Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Mirik, 26 Червень 2010.

  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    та й помагають вони багатьом. Є навіть такі, що після "шнурочків" помагають. А в Верхньому Березові жив дід, який з порога розповідав, з чим ти до нього приходиш, і казав, що він останній "білий" по оба боки Карпат. І справді силу мав огого, і грошей не брав...
    От лиш від кого та сила і чим потім та допомога виливається...
     
  2. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Серед жителів Солонки прихильників дуже мало.Всі знають отця Василя не лише як священика,але як односельчанина,сусіда...Не можу говорити про те ,що він комусь з моїх знайомих допоміг,але його поради (як і будь-якого священика зокрема)брали мої знайомі до уваги-щодо виховання дітей,подружніх стосунків, посту...
     
  3. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Ви бачили як це "готували" чи також отець сказав? Щось ви дуже багато способів пороблення тут наводите... Невже ви усе це пережили?
     
  4. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Ну битва екстрасенсів відпочиває після прочитання теми.

    Я собі після певних проокувань мого нещасливого життя зарубала на носі одну річ, що не можна двом панам служити. Якщо вірити і довіряти Богові, то цілком. А не думати, що Бог то таке, а от шнуркИ, бабкИ, пеленкИ сильніші від нього.
    Я собі знаю, якщо жити по совісті, намагатись ставитись до інших так як хочеш щоб ставились до тебе і не робити злого, то воно воздасться.
    Коли перестала вірити в вроки мене дивним чином перестали врікати. А до того сама бавилась сірниками і т.д. Чого б то? Може не варто відкривати своє серце злому і воно туди не проникатиме?

    Вибачте, може наївні речі пишу, але після тої хмари негативу і забобонів якось хочеться вірити в добре і світле.
     
  5. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    неодноразово чула про пияцтво о. Василя ( зараз напишете, про хворобу- ок)і про неодноразове побиття власної дружини та нецензурну лайку, і про це говорять люди, які проживають в Солонці. Також знайдете пояснення? Чи це все плітки?

    ---------- Додано в 20:36 ---------- Попередній допис був написаний в 20:35 ----------

    + 100000000000000000%

    ---------- Додано в 20:39 ---------- Попередній допис був написаний в 20:36 ----------

    Одним словом: ходіть до церкви, моліться, причащайтеся, робіть людям добро, дякуйте Господу за прожитий день і няка зараза вас не вчепиться.
     
  6. linajum

    linajum New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    я спеціально вказала цей спосіб (гіпотетичний, бо знаю що таке є) щоб отримати таке запитання, і це ще раз доводить те, що я писала, тут хочуть конкретні історії чути, а потім змішувати їх з брудом і придиратися до кожної дрібниці перекручуючи факти.
     
  7. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Та ви вже стільки способів пороблення тут написали, що дійсно стає все зверху написане дивним. Дайте собі спокій з усякими бздурами, так можна і з розуму зійти, якщо у всьому бачити "пороблено", і кожного разу ходити відробляти.

     
  8. linajum

    linajum New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    ну і слава Богу!
    класична репліка малообізнаної людини яка щось хоче вставити по темі і переконати інших що то все єрунда, але писано вже 100 раз, що є купа історій де ДУЖЕ віруючі люди попадали в серйозні халепи, такі що на кілька років вибивались з життєвої колії, жили в монастирях, відчитувались в відомих людей...

    ---------- Додано в 22:55 ---------- Попередній допис був написаний в 22:54 ----------

    а ви думаєте вас туди хтось дуже тягне? сильно помиляєтеся шановна пані. успіхів.
     
  9. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    :8::8::8::khomyak::khomyak::khomyak:

    ---------- Додано в 20:59 ---------- Попередній допис був написаний в 20:58 ----------

    Та дякувати Богу, що мене туди НІЧОГО не тягне!!!
     
  10. linajum

    linajum New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    може і бив, хто його знає. але не буває такого просто так, жінок деколи б"ють і деколи чоловік має правду, як не крути. (знаю чому але не скажу)

    ---------- Додано в 23:06 ---------- Попередній допис був написаний в 23:03 ----------

    ну і пречудово!
     
  11. Amrita

    Amrita Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    На противагу цим словам можу лише додати деякі цитати з Біблії : "Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою" (Фил.4:6), "Жодна зброя, що зроблена буде на тебе, не матиме успіху, і кожного язика, який стане з тобою до суду осудиш. це спадщина Господніх рабів, а їхнє оправдання від мене, говорить Господь! " (Іс. 54:17).
    І таких обіцянок про захист Господніх дітей є масса як у Старому, так і у Новому Завіті. Чи Слово Боже для Вас, Linajum, нічого не значить?
     
