Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 15 Лютий 2010.

  1. Fire

    Fire New Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Як на мене ключовими є фрази
    жодна акушерка не візьметься за домашні пологи жінки з "проблемною вагітністю"
    акушерка може погодитися прийняти природні пологи у випадку, якщо вони будуть відбуватися у лікарні і в неї є домовленість з лікарем, на екстренний випадок.

    в цьому основна відмінність. акушерки приймають пологи в жінок, у яких вагітність протікала нормально, у яких не було ускладнень (або ж не було тих ускладнень, які вважаються ускладненнями в Україні)

    акушерки теж мають протоколи. вони мають свою спільноту, свою організацію, свої конференції і відповідно свої курси.

    жодна акушерка офіційно не візьметься приймати пологи у жінки, в якої є покази до кесаревого в домашніх умовах, або без домовленості з лікарем.

    про освіту акушерки.
    звісно акушерка може мати медичну освіту. уявімо, що особа, котра завершила мед вуз і отримала свій ступінь в медицині - вирішила зробитися акушеркою. тоді ця акушерка має вищу медичну освіту.

    в усіх інших випадках, якщо акушерка не має ступеня в медицині - значить вона не має вищої медичної освіти (якщо ми говоримо про закордон).

    якщо ж ближче до теми, то шанс на природні пологи завжди є. за цей шанс можна боротися і навіть йти проти системи, якщо жінка сповна відчуває відповідальність за свій вибір і сповна приймає цю відповідальність. за себе і життя свої дитинки.
     
  2. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Дівчата,противники операції,не дай Вам Бог опинитись на місці тих породіль,які стоять перед вибором-природні роди чи кесареве,тому що не знати,як би Ви себе повели,для прикладу,Вам прямо говорять,що природнім методом Ви народите хвору дитинку і що ви тоді будете діяти? Дальше природньо родити?
    Мене ніхто перед фактом не ставив,що ось сьогодні планова операція,я мріяла про природні пологи 9 міс. і казала,що ні при яких обставинах не дам оперувати,але майже 12 год.перейм,матка на 2 пальці,обвиття пуповиною,низьке серцебиття і малий вагою 4870-то що мені і дальше треба було природним способом???????Який був шанс родити здорову дитину?????
    Я так зрозуміла,що нашому МОЗУ потрібно закривати кафедру акушерства і гінекології і повертатись до старих добрих методів,коли народжували і під копицею,а замість дурачка давали кукіш з маку,зате природньо!!!!!

    Оце золоті слова,відповідальність за дитину,а не думати скільки тобі вкололи і лишній раз руку не там запхали.Взагалі в такі моменти думається лише про те,що б дитина була здорова і йдеш на все,що кажуть!!!!
    Ми тут усі мудрі бо маємо нет,моя коліжанка з самого початку казала.що тільки кесареве,бо природнім шляхом боїться і їй хоч кіл на голові теши нє і все,а скільки таких,типу несвідомих????
     
    Останнє редагування модератором: 20 Лютий 2010
  3. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?


