Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Mirik, 26 Червень 2010.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    я теж писала два конкретні випадки, у яких люди отримали тут вирішення свого питання, АЛЕ: Тому "ціна" такої допомоги інколи буває дуже велика.
     
  2. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Ми успадковуємо генотип і фенотип , а дух...це цікаво
    Бог допомагає всім Своїм дітям. Особливо, якщо допомоги чекають, надіються і намагаються жити з Богом.
    А мотивацією жити правильно є хіба поганий / добрий приклад предків.
     
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    ну і каша у Вас в голові...


    Який ми дух успадковуємо?
    Яке відношення мають наші предки до Божої благодаті на нас?
    Що означає "більше" і "менше" помагати? Чим вимірюється кількість Божої помочі, щоб порівняти?
     
  4. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    "По вірі вашій дасться вам", "Хто стукає, тому відчинять", "Якщо й ви, бувши злими, вмієте дітям вашим добрі дари давати, то чи не дасть Отець Небесний тим, які його просять?", "Просіть - і дасться вам!", "Все, що ви попрости з вірою - дасться вам". Це цитати слів Ісуса. І де тут про заслуги чи гріхи предків? Вибачте, але Ви вже втягуєте нас у якусь теософію, у мікс Ісуса та Блавацької. Може ще запропонуєте карму почистити?:)
     
  5. linajum

    linajum New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    так воно знімає гріхи, але теологія говорить що якщо людина їх повторяє то вони знову стають актуальними. і ще, гріх породжує рису характеру, а риси нам передаються від предків.

    ---------- Додано в 19:11 ---------- Попередній допис був написаний в 19:09 ----------

    Сам Ісус сказав що він прийшов не відмінити Закон а його доповнити, навіщо тоді Християни мають той Старий завіт?

    ---------- Додано в 19:18 ---------- Попередній допис був написаний в 19:11 ----------

    А про родове прокляття чули? Думаєте такого немає? Карма існує в індусів, але це знають віддавна і Християни що якщо рід був "паршивенький" то можна чекати від життя сюрпризів, і чому Бог має давати всім однаково? Це порушує якийсь закон справедливості, і діти 100% відповідають за ГРУБІ вчинки їх предків, по іншому бути не може. Про це і неодноразово священники говорять в церквах всіх конфесій, що ви мені тут вирішили доказати опираючись на сухі цитати з Біблії я не знаю. Так роблять Свідки Єгови як правило, і по ним добре видно ким стають люди які відкидають Старий Завіт. Сказано Ісусом - я прийшов не ВІДМІНИТИ а доповнити Закон, що він успішно і зробив.

    ---------- Додано в 19:22 ---------- Попередній допис був написаний в 19:18 ----------

    мені важко з вами сперечатися бо тема житейська, але є люди які просять і їм ВЕЗЕ по житті, а є такі яким ні. Напевно Бог таки помагає.

    P.S. "Новий Завіт" не є повністю "новим" як дехто думає, а "новим" над старим, і є другою основою глибоких роздумів тих самих Старців і святих отців церкви про яких так розповідав п.Donner.
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Ще більшої єрехонії в житті не чула. Бог буде допомагати тому, хто його шукає і тому хто готовий прийняти ту поміч, а не за ознаками як потерпіли предки від комуністів. За такими ознаками, то я маю бути в раю.

    Ви ж вивищуєте себе над іншими, тим самим заперечуєте покликання християнина служити іншим. Блаженні ті, хто... почитайте собі в Новому Завіті. Але якщо ви тільки зациклюєтесь на Старому, то якось виходить не дуже правильно, по предках. Йосиф був праведним і керував усім Єгиптом, але чомусь його предки всі попали в рабство. Мдямс... Чогось то тут недочиталось.
     
  7. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    :khomyak::khomyak::khomyak: Куда там Богу, нам ж бабки-ворожки повині допомогти.
    Я особисто про Солонку дізналась з ДП, те, що описує народ просто шокує.
    Якщо би дійсно цей отець мав дар від Бога, не було б таких негативних коментарів і таких відгуків. Як отець може випивати, бити жінку і т.д, тут може писати на цілу сторінку, і Ви його ще намагаєтесь захистити, кажучи, що він такий добрий і пухнастий? Мені просто не вкладається таке в голові.
     
  8. linajum

    linajum New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    це їх тут скільки є 100, 200? Маячня якогось чоловіка і філософія жінок які ніколи його в очі не бачили...
     
  9. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Ага, чоловіка, який конкретно назвався, написав коли він працював і скільки часу, і дав такі приклади, які не придумаєш навмисно. Та й я мала можливість попасти в цю капличку. Думаю, якщо добре пошукати в інтернеті, то можна знайти досить доказів. Думаю, якби було багато вдячних людей, то гугл це б добре "показав", адже приїжджають з різних куточків України. Чомусь нема хороших відгуків. Навіть 20, а ви про 100 пишете!
     
