Кашлюк

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем pravovuk, 4 Серпень 2010.

  1. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    Я тільки пам'ятаю, що десь 2-2.5 роки тому "ходив" якійсь паракоклюш. Син хворів, кашлявдуже довго- десь півроку. Але це все, більше нічого не було, навіть температури.
     
  2. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    Дякую ДУЖЕ всім дівчатам і за поради і за корисні телефони. Я всім цим скористалась.ДЯКУЮ!!!!!
    Завтра йдем на іподром.А в середу будем літати на літаку:)
    Хоча...Нам вже сьогодні інший діагноз поставили -паракоклюш.Пояснили що це трошки легше аніж коклюш.....Я вже трошки заспокоююсь.....Бо спочатку в мене така паніка була...Раніше нічого про цю хворобу не знала....Дякую всім!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:give_rose:
     
  3. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    А на основі чого такий інший діагноз?
    Ви,головне,виздоровлюйте!))).
     
  4. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    Тому що приступи лише нічні і не такі дуже страшні(як каже лікар)як при коклюші.
     
  5. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Коклюш

    Бажаю вам успіху, не хай малеча виздоровлює, а все погане забудеться.
     
  6. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    Скажіть будь ласка - то при кашлюку вологий кашель чи сухий? Бо я щось заплуталась.
     
  7. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    В нас сухий затяжний:sad:
     
  8. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    Видужуйте!
     
  9. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    він сухий, пустий такий, як гавкання, і дитина не може передихнути між спазмами, а через кілька тижнів такого кашель починав закінчуватись на останньому спазмі викашлюванням якоїсь "бякі", і протягом наступних тижнів приступи кашлю ставали все меншими - менше спазмів до викашлювання, але кашель мокрим так і не став.

    Так було у нас, тому це НЕ Є картина загальна для всіх[/COLOR], оскільки, різні ступені тяжкості протікання хвороби.
     
  10. DoroshLida

    DoroshLida New Member

    Відповідь: Коклюш

    нам теж лікарі ставили такий діагноз,але як згодом виявилось що це було звичайне ГРВІ!!!!!ми ночами спати не могли,мала так задихалась!!!зимою всі вікна відкривали,бо інакше не могла!!!!а виявилось,що наші лікарі всеж-таки необізнані!!!!просто був такий затягнутий бронхіт!!!і "запіцькували" нас всякими сиропами!!!!
     
  11. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    Дякую всім за поради!!!!!!!!Ми ніби вже "викарябкались" з коклюшу. Ми робили все- і медикаментозно лікувались, і в конюшню їздили , і в соснові ліси і на перевал , а закріпили морем. Після моря ми вже не кашляєм! Не знаю що точно допомогло.Напевно все по трошки.Дякую дуже всім вам!!!!!!!!:girl_in_love:
     
  12. Oksamyt

    Oksamyt New Member

    Відповідь: Коклюш

    Нам тиждень того поставили діагноз паракашлюк, малюк кашляє вже практично місяць. А сьогодні з'явився такий типу насмарк,хоч я думаю, що то скоріше просто слизь підійшла, бо надто густі і до того той цілий місяць нічого крім кашлю не було. Дівчатка у кого дітки теж перехворіли тим паракашлюком чм було у діток щось схоже? і скільки часу у вас тривав той кашель?
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    щось я починаю замислюватись про кашлюк :sad:
    вже більше тижня тримається кашель. Назвала б його приступоподібним. Десь 7-10 приступів на добу. На ніч припадає зо 2, ну і ранкове відкашлювання.
    Є багато досить рідких, прозорих сопель.
    Т немає і не було. Точніше, один раз було на рівні субфібрильної (37,2).
    Кашель я б скоріше назвала вологим.
    Прийняття ліків не змінюють картину.
    Лиш був момент, що мені здалось на погіршення стану.
    Обоє малих захворіли з інтервалом у добу. Зараз (через тиждень) злегка покашлювати почали ми з чоловіком...

    Це воно? чи ще можна сподіватись на щось краще, тобто ГРВІ?
     