  12. linajum

    linajum New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Ви мене насмішили!!! Поясніть це тим, кого приводять в наручниках до церкви, або хто їде жити в Колодіївку на пів-року до монаха на вичитки.
    Там живуть такі поселення ортодоксів, які ці ваші цитати на 3 мовах напевно знають...
    Там поселення монашого типу і є ДУЖЕ віруючі і знаючі люди які мають проблеми з якими живуть багато-багато років підряд. Якою цитатою ви відповісте мені на цей раз? Чи може я знову щось написала не так?
     
  13. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    скажу лиш про себе.
    Конкретні історії мене цікавлять мало, хіба задля опису процесу. Бо і в ворожок конкретних історій - греблю гати.
    А от те, що мене застановляє, я написала вище. Виключно, щоб задумалися ті, хто мав би туди їхати.
    Бо прихильників переконувати марно, їх змусить замислитися хіба вихід з-під впливу (наприклад, зміна місця проживання і регулярне відвідування іншого храму з грамотними проповідями)
     
  14. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    А Ви знаєте спосіб життя монахів Колодіївки? Ні? То я розповім, бо трохи там був. Вставання щодня о 3:30, в 4:00 - початок ранкових служб, індивідуальне правило і так до години 8-9. Тоді сніданок (завжди без м'яса). Тоді робота і приватні молитви. Вечірня о 16:30, вечеря, Повечір'я, знову приватні молитви і короткий сон. По святах служби починаються о 2:00, або опівночі. Одним словом, піст і молитва. А в перед молитвами за зцілення та екзорцизмом взагалі тотальний піст і мовчанка. Тому й мають тамтешні отці силу над злом. І, до речі, ніхто в Колодіївці не говорить про "родові прокляття" чи щось схоже, бо там все-таки - християни.
    А будь ваш отець дійсно дбайливим душпастирем, то хоч би допоміг Вам позбавитися цієї каші з християнства та оккультизму, пояснив би Вам, що в Євангелії і вченні Церкви немає такої правди віри про "родові прокляття".
     
  15. Amrita

    Amrita Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Добре, що я насмішила, а не слова Господні ...
    Щодо ортодоксів, які по-сумісництву ще й поліглоти, то знати Закон і жити праведно - це не одне й те ж. Для себе ж роблю висновок, що полемізувати з Вами марна справа. Моя бабця про даний випадок сказала б " Ти му плюй в очі, а він каже - дощ йде".
     
  16. linajum

    linajum New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    а що, наявність такої цинічної касти як ворожки повністю заперечує можливість існування священників які мають дар допомагати людям?
    Ви знаєте як вивів мене із того стану той чоловік? Доволі довгий час відчитував в індивідуальному порядку, це коли ти приходиш в церкву після служби, він кладе Біблію на голову і все, ніяких "байок" які тут розказують. Причому читає стандартні православні молитви з требника і уривки з Біблії. Після того можна спати цілий день, а потім наступає відчутне полегшення. Тільки таке він робить не всім, а тільки людям які дійсно прийшли до нього не тільки з серйозною проблемою а ще й з повагою.

    ---------- Додано в 23:44 ---------- Попередній допис був написаний в 23:40 ----------

    Ну ви напевно сама віруюча і сильна людина зі всіх... написав чоловік зверху (Donner)які там люди живуть, і більшість з них дійсно дуже сильні духом і тілом... а ви як то кажуть " Ти му плюй в очі, а він каже - дощ йде"... ;)
     
  17. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Якщо ви рахуєте дописи цього чоловіка маячнею, то роблю висновок, що ви взагалі мало знаєте Василя (без о.). Бо описані події- правда. І я рада, що людина , нарешті, зцілилась від впливу цього артиста.
    а може і пив
    а може й курив ( не цигарки)
    а може й не служив
    а може й не вірив
    а може й не лікував
    Хто його знає? Просто так нічого не буває- це правда.
     
  18. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка


     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Суперово! Правдива християнська позиція.
     
  20. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Ви ж писали, що він Вашій родині допоміг, а вже і Вам.

    Якщо ж Ви не вірити в слова з Письма, то чому тоді пишете

    :khomyak::khomyak::khomyak:
    Наверніться до Бога, і просіть прощення