Кашлюк

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем pravovuk, 4 Серпень 2010.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Кашлюк

    це можна зробити лише в перші дні захворювання. Далі навіть якщо і кашлюк, то вже на другий тиждень від початку концентрація паличок така, що її "виловити" важко.
    антибіотик хворому не допомагає. Бо кашлевий рефлекс запускається паличкою на самому початку і вона сама по собі з кошним днем зменшується, а рефлекс залишається.Антибіотик радянські педіатри радили давти з огляду на те, щоб скоріше убити паличку і хворий власне менше "розкашлював" її на інших. Але знову таки, під кінець 2 тижня її концентрація уже сама по собі мізерна. Еритроміцин- це узагалі ще убойний радянський антибіотик, який заборонений у світі. Він, до речі, негативно впливає на емаль молочних зубів
     
  2. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кашлюк

    100%, я про це забула написати
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    у мене 3 дітей перехворіли. Гострий період -- від 3 до 7 тижня хвороби -- дівчинка (їй тоді 2,5 було, нещеплена) в лікарні лежала, бо то було щось страшне, словами той стан не описати....

    старший тоді майже 4 роки мав, у нього було лише одне щеплення, то в 10 разів легше було.

    меншому тоді півроку було, то в ного взагалі дуже легко. Починав закашлюватись -- я його не балкон і минало.

    Але після того гострого періоду ми ще кашляли 9 місяців. хлопці менше, дівчинка сильно. Що ми тільки не робили: і в конюшнях були, і кбиляче молоко пили, і на мости високі їздили, а на перехрестях стояли, і на кордонах сіл-областей зупинялись (це все нам Гайдучик говорив робити), і на річці насвітанку гуляли, і сосновий ліс майже щодня їзжити, в тумані блукали, куди б не їхали -- назад іншою дорогою повертались (типу губили кашлюк) -- нічо не помогло..... Мусили своє відкашляти.

    Антибіотики давала хлопцям відразу після госпітлазації сестри, то може вони трохи ту палочку прибили, бо якби не було коклюшу у дівчинки, то хлопцям навряд чи ще в тій фазі поставили б діагноз -- надто ще невиражені симптоми були
     
  4. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    Тепер я взагалі не знаю, що робити...
    була в поліклініці, лікар запевнила, що не кашлюк, кашель чула, слухала, більше схоже на бронхіт... вірити їй, чи не вірити сама не знаю...
    виписала ереспал, но-шпу, лоратадин, лазолван і антибіотик - фромілід
     
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    заїдьте в інфекційну лікарню, ту, що на пекарській. Зайдіть в приймальне і скажіть, що підозрюєте кашлюк, а в поліклініці такий діагноз не ставлять (у них в поліклініці вказівка не ставити такий діагноз, а бронхіт може бути, як наслідок кашлюку, і запалення може бути, в нас було).

    От вас там подивляться і все скажуть чесно. Тільки візьміть із собою результат аналізу грові загальний.

    А на запитання -- що робити? Якщо лікар чує бронхіт, то він швидше за все там є. Тому лікування вам виписали не погане. Якщо часто не вживаєте антибіотик -- то можете пропити. Принаймні, нічого такого, що не можна було б давати при кашлюку вам не приписали.

    А від самого кашлюка ліків немає. Наприклад, в лікарні лікують наслідки -- бронхіт, запалення. А ще дають якусь заспокійливу мікстуру. Типу, дитина стає пригальмованішою, а відтак менше приступів. Ну я вам скажу, що при кашлюку дитя лише приступами кашляє, немає різних там покашлювань. От раз покашляла-покашляла, потім йде такий вдох сильний, і кінець

    ---------- Додано в 19:13 ---------- Попередній допис був написаний в 19:12 ----------

    ---------крові
     
  6. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кашлюк

    Я в шоці, і треба було того всього вам?
    Добре, що до бабки-ворожки не ходили, бо як на мене - це вже перебор.
    Те, що ви описали зовсім на кашлюк не схоже, ІМХО