    От тут і найголовніше: одне, коли ситуація така, коли на кону стоїть життя матері чи дитинки, а то й обох, а інше, коли кесареве сприймається як "панські пологи". І тут навіть не варто порівнювати.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    А ви точно читали? Просто покричати може кожен. А подумати?
    Покажіть мені хоч одну жінку в Нідерландах, Північній Америці (пологи вдома є офіційною й поширеною практикою), котра народжувала під копицею.
    Як можна писати такі дурниці, не маючи зеленого поняття про протилежну сторону медалі? Мало би бути за себе щонайменше соромно.
    Передумови мають бути ДО, а не під час. Цілком можливо, що вам допомогли в такій ситуації опинитися. А якщо навіть ні, то ваша ситуація - НЕ критерій ЗА операцію. Відсоток критичних вагітностей 10% (!!!). І цей відсоток зовсім не дає лікарям вільну руку, аби класти на лопатки всіх, однак саме так чомусь стається.
    Логічним з вашого боку було би НЕ говорення "давайте під копицю", а розуміння того, що такі ситуації як ваша - крайні й Богові дякувати, що 90% жінок (а то й більше) мають ВСІ передумови для того, аби народити самостійно й без лікарської допомоги, а просто з професійним наглядом.
    Ви своїм дописом тільки підтвердили усю хворобливість системи, що не тільки відбирає в людини здатність оцінювати ситуацію, а ще й продовжує проповідувати "страшилками". Чи це за принципом "я мучилася, то й ви тепер також мучтеся"?
    Ті, хто народжують удома чи борються за природнє народження (наскільки це можливо) в пологовому, свідомі того, що бувають крайні випадки, і вони найчатіше відомі ще до пологів і не прагнуть відібрати можливість вижити й врятуватися в цих людей. І якби ви читали гілку про ДП, то би бачили, що там чітко визнають, що це НЕ ДЛЯ ВСІХ. Чому ж ті, в кого сталися крайні випадки, вважають, що протилежна ситуація не має права на існування, бо кесареве практично для всіх, не зрозуміло.
    Тут, попри існування можливості домашніх пологів, ніхто не закриває ні кафедри акушерства, ні шпиталі, тому ваші знаки оклику та питання цілковито безпідставні.
    Ви взагалі ДУМАЄТЕ, що пишете? А подяки джиліан за ці дописи - хіт сезону! Оце справжнє лице нашої медицини. :clapping: Крики, страшилки й мовчазна підтримка цих страшилок. :lol:
    Ви якраз про шкоду дитині не подумали, але то не дивує, оскільки інформації про це у вас нуль, а дописи, де ця інформація є, ви оминули. Свідома сліпота - страшна річ. Якби я послухала істеричку в ЖК, що кричала мені, що в мені отікання і я народжу мертву дитину на 8-ому місяці, і мені взагалі природнім шляхом родити не можна, то би певно теж була така перестрашена, як ото ви.
    Дуже пізнавально вас почитати.
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2010
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Покази до кесаревого річ відносна. Високий ризик не дорівнює кесареве. Крім того, врахуйте, що тут під загальним наркозом кесареве практично не роблять.
    Акушерка не візьметься до таких пологів удома, але вона візьметься за те, аби провадити таку сім'ю та готувати до пологів. І під час пологів теж може бути присутньою. Тут власне на тому й полягає основна різниця пологів із акушеркою - це свідомі пологи та дуже дружні відносини. Тут жартують власне, що на візит гінеколога треба чекати годину, аби пробути в нього 5 хвилин, а в акушерки прочекаєш у передпокої 5 хвилин, аби сидіти в кабінеті годину. І можу підтвердити, що так і є. Для лікаря - ви пацієнт, для акушерки - друзі.
    Навіть як є медична освіта, ще 4 роки триває акушерське навчання. Але тут ще є дули, то про них я не знаю, що і де вони вивчають і яку освіту мають. За лінком пише, що дула не замінює ні лікаря, ні акушерки, останні натомість цілковито замінюють лікаря.
    На ваш погляд акушерка мусить мати саме вищу освіту?
    Тут ви мене здивували тільки. ШАНС на природні пологи?? Навпаки, малий шанс є на те, що ви раптом будете однією з тих 10% ризику (і то там не обвиття та сіднички, а здоров'я жінки грає роль серце, нирки тощо), а природні пологи - це норма, бо 90% говорять самі за себе. Якщо 2 сім'ї народжують 6 дітей удома без жодних ускладнень, то це вже про щось говорить.
    Звичайно, винятки та різні ситуації трапляються. Готуючись до домашніх я теж припускаю, що різні ситуації можливі. Але що би не було я точно знаю, що підійду до цього свідомо й відповідально.
    Для того, аби різати кожну 3-тю жінку, як то є в Штатах, передумов немає, то є виключно фінансова яма, в яку падуть вагітні жінки. Жінок просто консумують як продукт, завдяки якому можна непогано заробити. Крім того, вони самі часто спричинюють кесареве, колючи окситоцин. Іноді не встигають з кесаревим і жінка помирає (дитинка найчастіше також).
    Саме так і є. Крім того, вона й у швидку повідомляє про початок пологів удома, про всяк випадок. І в лікарні залишається з жінкою, якщо остання цього забажає.
    Тільки тут є справа в тому, що послуги акушерства почали пропонувати при шпиталях на початку 80-х. У 60-70-х роках жінки народжували вдома самі, навіть без допомоги спеціялістів. Уже під кінець 80-х на початку 90-х почали з'являтися клініки. Якби не було жінок з такими потребами й свідомістю, то не розвинулася б така послуга. Так що зараз в Україні ситуація дуже близька до того, як тут було в 70-80-х.

    Дуже дякую за раціональне зерно й адекватний допис! Приємно бачити, що дописи читають і ставлять правильні акценти без пересмикування.
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2010
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Не факт, не факт...
    Я Вам як модератор кажу: стіко немудрих трапляється... [​IMG]

    Саме ТАК. Нашій "медицині" зручно мати бездумних і перестрашених пацієнтів. ТАК простіше.
     
