Кашлюк

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем pravovuk, 4 Серпень 2010.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Кашлюк

    так воно провокує ще більший кашель, при кашлюку відхаркуюче не дають
     
  2. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Кашлюк

    призначив вдень відхаркуюче, а на ніч Синекод. Я от теж в роздумах, чим і як лікувати.
     
  3. makarynka

    makarynka Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    ми коклюш лікували по старинці,свекруха підказала.Рано до схід сонця переїжджали річку і потім цю річку переходили через кладку в іншому місці псля сходу сонця,мені було дуже дивно але помогло,бо кашель був такий сильний, малий рвав по ночах. Помогло,а заразився від сусідської двчинки.
     
  4. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Кашлюк

    я думаю, тут помічними були якраз позитивні емоції від подорожі на річку і споглядання сходу сонця, що є дуже важливим при лікуванні кашлюку (потрібно переключати увагу дитини на щось цікаве і вражаюче)
     
  5. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кашлюк

    позитив в такі моменти дитині дуууже потрібний :girl_yes2:
    Ми мали кашлюк в 1,5роки
    Кашляв, рвав слизом 4місяці :cry:
    Як ми лишень не лікувались (в мене купа всіляких сиропчиків і препаратів постійно стояла перед носом)
    В результаті потрапили на Орлика, бо накашляли запалення легенів.
    До того - жоден доктор не казав, що то може провокувати кашлюк такі приступи, блін :confused:
    Запалення вилікували і лікар мені порадила їздити на конюшню, рано-вранці і дихати конячим потом.
    Брєд - подумала я, але вже сил не було дивитись, як малий мордується і ми поїхали на вул. Стрийську на конюшню (недалеко від Кінг-Кросу)
    Результат миттєвий - через 2-3 дні (щодня ми там були по 40-50хв.) малий перестав кашляти :radist:.
    Відвідували коників тиждень.
    Це не забобони, але наскільки я зрозуміла, що ті конячі випари поту (і не тільки) зруйнували кашлюкову паличку.
    Плюс, малому подобалося там бути між кониками, він їх ще не бачив до того.
    Минулого року малий знову почав так кашляти, але ми вже довго не чекали і одразу почали туди їздити - теж пройшов той кашель за пару відвідин конюшні.
    Можна спробувати, як один із варіантів лікування.
     
  6. blakytnooka

    blakytnooka Member

    Відповідь: Кашлюк

    вже багато про таке читала і теж би хотілось спробувати. але думаю скільки позитивних емоцій дитина отримає від їзди маршруткою туди? :sad:((
     
  7. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кашлюк

    не повірите - в нас була купа позитиву :)
    Малий обожнює куди-небудь їхати, а особливо маршруткою
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Кашлюк

    та то не в позитиві навіть діло - є якісь речовини в конячих виділеннях - помічні.

    ну і зрештою можна таксі взяти (якщо є хоч якась можливість)

    ---------- Додано в 20:39 ---------- Попередній допис був написаний в 20:36 ----------

    я би з цього
    сама поставила.

    *ну але маєте свою голову*
     
  9. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

     
  10. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Кашлюк

    не знаю щодо конячого поту, але не то в Комаровського, не то ще в когось читала що спочатку кашель провокується власне хворобою, але потім, після тривалого кашлю, вже навіть коли збудника нема, ділянка мозку, що відповідає за кашель лишається перезбудженою і мозок сам посилає команди кашляти навіть коли в цьому потреби нема. Тому потрібно простимулювати іншу ділянку мозку, щоб центр кашлю в мозку переключився. Для цього й радять полетіти з дитино літаком, піти в конюшню, поїхати поїздом - якщо це вперше, то це сильне враження для дитини, яке дійсно допомагає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    такий метод радили моїй мамі радянські лікарі - намордувалась вона зі мною а я відподідно з тим кашлем місяців 6-7 , нічого не допомагало...аж поки не сіли в літак і не полетіли на два місяці в КРИМ - чесно як рукою зняло...Зміна клімату теж повпливала, думаю...
     
  12. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Кашлюк

    нє, от саме вражень сильних від відвідування конюшні не буде - ми там часто і давно гуляємо)
     
  13. blakytnooka

    blakytnooka Member

    Відповідь: Кашлюк

     
  14. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Кашлюк

    прийшли результати аналізів на глисти - нЕт їх у нас))) значицця - кашлюк)
     
  15. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Кашлюк

    нда, а нічний кашель у Маргош - це щось, я вже трохи з ніг падаю(( Синекод не допомагає. Дівчата, а що вашим діткам полегшило кашель?
     
  16. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Кашлюк

    Верон, а у вас точно не ларинго-трахеїт? Кашель мокрий чи сухий постійно? При ларинготрахеїті якраз синекод і не допомагає вуупше, допоміг нам тільки укол антигістамінного. На крайняк рекомендують інгаляції з гормонами. Ну і кашель - він спазматичний і нічний, чи і протягом дня? Ну і ще - нежить у вас зараз є? Бо в мене малій коли соплі по гортані стікали, то рот їй не закривався..
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Кашлюк

    В сестри мала мала коклюш, то десь три міс. кашляла. Синекод їм теж не допомагав, питала її, чим спазми знімали, то казал що ношпу давала. Ну, і кожного дня в 5-їй год їздили на іподром і казали їм кобиляче молоко добре давати.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Кашлюк

    при вірусних ларингітах ( ларинготрахеїтах) йде теж нічний спастичний кашель аж до ларингоспазмів. І тривати може і 2 місяці. Нічні спазми в цьому випадку знімаються антиалергічним і но-шпою. якщо паралельно вживати відхархуючі- кашель лише посилюватиметься .
     
  19. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    veronka ми в ванну бігаємо, дихаємо парою, але малій то не кожен раз допомагає. Інколи сама проситься вийти з ванни. Даю смоктульки на паличці, інколи з ними і засинає. Який у вас аналіз крові? У нас високі лейкоцити і сое. За тиждень сое впало до норми, а лейкоцити залишились, але трішки зменшились. Лікар радить антибіотик - поки думаю. При страшних хрипах ставлю свічки з амінофіліном(теофілін)

    Ми пили сироп Топлексіл(оксомемазін), у нас його нажаль немає(Франція,Єгипет, Ліван, можливо Туніс, можливо є ще у якихось країнах я не в курсі). Він дуже добре розріджує мокротиння, за будь-якої хвороби краще щоб мокрота виходила, а не залишалась в середині. Окрім того він є ще не слабким антигістамінним. Я вважаю, не правильним дитині удень давати відхаркуюче, а на ніч синекод. Їх не можна разом використовувати. Це вдень мокротиння стає менш вязким, а на ніч його знову забивають синекодом. Це зараз моя мама підозрює(попрацювавши в тубдиспансері), що астму мені спричинив кашлюк з синекодом
     
  20. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Кашлюк

    а який аналіз крові при тому? і може ще якісь симптоми