Кашлюк

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем pravovuk, 4 Серпень 2010.

  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    от з чим я 100% згідна.
    я реально не знаю що думати.
    Лікарка каже бронхіт базуючись на хрипах у легенях. При кашлюку їх ніби не повинно бути...
    моя мама хворіла кашлюком і вона таки наполягає на цій версії.
    Жодна діагностика зараз того не підтвердить: пройшло вже майже 2 тижні + антибіотикотерапія. І аналізи крові в дітей відносно непогані - дуже легкий лейкоцитоз.
     
  2. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    А з тим я взагалі нічого не розумію, бо різні лікарі по-різному пояснюють. Одні кажуть, що кашлюком хворіють нещеплені, а щеплені мають легшу форму і це називають паракашлюком, інші кажуть, що то мало не різні хвороби, які не мають перехресного імунітету, тобто якщо хворів кашлюком, то до паракашлюка нема імунітету, ще інші говорять, що все залежить від організму, хто переносить легше, хто важче, і що насправді сама хвороба не має ніяких форм. І будь тут мудрим....

    ---------- Додано в 17:10 ---------- Попередній допис був написаний в 17:08 ----------

    У моїх дітей був аналогічний сценарій....
     
  3. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    ну нас вже з таким дуже сильним кашлем, явно кашлюковим, відправили в інфекційну з діагнозом обструктивний бронхіт, і хрипи в нас були довго...Анута, а як я написала ложкою ви пробували? а як кашлюють? збільшується кількість кашлів на день? в лікарні заставляли рахувати кількість кашлів на добу...
     
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    Ірусь, скільки то у вас тривало?
    які у вас були аналізи (цифри)? (можна в ПП, щоб тут не флудити)

    у старшого жодної реакції. Молодший рота не відкрив.

    по різному. Ще до вчорашнього обіду було приступоподібне. Один приступ (аж червоний і сльози на очах, ніби задавився) орієнтовно раз на 2 години. Вночі 2-3 приступи. Сьогодні малий вранці відкашляв мені якийсь бурий слиз, бєєє...
    Десь після 16-17ої години кашель в дітей змінився. Десь можу це пов"язувати з тим, що вчора не давала відхаркуюче (проспан) і відповідно слизу стало менше і відкашлювати легше.
    Раніше приступи завершувались тим, що як ніби зригували і після того більше не кашляли. Тепер кашлі мають більше просто кашляючий, періодичний характер, кілька кахув і все. Лікарка дивилась горло: сказала у старшого аж пунцове.
     
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    коротше кажучи, я вже на рівні психозу :sad:
    і тут приходить батько і каже, що сьогодні в магазині біля дому почув розмову, що продавчиня на лікарняному оскільки діти хворі кашлюком. А живе вона теж десь тут, в якомусь сусідньому домі. Тобто варіантів куча. Починаючи садком і т.д.
    Якби не ця інформація, то я би ще хотіла дуже вірити в бронхіт...
     
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    у нас не кашлюк.

    Молодший практично вичухався з того, лише відкашлює ще після сну.
    А от із старшим більший клопіт. Наклалась алергія. Дістав бронхоспазм і не може то все мокротиння відкашляти. Як результат - повні легені мокротиння :sad: Лікуємось далі.
    Медицина наша, .... (цензура). Якби одразу з головою підійшли - певно вже були здорові. А тепер.... ще тижні на 2 зятягнеться.
    Були в понеділок у пульмонолога - лаяла попередніх 2х педіатрів голосно і безцензурно....

    Дякую всім за турботу та поради щодо кашлюку!
     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    І я маю підозру на коколюш - кашляє другий тиждень - кашель сухий, не відкашлює нічого, температури не було, з часом кашель погіршився, вночі то взагалі жах-спати не можемо обоє, на вулиці майже не кашляє. В пятницю нас послухали - легені і бронхи чисті, хрипів нема, сказали здати загальний аналіз крові. Сьогодні зранку здали загальний аналіз крові а ще здали якийсь аналіз крові на коклюш
    але він буде готовий аж за 6 днів. Найгірше те, що пройшло більше 2 тижнів, і картаю себе за те,що швидше не здогадалась, вона весь це час ходила до школи, а зараз коли буде результат, вже не заразна...
    Хто знає наскільки цей аналіз крові інформативний? Який точний інкубаційний період? Кашляємо десь 18-20 днів, і зараз незнаю поки результату нема давати в школу, чи вона заразна, бо вдень ніби все гаразд, найгірше вночі. Розумію що треба чекати результату, але хочу знати чи може вона зараз когось заразити? Педітр казала що заразна перші 2-14 днів, але то таки розмитий термін...
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    я точно не скажу, але заразна якраз той період коли ще ніхто не здогадується що то може бути кашлюк.
    по аналізу крові має бути лейкоцитоз.
    А найбільш інформативним є посів, але його треба робити протягом першого тижня кашлю і за умови що ви не приймали антибіотики. В іншому випадку його робити не має змісту.
     
