Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 15 Лютий 2010.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Ета для лохОв Страдіварі скріпкі дєлал. А для нармальних пацанов - барабани! (с)
    (З анекдоту про НР, которий купив за 10Мбаксів барабан Страдіварі)
     
    Останнє редагування: 18 Лютий 2010
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

     
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    мене тричі по тому ж місцю різали, на другий день ходила, а на 5й мене чоловік привіз з пологового і лишив саму з трьома і побіг на роботу - запарка була, а мам я не хотіла в допомогу - мені психологічний комфорт на той момент важливіший був. ТО ж там мусила бути інша причина, що не могла встати.
     
  4. gillian

    gillian New Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Лідушо, не зовсім. Якщо мова йде про шкіру передньої черевної стінки, то старий рубець, як правило, висікається. Тому і створюється враження, що це те ж місце. Ви ж про шкіру говорите?
     
  5. Jane

    Jane вєчно в бєгах...

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    В мене знайома має 2 кесарських - то перше вздовж живота, а друге - впоперек, має отакий хрест на животі, що аж страшно дивитися. І сама не знає, нащо то так зробили, друге кесарське мала десь 7 років тому, могли би навпаки гарно порізати, ще й зовнішній шов від першого кесарева сховати маленьким рубчиком, а не отак(((
     
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Мене поки що тільки двічі кромсали, але встала я в той самий день, на третю добу відправили додому. Так само: сама із двома дітьми, шви ще не зняли, а старший на руки лізе, як я тоді заздрила мама, котрі народжують самі.
    Щодо антибіотиків: при першій перації був повний букет, при другій не знаю що мені влили поки я спала, але при свідомості жодної крапельниці не дала поставити, відмовилася навіть від знеболення (але це заслуга лікаря, він дозволив не давати антибіотики). І попри все не вважаю кесарське панацеєю. Це все виглядає дуже просто: розрізали-витягнули дитину-зашили. Чомусь не прийнято говорити про наслідки операції для дитини. Жінки не вважають за належне поцікавитися чим грозить дитині легкий прихід у світ. Звичайно, просто довіритися лікареві, але чи ви впевнені що лікар проінформує правдиво? Що надасть всю інформацію а не лише те, що вам треба чути? Зрештою, це і не його клопіт. Він таких за день має з десяток. Ми повинні думати і вибирати, а не сліпо слухати лікаря. А в нашій країна вибирати часто не доводиться. Нам не залишають вибору.
     
  7. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Не завжди жінки, котрі родять природньо одразу літають.
    І навіть якщо немає тріщин або розрізу, то все одно почувати вони себе можуть дууууже погано. Я була у відділенні, де жінки самі родили. Так от мені здалося, що я на 2 день почувала себе краще, ніж деякі на 4.
    так що кому як.

    Тобто хочете сказати, що в нас жінок примушують робити КС?
     
  8. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Не примушують нагло, але погодьтеся, що в нас люблять "перестрахуватися", пострахати, полякати, залякати:) А ще більше люблять, наробити проблем, героїчно їх вирішувати, а потім ше й "екстренно" кесарити (коли вже нічого іншого не лишається).
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    І не тільки в нас.
     
  10. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    не можу погодитися, бо з таким лікарями не зустрічалася і в реалі від знайомих такого не чула.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Звісно, що ні! У реалі всі лікарі месії та рятівники! І якби не вони, то жінку би ніхто не врятував (від їхніх же проколів).
     
  12. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Так, я сам так і сказала. У мене не було абсолютних показів до кесарського. Я МОГЛА нардити сама, але у Львові не знайшлося лікаря, котрий би погодився прийняти пологи. То як, не примусили? А, ще потім (постфактум) дали папірця підписати, що я погоджуюся на операцію :):):)

    ---------- Додано в 18:17 ---------- Попередній допис був написаний в 18:16 ----------

    Я не потребую літати після пологів, я всього лише хотіла ПРИРОДНЬОГО процесу народження для своєї дитини.
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Ключові слова, як на мене. Вирішальні, можна сказати.
    Звучить загрозливо, особливо план пологів. :girl_crazy: А як щось піде не за планом?
    Усі хворі. Або недообстежені?
    А чому тоді є країни, де пологи вдома - звична, до того ж офіційна практика. І то мінімум втручання лікарів. А в Штатах якоїсь мари кожна третя кесарена. Хворі чи недообстежені? Чому така недовіра природі й Творцеві?
    Я думаю, що це залежить від штату. Багато американців їдуть до Канади по другі природні.
    Краще би не наставала. У них роблять кесарське, бо тоді шпиталь від страхової компанії дістає файненьку купку зелених. За друге кесарське до 50 тисяч. Незле, шо нє? Хто буде відмовлятися від такої суми й посилати жінку на природні пологи, де її треба буде ще й пильнувати пару (а то й не пару) годин. А так розрізав, витяг, зашив і пішов собі далі когось кромсати. А шпиталь за ті 20-30 хвилин незле заробив, та й лікар також. Не тра нам Америки.
    О, до речі про побічні дії кесарського для дитини та жінки. Про них хтось говорить? Чи там усе гладенько і для жінки, й для дитини?
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2010
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Юколо, а Ви й не почуєте, все дуже просто. Зазвичай жінка і не знає, що її операція була зовсім необов'язковою.