  7. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Я тут порівняла тільки для того,що як би та коліжанка була така обізнана як Ви всі,то родила б сама,а брак інформаціі привів до до "панських пологів" Є жінки,які свідомо вибирають операцію,що б не мучитись,а для чого?
    Здається це гілка про кесареве,а не про пологи дома
    А якщо передумов не було,а виникли під час перейм?
    Я не мучилась,а отримувала задоволення від перейм в прямому розуміння цього слова,а кесареве це була крайність в яку я впала,щоб залишилась дитинка і я здорова.
    Взагалі кесареве відоме ще древньогоЄгипту чи ще швидше,правильно,його використовували для спасіння жінки і дитини,я також за такий принцип і не завжди наші медики праві і не схвалюю я нашу медицину до кінця,але коли шанс народити здорову дитину залежить від операції і самій при цьому залишитись живою і здоровою,то закидайте мене камінням,але я за кесареве!
    Лілю,я не істеричка,а цілком адекватна жінка,яка просто не пристає на вашу точку зору,а має свою,може моє бачення медицини і проблеми,яку ми тут обговорюємо в чомусь відрізняється від Вашого,але то моє і тільки моє бачення.Ви дуже розумна жінка і я лишній раз в цьому переконуюсь,але чомусь мені здається,що тільки в свою сторону.А ще тут нікому не забороняється мати свою думку,а Ви зразу істеричка,страшилки,не знають про що пишуть,здається тут 15-літні не пишуть про кесареве і про роди,я думаю Ви зрозуміли,що я хотіла сказати!!!!!
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2010
  8. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Моя мама точно не була обізнана як ми всі і не думала про "панські пологи". І по-моєму обізнаність тут ні до чого, просто страх болю. В мене двоюрідна сестра страшно боялася болю, бо як мала тренувальні то дзвонила мені і плакала, бо тотак больно, а шо буде як почнуться справжні. І навіть після того як родила сама трохи більше ніж за 3 год, перші пологи, 32 роки ("старородящою" тут обзивають), казала мені недавно, що другий раз тільки КР - необізнаність???????По-моєму дальше нікуди вже бути обізнаною, бо вже народила сама і успішно. То просто вона собі думає що КР - то так файно і легко:)
     
  9. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    та з цим ніхто й не сперечається. Але тут є два аспекти
    1) через свою необізнаність ми даємо лікарям місце для зловживання в цьому напрямку. Тобто наговорить Вам лікар - безводний період, відкритя нема, дитина під загрозою - і все, ми готові на стіл. Не можемо адекватно самі оцінити ситуацію.
    2)дуже часто ситуація, через яку виникають покази для КР спровоковується веденням вагітності і першої стадії пологів. Це і медикаментозне втручання (ношпа, папаверин - і перейми будуть слабенькі, шийка нормально не відкриється), і відсутність фізичної активності під час вагітності, і прокол міхура, котрий є амортизатором длдя дитини під час перейм, поки ще не прийшов час народитися - і таких нюансів дуууже багато.

    Ми тут не критикуємо КР як таке, а підхід до нього, як до чогось буденного, нормального. Це операція, дуже серйозне втручання і для дитини, і для мами, на відміну від ПП, передбачених природою.
     
  10. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Та ніхто не каже,що то так файно і легко(один мій знайомий сказав,правда він бездітний,що діти,які пришли на цей світ за допомогою кесаревого то вже не цілком нормальні діти),я повторюю,я за природні роди,а говорю про випадки коли не має шансу самій родити,я болі теж боюсь,наприклад зубної))),а страх бол при родах я не розумію і все(колись одна стара лікарка казала,а з хлопом спати ти не боялась?не ображайтесь це я так узагальнено)
    так і я не критикую природні роди,а пишу лише про кесареве,як необхідність у випадках,які несумісні з життям породіллі і дитинки.
    Уко,перший раз у цій темі хтось з прихильників тільки природніх пологів висловився ясно і зрозуміло,поважаючи чиюсь думку,за що вам респект і уважуха!)))
    А медицина в нас дійсно гам....
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2010
  11. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    +100000000000

    ---------- Додано в 11:59 ---------- Попередній допис був написаний в 11:56 ----------

    Я коментувала ось це як би та коліжанка була така обізнана як Ви всі,то родила б сама,а брак інформаціі привів до до "панських пологів" - а не випадки коли КР - на жаль єдиний вихід який залишився. Читайте будь ласка уважніше, не перекручуйте.
     