  10. linajum

    linajum New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    ну не знаю що тут сказати, якось дивно, бо якби той чоловік існував, це був би неабиякий скандал і про це би знали всі, по крайній мірі село Солонка і Сокільники де живу я.
     
  11. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

     
  12. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    А ВИ можете врештi решт навести приклад? Hе розмитi iсторiî якi ви почули вiд родичiв, не фрази типу "Дуже менi помiг", а конкретну iсторiю? Тут людина не посоромилась розповiсти свою, ви ж критикуете його i всiх решта, розповiдаючи про всiх i все, але не по темi. Тут тема е про конкретну особу i конкретну церкву, хочете стати на захист, так розкажiть правду.
     
  13. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

     
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Я теж вперше почула тут. То ж не беруся давати оцінку, але є речі, які мене особисто дуже б застерегли від того, щоб вдаватися по таку допомогу.

    Я абстрагуюся від особистих вражень дописувачів і історій від людей, які на форумі дописують лише в цю гілку, бо вони можуть бути недостовірними. А також від закидів про п'янство і специфічний гумор

    Поза тим:
    даруйте, але це вже не гумор і не особисті мухи людини. Літургія - це вінець служіння, вона понад усім, бо це Служба Бога, і священик не може отак от відходити від престолу.

    Друге - відсутність благословення церковної влади.
    Третє - відгук отця Вороновського. Таких авторитетів як він, одиниці.

    Ну а це
    ні в які ворота...

     
  15. linajum

    linajum New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    знаєте, розказувати можна багато, але я цього робити не стану. бо мої справи є моїми, потім тут знайдуться "активістки" які скажуть що я роблю йому рекламу.
    мені як людині яка знає що таке великі життєві труднощі важко переконувати в чомусь групу дівчат які навіть не знають про що йдеться коли вживають слово "пороблено".
     
  16. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

     
  17. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    та чому ж не знають, знають... І про "пороблено", і про одержимість, і багато про що. І є такі, що в пошуку рятунку вдавалися до всіх можливих засобів, в тому числі й до бабок. І дякують Богу, що вчасно напоумив. То ж тепер десятого застерігають від необдуманого кроку, бо знають його ціну.
    Чи Ви гадаєте, що просто так, з цікавості в цій темі? Ті, що з цікавості, роззявляють рота і потім розказують подружкам "а я чула, є такий класний священик, всім помагає". А сперечаються тут з Вами і намагаються достукатися ті, що усвідомлюють небезпеку таких речей.
     
  18. linajum

    linajum New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    тут одна жінка навела "конкретний" приклад, дуже гарно потім їй "підказали" що бракує їй в житті і її дитині дали якусь незрозумілу оцінку поведінки, коротше якщо люди не хочуть признавати ту чи іншу людину то тут і цитати з Біблії будуть, і інші "нравоученія" основані на вирваних з контексту словах і т.п.

    ---------- Додано в 21:52 ---------- Попередній допис був написаний в 21:48 ----------

    нарахунок бабок згідна, але звідки взагалі можна знати"ціну" такого роду крокам? є якісь як ви кажете "конкретні приклади"? Це все абстракція і приблизні відчуття які в нас є.

    ---------- Додано в 22:00 ---------- Попередній допис був написаний в 21:52 ----------

    Якби вас напоїли "настоянкою" на шнурку повішеника, а потім ходили по всім відьмам області з пачкою грошей і вашими фотографіями тоді би ви "усвідомили" небезпеку ТАКИХ речей... і якщо у вас хтось знайде бажання і мотивацію вкласти не одну тисячу доларів на "зарплату" бабкам які цим займуться кульпарківська для початку гарантована... потім в кращому випадку тяжкі хвороби і життя в пеклі а в гіршому піти "на шнурочок" і то причому так без особливих роздумів, бо то все існує не у народних фантазіях а на конкретних прикладах, і їх вистарчає.
     
  19. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    є ( маю , наприклад, таку колишню знайому. ).Тут ніхто не заперечує того, що люди отримують допомогу від даного священника. Але ж допомогу можна надавати не тільки від добрих сил . В тих же "бабусь" помешкання також у хрестах та іконах. І навіть різноманітні "екстрасенси " нерідко спілкуються з клієнтами з Біблією чи Кораном у руці. І якщо інші священники з інших церков застерігають від відвідування Солонки, то не думаю, що тут справа у заздрості чи конкуренції. Той же о. Вороновський до кожного індивідуального обряду готувався заздалегідь , постив у день проведення процедури.


    ---------- Додано в 19:11 ---------- Попередній допис був написаний в 19:07 ----------

    .