:
    (НАКАЗ МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ВІД 27.12.2011 № 977. КЛІНІЧНИЙ ПРОТОКОЛ З АКУШЕРСЬКОЇ ДОПОМОГИ «КЕСАРІВ РОЗТИН»)
    У разі відмови жінки від показаної операції вона має власноручно підписати поінформовану відмову (D).

    За відмови пацієнтки від документування власного рішення даний факт документується в історії пологів медичними працівниками у складі не менше трьох осіб.

    Я нікуди з нею піти не зможу, бо мені таку відмову ніхто і ніколи не дасть, тому що це протизаконно. Взагалі це чарівне слово "дайте мені письмову відмову" там де у вас є права, а їх порушують. Якщо я приїду з переймами після 2 КР, і в пологовому мене зустріне чергова бригада, а я їм дам свою відмову, а вони мені скрутять руки і ноги і повезуть на операцію (а такі історії пологів я читала) то це буде відповідати їхнім приписам, яких вони чітко, як ви кажете дотримуються?

    ---------- Додано в 14:15 ---------- Попередній допис був написаний в 14:02 ----------

    Відмова від операціъ також для жінок " які впевнені у собі, які довіряють собі , які звикли брати відповідальність за свої дії "