Кашлюк

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем pravovuk, 4 Серпень 2010.

  1. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Кашлюк

    У Маргош еозинофіли зашкалювали. Зараз вона у бабці, а я злягла з ларинготрахеїтом. Щойно бабця дзвонила, що Маргошка таааак відкашлювала з чимось рожевим (хоча нічого червоного-рожевого сьогодні не їла). Я починаю тихенько панкувати чи це не кров, звідки і т.д.? то капець
     
  2. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    В куми в дворі багато дітей малих і всі тривалий час кашляють. ЇЇ малий теж кашляв кілька тижнів. Аналіз крові хороший. Діагноз кашлюк не ставили. Давала якісь мікстури, відвар ісландського моху. Ніби пройшло. На днях кашель повернувся. Малий при нас кілька раз кашляв. Ми гуляли години дві і за той час він кашляв разів 5. Приступи були короткі але закашлювався сильно аж очі сльозились. І тут кума згадала про варену у молоці цибулю (на стакан молока пів цибулини, пів чайної ложки соди і потім ще меду додала. Варила поки цибуля не змякла, молоко уварилось і стало коричнувате). І цей відвар за два дні зняв дитині приступи кашлю.
     
  3. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    при сильному кашлі можуть лопатись капіляри в горлі. У нас так було, але не багато, зовсім трішки. Головне не темного кольору і не багато
     
  4. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Кашлюк

    ги, прийшли результат аналізу на кашлюк - у нас його нема (0,36 показник, а кашлюк при <0,8 або </=1,1). Питання - шо дєлать і куди йти?
     
  5. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    Так меньше 0,8 чи більше.....бо згідно того що ти пишеш, то виходить то кашлюк...
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Кашлюк

    якщо ви пишете, що самі зараз маєте ларинготрахеїт, цілком можливо, що це у вас з малою того ж однго вірусного походження. При цьому спастичний кашель теж присутній і триває довго. Ось тут, якщо у малої вже іде відкашлювання- давати відкашлюючі. На етапі ж сухого кашлю- даються протикашльові і бронхорозширяючі з антиалергічним компонентом ( не знаю, чи зараз є Бронхорил у продажу чи йогго аналог, то на поч. захворювання на сухий кашель на 3 дні йде він чи навіть Ереспал ( але Ереспал в сиропі має ядучий барвник, який сам є алергеном, тому тут хіба як дитина на нього немає алергії) або комбінований Бронхолітин плюс можна сироп подорожника. Дуже сильні спазми знімаються ношпою або еуфіліном ( аналогом) Коли з являється продуктивна мокрота, знімаються протикашльові-бронхорозширяючі-антиалергени і переходиться на відкашлюючі ( ті ж Амброксоли_Флавамеди і т.п, алтейка з пертусіном,сироп первоцвіту ...). Ну і обов язково- багато свіжого повітря плюс з самого початку- тепле лужне пиття, яке пом якшує подразнене горло ( не можна цитрусових соків,цитрусових, кислих компотів іт.п.). Ісла моос ( але не ісла мінт) смоктати. Це так- на майбутнє при фарингітично-ларингітичних кашлях. Вони теж мають здатність тривати до 2 місяців часом.

    п.с. ще бажано регулярно прослуховуватися. Вас зараз в останнє лікар коли слухав? Легені зараз чисті?
     
  7. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Кашлюк

    ну от в мене було та й досі мучить те саме питання і я не зовсім зрозуміла кашлюк в Домчика чи ні, вночі вже не кашляє, може один раз, лікар лікування відмінила минулого тижня, але 2 ночі як почав сильно кашляти Люк хоч лікар сказала, що він вже як не заразився то не заразиться а кашляє він від надлишку слини (минулого тижня кашляв тільки вдень і то були покхикування). Сьогодні поїхали до іншого лікаря, здали аналізи, лікар сказав, що є коклюшова інфекція, призначив Сумамед і стоптусин і Домініку теж стоптусин, глянувши на аналіз крові Домініка (той що ми здавали 2 тижні тому) сказав, що на коклюш не схоже. Я вже нічого не розумію
     
  8. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кашлюк

    Можливо аналiз недобре зробили?
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Кашлюк

    який? кому?
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Кашлюк

    Ви здавали посів? Коклюшна палочка для достовірності "зріє" 5-7 днів . Чи по аналізу крові? При коклюші значно збільшені лімфоцити, а от ШОЕ- ні. Ну і по аналізу крові достовірним може бути хіба результат методу полімеразної ланцюгової реакції ( кров з вени береться), а не звичайний
     
  11. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Кашлюк

    ні, з старшим здавали отаке
    з молодшим сьогодні на Орлика здавали кров щоб подивитись чи є коклюшна інфекція (ніби так лікар називав, можу помилитись в терміні, але аналіз точно на коклюш, а не просто загальний аналіз крові)
    чоловік, коли була підозра на коклюш в старшого, начитався англомовних статей і сказав, якщо підвердиться то молодшому відразу треба антибіотик давати, тоді аналіз чекали тиждень і він був негативний...ну і старший вже не кашляє вночі, значно менше вдень....а менший вже дві ночі як почав кашляти і сьогодні блював 3 рази
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Кашлюк