  12. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    просто напишу про себе:не зважаючи на всю допологову інформацію,отриману мною з книжок,нету та ін,врешті-решт,я запанікувала... і ось моя ситуація:
    ...Тепер я збираю,вивчаю і аналізую все що можна почерпнути про ПП після КР,і щиро сподіваюсь,що знайду лікаря,який мене підтримає...
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2010
  13. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    А я коментувала цю фразу!
    Взагалі такі теми обговорювати ось так в онлайні це пуста трата часу,нє.ну можна почерпнути багато для себе і доброго і поганого і нового,але прийти до якоїсь одної думки ,причому правильної-нереально,оскільки завжди в житті є два табори,які думають по-різному і готові за свою правду йти до кінця! Я думаю,що кожна з нас права по-своєму і висновки кожна для себе робить сама,оскільки ми мами чи майбутні мамиі ніхто з нас не хоче поганого,а ні для себе ,а ні тим більше для своєї дитини!
    давайте жити дружно!
     
  14. gillian

    gillian New Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Немолода первістка :)
     
  15. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Я теж не чула щоб мене старородящою обзивали,треба було цій лікарці увагу звернути.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    А навіщо?
    Навіщо оффтопити?
    Урожайність буряка на Марсі 2009 року теж нема сенсу згадувати.

    Навіть чаю не поп'єте? (с)

    О!
    Зробив нарізку для цитати:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2010
  18. zashkivchanka

    zashkivchanka New Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Доброго вечора, форомляночки! Я уважно і з великим трепетом в душі перечитую ваші думки стосовно КР. Чому з трепетом і болем, бо пережила 2 КР. Я незнаю чи комусь буде цікаво послухати мою історію. Але дуже хочу коротко розказати як я усе це пережила. Вперше мене кесарили у 20 р. Вагітність виношувала без ускладнень. Жодних показані на КР не було. Про те вже на 38 тижні коли я відвідала ЖК. Мені сказала лікар що я серцебиття не прослуховується і щоб я негайно зверталася у ПБ. Але сама я не лише чула серцебиття але й інтенсивні рухи. Коли мене положили у ПБ де я 4 доби майже не спала. Прийшовши додому на вихідні я впала трупом. Мій організм був настільки виснажений, що я лежала і ні нащо не могла реагувати (1,5 доби). Коли я у понеділок все розказала своїй лікарці і попросила щоб мене виписали додому, що я цілком здорова, як наслідок цього мені було негайно визвано роди. Організм настільки був виснажений, що при перших же схватках дав збій. І як я не просила, щоб мене не кесарили, що я таки знайду сили народити. На мої прохання ніхто незважав, щось ввели, що я напіввтратила свідомість і повезли в операційну. Пережила я це дуже важко. Сама себе докоряля і докори чоловіка (ось ти така усі родять нормально, а ти навіть цього не змогла). А 2 КР пережила ще важче. І донині переконана, що коли б я не лягала заздалегідь у ПБ моглоб усе обійтися. На мому здоров'ї 2 КР лишили великий відбиток (емоційну, психологічну і фізіологічну травму). Про те я дуже щаслива, що маю таких гарних, а головне здорових дівчаток. ЦЕ МОЯ НАГОРОДА ВІД БОГА. Нема зле, щоб не вийшло на добре.
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    То вам допомогли. І навіть не намагайтеся мене переконати, що це не так.
    Вибачте, але про копицю сіна - це не точка зору, а її відсутність.

    Якраз нині два випадки обговорювали. Подрузі вкололи обезболююче (епідурал) під час переймів. Ха-ха, як тільки вона це сказала, я вже знала, що вона мала кесареве. І так і виявилося.
    Інші знайомі якраз написали про стан вагітності. Їхня дитинка не розвинена, має дірку в грудях та синдром Дауна. Лікарі радили кесареве, але вони вирішили цього не робити через те, "який вплив це матиме на обох". Тут лікарі дають більше інформації пацієнтам про наслідки. :)
     
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    цікаво, де ж молоді жінки мають набратися такої обізнаності, що можуть самі, замість лікаря, вирішувати чи їм народжувати самостійно коли їм кажуть що є загроза для життя...??
    я ще жодного разу не стикалась з лікарями(зі слів друзів і знайомих також), які б просто так хотіли робити кесареве, навіть навпаки, там де воно дійсно потрібне було, не зробили!!! результат був плачевний!

    ---------- Додано в 03:50 ---------- Попередній допис був написаний в 03:49 ----------

    Тобто наговорить Вам лікар - безводний період, відкритя нема, дитина під загрозою - і все, ми готові на стіл.
    так! бо люди не готові на смерть!