  9. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    Настя коли хворіла, то кашель не був постійно сухим, гавкала не тільки вночі, також після двох тижнів кашлю здала всі аналізи і зробила рентген, нічого не виявили. Кашель у неї був тоді такий характерний: кашляє-кашляє-кашляє, тоді різко ("судорожно") вдихає повітря, от десь в інтернеті гуляють відео, як діти з кашлюком мають приступи, то у нас було таке саме, ні з чим не переплутаєш.
    Кашляла з червня до серпня, після берегівського басейну за тиждень перестала.
    Нагадала собі, як прийшла з нею на останній дзвоник, то ціла школа так гавкала, аж заходилася.
     
  10. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    а моїм дітям два місяці лікували кашель, притому що різні лікарі і при тому що в легенях чисто, аж коли менша переболіла ще й бронхітом, а кашель не припинився, неофіційно сказав лікар що то кашлюк. А дільнича заявила "вседно не докажете", а ще сказала що з самого початку підозрювала що це, але ж не сказала:sad: так неприємно.
     
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    Прийшли наші аналізи,які нічого не показали - заг.аналіз крові нормальний,мав би бути лейкоцитоз, і аналіз на коклюшний токсин в межах норми. Але як мені пояснив лікар, цей аналіз роблять на визначення антитіл в організмі, а якщо дитині робили АКДС, а нам робили, в дитини є антитіла і аналіз нічого не покаже, а приватна лабораторія звичайно про це не попереджає, а робить любе-голубе.
    От і внас те саме, такий характерні для коколюшу нічні приступи кашлю, я сама мала в дитинстві і дуже добре памятаю. Усно казали - паракоколюш,але діагнозу ніхто не поставив. Лікування як такого також немає, як приступи були гостріші - на ніч казали давати но-шпу з супрастином. А зараз багато гуляємо і їздимо "нюхати" коней:girl_in_dreams:
     
  12. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    Нам,колись аналогічно.Я навіть наполягала,щоб зробили дитині запис у мед.книжечці ,що саме вони лікують. Відмовились. Хоча це був коклюш. А потім таки написали ГРВІ.
    Оля,спробуйте змінити клімат. Або переїхати з дитиною через перевал....Наприклад в Закарпаття туда і назад. Ми й до коней ходили, ліками пічкали....даремно. Поїхали на море і перейшло. А кашляли так майже 3 місяці.
     
  13. sribljanka

    sribljanka миється в бані

    Відповідь: Кашлюк

    В мене старший вже більше місяця кашляє сильно і нічого не допомагає. лікували антибіотиками і різні засоби народної медицини пробую все одно. В школі пів класу дітей так кашляють деякі вже тричі на лікарняному в дома. І тільки двом діткам з класу сказали що вроді коклюш.
    А ще щодо щеплень старшому щеплення робили 3 рази без коклюшу через алергію то кашляє сильніше, а донечці робили щеплення повністю то кашляє набагато легше
     
  14. blakytnooka

    blakytnooka Member

    Відповідь: Кашлюк

    давно ця тема не піднімалась. У нас теж є підозра на кашюк. Малий з минулої неділі вже півтора тижні покашлює. Спочатку було температура 37,3, потім пройшла, трошки був насморок, але теж минув за пару днів. Перші дні кашлю спав погано, мучило його, зараз вже ніби і краще вночі, але частота кашляння приблизно така сама,як і була. Легені чисті.
    Лікар приписує антибіотики, я знаю, що це за собою тягне, відсутність апетиту, ослаблений імунітет на тижні... Дівчата, хто лікував діток, можна якось поїздкою десь в Карпати якось зарадити без антибіотиків, чи краще і те і те?
     