  14. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    Анута, нам тижня два ніхто не ставив діагнозу кашлюк... в інфекційній казали, можна перевірити так, тре взяти ложку і спробувати ніби подивитися горло і натиснути, не сильно, кіцем ложки на початок язика, якщо дитина чи то дорослий починає закашлюватись, вірний признак кашлюка. Ну і плюс слиз, білий і дуже тягучий і липкий. зазвичай дітки його не спльовують, тому подивіться, коли хтось з ваших синочків знову закашляється спробуйте з рота витягнути слиз, тоді швидше і легше буде відкашлюватися(якщо це кашлюк). От якраз з другого тижня в нас почався приступоподібний кашель, кашляє-кашляє, різко вдихає(ніби не вистарчає повітря і знову кашляє-кашляє і таких різких вдихів могло бути до 8-9, лице дитини дуже червоніє з очей сльозки йдуть від напруження і в дорослих також(свекор разом з малою хворів) ми пили стоптусин від кашлю, він трохи пригнічував його. Відповідно від виснаження мала спала цілими днями, від кашлю до кашлю, бувало прокидається ніби сповна сил і тут закашляється і все, знову спати. Після кашлю дуже болить в районі грудей і горла, тому моя маленька часто плакала після кашлю від болю, а це спричинює нові приступи. Також приступи спричинює сухе, тепле повітря (саме тому рекомендують гуляти цілими днями, на вулиці швидше й легше все проходило), переляк, сильний сміх, суха - гостра їжа. В нас кашлюк тривав пів року. найважче було два тижні які ми провели в лікарні, а потім дуже впав імунітет, і кожне чхання людини за кілометр чи легесенький вітерець, нам приносили температуру і посилення кашлю...
    Вибачте, що так багато.
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    говорила з дільничою.
    Завтра здамо аналіз крові і вона підійде гляне/послухає малих.

    начиталась усього і мені виглядає на кашлюк, але не знаю чи варто себе налаштовувати на це чи наразі розслабитись.

    Коток пише давати вітаміни групи В та вітамін А.
    Дільнича каже, що синекод, но-шпу та кальція глюконат. До речі, від но-шпи старшому було реально легше.
    Спимо при відкритому балконі. Малі сплять досить спокійно (2-3 приступи кашлю за ніч).
    От мучить мене питання прогулянок: якщо воно таке заразне, то вигулюючись ми позаражаємо усіх довкола.... То ж багатоквартирний будинок (тобто ліфт, сходова...)
     
  16. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Коклюш

    Ви навіть через вікно можете всіх позаражати, просто гуляти тре подалі від діток, а передається воно в перші два тижні) а потім вже ні. Ой, я перепутала, ми саме синекод пили, а то вже трохи часу пройшло і я підзабула... діагноз кашлюк, ставиться на основі симптомів, а аналізи не такі інформативні. якщо вчасно почати давати антибіотик (адже це бактерійне захворювання), то можна уникнути важких форм...
     
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    схоже у нас такий сильний бронхіт...
     
  18. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

    Аня, моїй Каті при кашлюку теж спочатку ставили діагноз бронхіт, бо аналіз крові був не зовсім типовим для кашлюка, але потім інша лікарка, яка підтвердила кашлюк Матвія і дивилась аналізи Каті, сказала, що то була обструкція на фоні кашлюка, тому кров трохи інша ніж при чистому кашлюку. Не знаю чи ти щось зрозуміла, але то я так на хлопський розум зрозуміла. Мої обоє мали ту обструкцію з кашлюком і малому теж но-шпу давали і потім Гайдук ще гомеопатичні горошки для профілактики бронхоспазму виписав.

    ---------- Додано в 16:29 ---------- Попередній допис був написаний в 16:27 ----------

    Казав Гайдук, що заразити можна тільки на відстані не більше 20 см, ну і заразний кашлюк в середньому три тижні, ми тримались подалі від дітей більше місяця.
     
  19. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Кашлюк

     
  20. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Кашлюк

    в мене меньша півтора місяці тому почала кашляти, почали лікувати як зажди бронхіт, температури, не було, насморк з"явився трохи згодом, і то не сильний. Одним словом кашель не проходив, почалися приступи, кілька разів вдень, 2-3 вночі, закашлювалась,але не було такого характерного вдоху і до рвоти не доходило. Пішли на Орлика - на аналіз нас не направляли, подивились горло, послухали - діагноз - вірус з таким вот кашлюкоподібним кашлем. Прописав правда чомусь синекод, бо їй власне треба було не відхаркуючи, а пригнічуючі кашель ліки. В принципі на сьогодні вже зовсім не кашляє вночі, де-не-де вдень, і то вже не приступи. В моєї знайомої так само двоє дітей кашляють,поставили діагноз паракашлюк. От як на мене все це дуже запутано і не зрозуміло. Пам"ятаю, як хворів Денис, то було набааагато важче, але і йому було лише 5 міс. Кашляли до року. Може то просто через старший вік в неї то легше було, але почитавши про кашлюк - він все-таки триває довше ніж кілька тижнів. Мала не зщеплена. Чи то бу кашлюк, чи паракашлюк, чи той вірус, хоча в мене таке враження, що сьогодні лікарі стараються не ставити діагнозів, проти яких є щеплення сьогодні. Цього року взагалі багато дітей вот з таким кашлем, затяжним з приступами.