    Не спримайте це як особисту образу, просто спілкуємось на тему
     
  7. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    вночі я вже була майже впевнена, що то кашлюк, тепер вже трохи прослухаюся до того кашлю і сумніваюся, за описами не сходиться.
    я знаю, що в поліклініці вони не поставлять такий діагноз, але я не до сімейної ходила, їй наче нема змісту мені щось таке дурити, вона так і сказала. чи все таки я не маю їй вірити...
    кашель сухий, але отого вкінці вдиху зі свистомнемає, бо донечка кашляючи таки робить вдихи, тобто є паузи. а кашлюк характеризують такі безперервні покашлювання. ото називається - сам собі лікар...
    дякую, дівчата, бо в мене мозок вже закипає... навіть нема з ким зараз поговорити...
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Кашлюк

    а чому ви впевнені, що у вас кашлюк? Адже і при ларингітах та трахеїтах, коли йде спазм, дитина кашляє приступоподібно іаж до рвоти може. Та і при бронхітах,особливо з обструкцією, таке можливо.
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    А від чого ви в шоці? Я чогось не допоняла? І що саме перебор? І як це -- на кашлюк не схоже? Може ви знаєте краще, що таке кашлюк? Може це ваша дитина із цією болячкою в лікарні місяць лежала? А потмі ше 9 мсіяців приступоподібно кашляла? Може це ваш чоловік і бабуся також відкашляли поповній (теж коклюш мали), може це у вашому садочку півгрупи дітей і ще кілька батьків на це перехворіли?
     
  10. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    та я може не дуже зрозуміло пишу.... я була вночі впевнена, бо в страха очі великі... бо була рвота, але ларингіт таки є... його й лікували... але не хочу пропустити щось, не так лікувати...
    вдень вже засумнівалася, чи то кашлюк, бо кашель є, але не такий, як в описах. буду бачити, що буде далі, попереду нічка, аж боюся...
     
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    а що тут пропустиш? повторюю -- кашлюк не лікується, його просто треба відкашляти. Тому чемно лікуйте ларингіт-бронхіт... Немає суперечлививх ліків, типу що їх при ларингіті-бронхіті можна, а при кашлюку -- ні. а в лікарню кладуть, що діти були під спостереженням. Моя мала так кашляла, в неї купа слизу виділялось, і після кашлю вона робила вдох -- і той весь слиз -- назад. Вона не дихала, синіла... Так кілька секунд -- і тоді відходила. А в лікарні є спеціальні слизовідсмоктувачі для таких ситуацій
     
  12. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Кашлюк

    А ск. часу доня кашляла до того, як почалися приступи із посинінням? Чи був кашель якийсь специфічний, що б відрізнити його від простудного? Я питаю, бо в мене доня теж кашляє вже днів 10...
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Кашлюк

    ларингіт в кашлюк аж ніяк не перейде. Прслуховуватися час від часу у лікаря, щоб хрипи не пропустити. А так- вам вже повний комплект виписали ліків як на бронхіт. Сам же кашлюк теж немає специфічного особливого лікування, окрім протикашльових і свіжого повітря.
    Приступи ларингітичного нічного кашлю ( якщо він буде) знімайте но-шпою. Перед сном не можна давати ереспалу чи відхаркуючих- бо саме у сні піде продукування слизу і це викликатиме нічний кашель ( ці препарати за півтори-дві години до сну даються)
     