  15. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    В нас теж щось подібне на кашлюк, кашляємо вже другий місяць. Спочатку був вологий кашель, дуже сильний, доходило аж до рвоти, Т не піднімалась, легені теж чисті. Зараз вже кашель став сухий, турбує переважно вночі. Сиропи ніякі не допомагали, антибіотик приймали 3 дні, покращення після нього не було. Кажуть, що то якийсь вірус і кашель може тривати до трьох місяців. Ми періодично прослуховуємось і здаємо аналізи, медикаментозно зараз ніяк не лікуємо.

    Надіслано від мого GSmart Aku A1, використовуючи Tapatalk
     
  16. kawwa

    kawwa Active Member

    Відповідь: Кашлюк

    Колись мені дохторка казала, що при кашлюку антибіотик ефективний у перші дні хвороби, а далі він вже не діэ. Лікування призначила симптоматичне, тобто мікстуру від кашлю з кодеіном (хоч ми і іі не дуже приймали). Гуляли, пили якісь травки. Залишкові, слабенькі прояви кашлю (під час плачу) тривали ще десь 7-8 місяців.
     
  17. kohanka

    kohanka Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    Повністю погоджуюсь. Мали ми ту бяку... Не пічкайте дитину зайвими ліками, вони практично не допомагають (але обов'язково треба пильнувати щоб дитина не застудилась, не підчепила якийсь вірус, щоб не загострилась алергія якщо є, бо можуть бути ускладнення. Розумію, що вберегти важко, але бути на чеку). Було б добре організувати відпочинок десь біля води, якщо в Карпатах - то взагалі супер! Малому трохи допоміг сироп з ялівцю. Чула що добре давати дитині масло какао (не знаю чи вам не зарано). Видужуйте!
     
  18. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Кашлюк

    Лікували ми тиждень ГРВІ, ще тиждень мала покашлювала, а минулого тижня почалося загострення з аццкім кашлем вночі. В неділю їздили на Орлика - сказали, що подібне на кашлюк. Вчора в інфекційці казали глисти або кащлюк 50/50, бо Еозинофіли 11, а це може вказувати і на глисти. Отже, сьогодні в Сінево здали на кашлюк кров (але чекати 15 днів) і заодно на глисти (аскориди і лямблії), в п*ятницю мали б бути готові результати. Маргош вночі кашляє ТААААК, що в мене волося дибки стоїть. Наразі лікування таке: вдень відхаркуюче 3р., на ніч Синекод + 0,5 вд алергії. Переселилися на дачу наразі. Я в пєчалі.
     
  19. volkovaj

    volkovaj New Member

    Відповідь: Кашлюк

    оооо, бачу тема популярна зараз) в нас таке саме, вже другий місяць кашляємо, нічого не помагає, діагноз нам не ставлять, ну подібне щось на коклюш... антибіотики не помагають, тому і давати не варто, щоб не травити, ми п"ємо різні гомеопатичні препарати , покашлює менше, але кашель є і вночі спазматичний, перечитала море інформації, найефективніші позитивні емоції, максимум на вулиці, по більше біля водойм, підніматися в гори, менше пригати і бігати, бо синок як тільки побігає, одразу закашлюється...
    І до речі теж як варіант думали глисти, сказали аскариди, препарати пропили, а кашель далі є...
     
  20. blakytnooka

    blakytnooka Member

    Відповідь: Кашлюк

    а нам лікар зразу сказав, що може бути кашлюк, але відразу встановити точно чи це та зараза неможливо. малий так прокашляв днів з 10 12. Лікар призначив антибіотик, я щось сумнівалась... ще начиталась інфи різної, наслухалась Комаровського. кажуть, якщо дати антибіотик саме в такий період (10 12 день), поки ще є та паличка в організмі, то можна полегшити перебіг хвороби. Бо потім , тої зарази вже немає, але є приступи кашлю, які ще довго не зникають. після лікування малому стало легше і він вже перестав кашляти, а от позавчора знову та сама картина, при чому рот не закривається так кашляє... А до того всього температура до 39, чого при коклюші вже би не мало бути( в сумі тягнеться то всьо вже 4ий тиждень.