    то оце ви саме отой ланцюговий достовірний здавали.. І по результатам то точно не коклюш- негативні антитіла, високі ШОЕ
     
  13. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Кашлюк

    А важливо коли його здавати? Лікар казала, що їй Гайдук сказав що антитіла виділяються після третього тижня,а ми здавали на другому, тому вона діагноз кашлюк не спростувала
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Кашлюк

    З третього тижня від початку захворювання ( але початок захворювання має власне латентну катаральну фазу, тривалістю до 2-3 тижнів, коли ще ніяких ознак немає). Тому коли вже є ознаки- це більше 2 тижнів. Для достовірності узагалі треба здавати і імуноферментний крові і посів мазка.Але у вас високі ШОЕ. Для коклюша це не характерно. При коклюші- високі лімфоцити і ШОе- в нормі.

    Якщо ви нещеплені від коклюша, то можна через кілька тижянів повторити імуноферментний аналіз крові. Якщо коклюш таки був, то мали би з явитися антитіла ДЖі. Для щеплених це неінформативно, бо ці антитіла у них і так є.тут хіба аж 4 рази здавати і дивитися по титрам
     
  15. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Кашлюк

    Тоді що то було? Кашель був вночі в основному в 3-ій і 5-й год як лікар "прогонозувала" ну і вранці сильний, кашляв аж до блювоти, було, що вибльовував прозорий слиз, обличчя червоніло і текли сльози, кілька днів було набрякше трохи. Не було того засвистування повітря після нападів, а ніби його душать так зупинявся подих і він ніби завмирав ну і коли кашляє враження ніби хоче щось викашляти....
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Кашлюк

    зараз то вже не встановиш. Така клініка характерна і при ларингоспазмах при вірусках (сильні нічні спазми можуть до 2-3 тижнів бути такі конкретні, а кашель- до 2 міс і власне раннішній сильний кашель, коли дихальні шляхи подразнюються за ніч набраним слизом, якого там може бути навіть буквально трішечки) і паракоклюш теж може подібне давати ( а це інше ніж коклюш). Хіба, якщо ви нещеплені, за кілька тижнів знову здати аналіз крові і подивитися чи немає антитіл Джі ( за 6 тижнів після захворювання вони вже виявляються ). То тоді хіба для себе зрозуміти чи перенесла дитина коклюш чи ні
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Кашлюк

    не щеплені. я просто не розумію чи ще є потреба давати ліки чи ні, то ж синекод наприклад. і яка різниця між коклюшем і паракоклюшем? зустричала тільки "легший перебіг хвороби" але для мене це сумнівна характеристика. і Сніжна дуже дякую за ваші відповіді!
     
  18. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    як це можна відрізнити від кашлюка?
    в старшої було з минулого тижня чітко виражено ГРЗ, тиждень пролікувалися, але паралельно вночі донечка кашляла, мені воно було схоже на ларингіт, і здавалося, що мокротиння залягло за ніч і вона намагається відкашляти (молоко з маслом і 1 раз з медом, чи просто тепле молоко допомагало). десь ніч чи дві не було такого закашлювання.
    минулої ночі знову було, а цієї дитина вже вирвала... це вже таки кашлюк?
    що мені тепер робити, щоб визначити? 1 день в неї була трохи вища Т - 37,4 2 тижні тому, відтоді більше не було.
    мали синекод (чоловік давніше помилково купив), вчора вночі ніби допомогло, хоча я вже не впевнена, що допомогло, бо ми поїли дитину чим могли.
    від приступу пройшло вже 2 години, наче спить спокійно, не кашляє...
    за той час я передивилася Комаровського - то взагалі заплутало мене ще більше. не подумайте, що фанатка Комаровського, взагалі до його багатьох його рекомендацій ставлюся упереджено, але то перше, що прийшло в голову подивитися, щоб не читати, бо в мене почалася якась паніка....:girl_mad:
    його логіка з тими щепленнями взагалі неясна: щеплені діти всерівно хворіють, але легше, тоді як гості передачі, щеплені діти, хворіли і важко і довго... імунітет не виробляється, вакцинація допомагає перші 3-5 років...
    ми не маємо щеплення, пишу відмови. я так розумію, що в поліклініку навіть звертатися не варто?
    а якщо кашлюк, то що робити з меншим, він точно заразиться... чи є ще шанс, що ні?...
    хтось лікував кашлюк антибіотиками чи не варто?

    ---------- Додано в 02:54 ---------- Попередній допис був написаний в 02:51 ----------

    чи варто приймати антибіотик (еритроміцин, котрий радить Комаровський) з профілактичною метою для інших членів сім'ї? вперше почула про таку практику... (задумуюся, чи є зміст меншого пролікувати антибіотиками? якщо це кашлюк....)
     
  19. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кашлюк

     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    бажано лиш їхати з самого ранку, коли відкривають конюшню, щоб там ще була активна концентрація в повітрі усіх тих запахів.