    От мої три.
    Перші - відійшли води, родової діяльності немає, розкриття немає. Хтось мені сказав, що безвоний період може безпечно тривати і добу, і більше? Ні! Кесарити!
    Не начитайся я тепер розумної ллітератури й Інтернету - від мене б теж того ніхто не почув.

    Другі - плановий КР, бо перший був КР. Та сама історія, не знала я тоді, що можна самій родити після КР.

    Треті... Роддять нормально і після двох КР, знаю таких. Тільки не в нас. І я б родила, зрештою, якби ще годинку вдома загуздралася, бо приїхала на добрячих переймах, і шов був у доброму стані...


    І претензій до лікаря не можу мати, бо сама була непроінформована, та й не готова. А лікарі не мають акценту на заохочення до ПП. Але й розумію тепер, що все могло бути інакше, і всі ті КР були не конче потрібні, і з неврологами дитячими мала шанс не знайомитися так близько, але після бою, як відомо...
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Ну, в нашій країні чудес (та й не тільки) батьки мусять бути самі собі бути медиками, психологами, дієтологами, алергологами... І своїм дітям особливо. Бо довіришся горе-медикові (так, вони 6 років вчилися, на нашу біду ще й дипломи мають), то потім довго каятися будеш. Залікують, як тільки зуміють.

    Зверніть увагу, що лікарі теж із такою самою свідомістю. І то вони в тій совдупі совдепії сидять набагато глибше, ніж ми, бо вони на те сидіння ще 6 років вчаться від тих, у кого "завжди так було, скільки себе пам*ятають" і ще потім від них же й практику переймають.

    Хто там казав слухати лікарів? Що слухати? Вони ж підпільно працюють. :girl_crazy::girl_devil::girl_devil:
    Файно жартуєте. +1!
     
  16. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Та що Ви! Та які ж у нас побічні дії :) Все чисто-гладко, тут же всіх рятують тільки :)
    У мене перші КР - сідничне положення, туге подвійне овиття, коротка пуповина (таки було обвиття, малий народився зі слідом на шиї). Сказали лікарі, що ніхто не дає арантії, що дитина буде здоровою. І це молодій мамі, з першою дитиною. Та які там наслідки! Все класно. До речі, ніхто мене не попереджав, що наступні пологи тільки КР. Та й часу читати щось вже не було: в патології літератури медичної не дають :) Я тоді навіть не знала, що татові можуть дитину дати. Більше того: не знаю коли мені б дитину принесли, якби моя мама не пройшла в післяопераційну і не почала вимагати внука :) Були і крапельниці з антибіотиками і 3 доби дитину забирали, та багато чого, не була я до цього готова, але
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    То не тільки у вас. В Америці вам лікар те саме скаже й не мруґне. Хіба потому обережно перепитає чи ви не медик. А побічних дій, що для мами, що для дитини, доволі величенький список. Благо тепер є легкий доступ до тої інформації, та й не всі лікарі мовчать. На щастя для людей бувають і "зрадники", котрі прямо визнають факти. І прямо кажуть, що простіше навчити як покесарити, ніж як приймати пологи з комплікаціями: сідницями, обвиттям тощо.
     
  18. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Колись знайшла розповідь неонатолога про КР. Жодних наслідків, жодних ускладнень :) Це так, для роздумів...
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Нато, прочитала розповідь і зрозуміла, чому однією з побічних дій для дитини є поламані ребра. Сумно то читати. :sad:
     
  20. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    То я можу поділитися, своїм, ще мізерним (дякувати Богові) досвідом у спілкуванні з лікарями. Мене лікарка з жк "кесарила" вже з першого дня коли я прийшла на облік ставати, бо то був вроджений вивих, а якщо я не кульгаю і кажуть що немає викривлення, то його напевно просто не видно:) А травматолог (дуже хороший між іншим) прямо і сказав "ті гінекологи вишукують не там де треба":). То зараз я заспокоїлася трохи, а всю вагітність, як тільки згадувала, що мені грозить КР, то відразу плакати починала, бо так мрію про ПП, а тут... Надіюся, що все в нас буде добре, молюся Богові щоб ми народилися самі, здоровенькі і все було добре.
    А ще навіть акушерка в жк сказала: "Ну якщо є якийсь ризик, то будуть напевно кесарити, бо лікарі мусять "перестрахуватися" - це слова мед. працівника, тому...