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    Справді, на самому початку, з першого ж дня покашлювання цей кашель був особливим -- він хоч був не сильним, але відкашлювався. Тобто у нас віруси прчинаються із сухого кашлю, а тут відразу мокрий. Але не сильно. Просто дитина три-чотири разу кашлянула і щось таке малюсіньке відкашляла. От в тому була особливість. А то літо було, і я дітей часто на балкон бавитись відправляла (у нас він великий) -- то там не кашляли. Але на тому етапі кашлюк про кашлюк навіть не йшлось. Лише через тиждень це покашлювання стало сильнішим, вночі -- рвалаід кашлю в, соплі почались, температура до 38. Лікарка прийшла, послухала, сказала, що вірус, в легенях все чисто. А мала далі кашляла, вночі вже аж синіла. Ми здали кров, там все на кашлюк вказувало. Я знову в поліклініку, моєї лікарки немає, я до завідуючого. Він подивився на аналіз, побачив (!) приступ дитини і каже, що то вірус сильний. немає тут коклюшу. А мала кашляла і рвала. В машині як їхали, то мусили при її приступі зупинятись, бо щоразу не знали, чим то все заінчиться. І я таки надумала їхати в інфекійну. Приїхали. Там лікар послухав, сказав, що є хрипи, можливо вже є запалення, але коклюшу він не бачить. Попросив покашляти, мала два рази кхекнула -- і все. Ну він каже, що то не коклюш. Сказав йти до педіатра лікувати пневмонію. І тут ми вже виходили і в малої стався приступ (власне самому спровокувати його важко, він виникає, коли хоче)). Лікар аж офігів. Вибачався, що не повірив і сказав, що легко можна захлібнутись, задихнутись і потрібна госпіталізація. Ми лягли. І добре, бо далі ще гірше було. Якщо лягали в лікарню з 5 приступами за ніч, то далі було й до 20. Бабуся моя лежала з малою в лікарні. То їй треба було пам"ятник за мужність поставити. Бо я б цього не витримала (я вдома мусила з грудничком бути)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    дякую за поради!
    я десь розумію, що даремно панікувати - ларингіт-ларингітом, а якщо і є кашлюк, то цього вже не уникнеш...
    цієї ночі знову було двічі закашлювання, ношпа допомогла. кашель таки інший, здається я марно себе накрутила, і мені в іншу тему. але й цю читатиму, зрозуміла я, що морально не готова до таких випробувань... тепер вже хоч знаю, як то все виглядає і що з тим робити.
    Сніжна, дякую за застреження щодо відхаркуючих сиропів, цього я не врахувала, але і якось інтуїтивно не давала перед самим сном.
     
  16. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кашлюк

     
  17. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Кашлюк

    Вночі доня мала три сильні приступи кашлю, що закінчувались рвотою. І ще кілька дрібних приступів, без рвоти. Вранці викликала чергову з пол-ки, досі чекаємо.

    Поки начитала про кашлюк отаке: В конце 2-й недели болезни начинается период спазматического кашля. Приступы судорожного кашля начинаются внезапно, проявляются серией кашлевых толчков, затем следует глубокий свистящий вдох - реприз, за которым снова следует ряд коротких судорожных толчков. Число таких циклов во время приступа колеблется от 2 до 15. Приступ заканчивается выделением вязкой стекловидной мокроты, иногда в конце приступа отмечается рвота.

    Репризи в нас немає, і що таке скловидне мокротиння мені неясно. У неї щось відкашлюється, але вона то ковтає. Ще маленька, через тиждень буде рік, щоб зрозуміти, як то випльовувати...
     
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    і в нас не було. та якщо ви такі маленькі -- то де той коклюш підхватити могли? не треба кожен кашель сприймати за коклюш. так поїхати мозгами можна.

    коклюш якщо є -- то всьо. він є. і ніякі ліки не вплинуть на перебіг хвороби. ніяк стан полегшити не зможете. ніяк не полікуєте.... хіба наслідки лікують -- бронхіт. пневмонію... тому обов"язково під час кашлю, щоб лікар слухав
     
  19. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Кашлюк

    Щойно була лікарка. Поставила гострий фарінгіт і під питанням коклюш. Сказала, що зараз в нашому районі епідемія на нього. В 170 садку, що біля нас, вже 3 випадки є. Доня гуляла щодня на майданчиках, бавилась з дітками, могла підхопити.

    Лікарка сказала, що в неї кашель має підозріле закінчення, типу із удушенням в кінці. Дихальні шляхи і легені дякувати Богу чисті...

    Сказала лікувати фарінгіт, приймати стоп тусин для пригнічення кашлевого рефлексу і якщо за два дні покращення не буде, то давати антибіотик. І пильнувати, якщо буде рвота на кашель аж до отих посинінь, бо то тоді точно коклюш.
     
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    можна ще синекод замість стоптусину. Якщо коклюш, то відразу пораджу поставити вдома гілки сосни (якщо на запах хвої немає алергії). Все, інших порад немає. Нажаль, при коклюші їх просто бульше не існує(( Ну, і, звичайно, якщо немає температури -- то максимум свіжого повітря