Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем карапуз, 15 Вересень 2009.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    ага - пишуть вони каліграфічно, а от помилок в прізвищах-іменах нароблять - ужасс
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Та він усі пише знизу вверх. Навіть о виводити знизу починає.

    Але мене більше хвилює, чи не має моя дитина дислексії. Вічно букви і слова навпаки пише. До лікаря не ходила, хоч то вже два роки спостерігаю. Буду ще спостерігати, а тоді подумаю...
    А ви її знаєте?
    Ну, але хоч гарно ті помилки виглядають. :xaxa:
    Тут за форму й розмір літер не дбають. Майже. Постійна муштра, що top to bottom і щоби все великими не писали, як мій Дарко. Йому малі дуже важко даються. І ніколи не підпише роботу Darko, тільки DARKO. :confused:
    Пробую пояснити. То він за кожне слово питає тепер, чи то ім*я чи ні. :xaxa:
    Мій мені в листах теж кардіограму висилав. Я слова, що нерозібрала, обводила олівчиком і потім ми разом розшифровували їх, коли він приїздив. Деякі так і залишилася непрочитаними. :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    то моя дитина виявляється дуже і дуже талановита...

    Я теж тепер до того схиляюся. Бо хоч малому і його однокласникам по сім років, вчителька дуже мордує тим почерком, вічно критикує. Звичайно, є за що, бо він шкрябає як курка лапою. Але ж не почерком єдиним... Я бачу, що малий більше схильний до точних наук, а от виписувати букви не дуже може і відповідно не дуже хоче. Під тиском вчительки трохи мучу його, але все таки вважаю, що це далеко не головне і в старших класах каліграфія буде не такою важливою + дитина ще "випишеться".
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. tania

    tania Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Я теж думала випишеться, а ми вже в 4 класі, і від його почерку у мене аж мурашки. Ще коли вдома домашнє то ще нічого. Класна робота в нього в прямому сенсі "класна". Зараз попросила вчителя щоб займався з ним, бо зошит в лінійку для нас був досі табу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Я просто бачу, що потрохи виписується, принаймні вже пише краще, ніж раніше. Треба, зокрема, дрібну моторику розвивати, ми над цим трохи працювали і результат вже є. Хоча до ідеалу ще ой як далеко, та й не ставлю я такої цілі. Тим більше, що в дорослому житті у більшості професій почерк не є дуже важливим. Але над домашнім завданням мушу сидіти разом з ним, бо маємо ще проблему, що іноді може в дзеркальному відображенні щось написати (але то більше цифр стосується), а ще букви зєднує не завжди правильно.
     
    Останнє редагування: 16 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  6. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Ярина теж так пише, навіть цифри
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    до чого тут дислексія? вона - дефект читання
    я про систему взагалі - нашо мучити дитину тим ЯК писати???
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Я знаю, що дефект читання. Мій Дарко пише pots і каже, що написав stop, пише dog, а каже, що написав god. І так із багатьма словами. Що це таке - не знаю. Думаю, може, переросте, тому ніц із тим не роблю.
    Розказувати вчителям, як вони мають вчити дітей? :confused:
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    читає задом-наперд
    переросте
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Дуже на це сподіваюся власне.

    А щодо письма, то вчора зауважила, що вже рідше пише знизу вгору. У вчительки півкласу таких, то виглядає, що вона посилено над цим працює.
     
  11. Svetik

    Svetik Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Я в дитинстві намалювала мамі малюнок і підписала "АМАМ". Моя коліжанка (на рік старша) як то прочитала, то довго з мене сміялась, більше я букви не переставляла:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Ой, сподіваюся, що з нього не сміятимуться, бо він тяжко критику сприймає. :girl_sad:
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  13. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Дякую, дівчатка, за поради :girl_smile:.
    Я ,нареші,зрозуміла,що моя дитина лише першокласниця,а не випускниця гімназії, і виконання домашнього завдання, вже не є для мене таким страшним випробуванням.
    Чоловік,ще запитався порад у своєї сестри,яка працює учителем молодших класів вже 20 років і ось ,що вона сказала.
    1.Домашнє завдання дитина повинна виконувати з батьками(до певного віку),бо в маленьких дітей, ще не дуже добре розвинуте почуття обов"язку.
    Наша Юстя,як тільки залишається на самоті,починає ретельно точити олівці :girl_haha:.
    2.Ні в якому разі не кричати,щоб не відбити бажання до науки .
    Над цим ми працюєм :girl_in_dreams:.
    3.Ніяких чернеток,щоб дитина не перевтомлювалась .
    Я ,декілька разів, прошу Юстю написати ту чи іншу букву,цифру, щоб вона зрозуміла правильність написання.
    Пи.Си.А почерк у нас не такий вже і поганий :girl_smile:.Це я про Юстинку :girl_haha:.
     
    • Подобається Подобається x 15
  14. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Чесно кажучи, за почерк ніколи не сварила і не дуже переймалася. Для мене головніше, щоб дитина писала без помилок, розуміла, що пише, знала правила і взагалі просто вчилась. Хоча завжди звертаю увагу на почерк, але в жартівливому тоні: а ця буква куди полетіла, а та чому зажурилась, а ця прилягла відпочити і таке-всяке. І бачу, що старається, бо коли виходить рівненько, то біжить і хвалиться, що букви сьогодні не літають.
    Мій менший в першому класі також писав букви (не слова) в дзеркальному зображенні, правда не всі, а як коли яку. Пізніше я просто зробила висновок, що в нього трохи слабше з зоровою памяттю і це пройшло до кінця першого класу.
    Ви не повірите, але моя дитина (2клас) сам видирає листки (без моєї вказівки, чи натяку), коли щось погано написано і переписує. Як було погано написано, він сам каже, що стидно мати такий зошит, видирає і переписує. Зате коли приходить додому з вчительським підписом "В", то я так "підскакую" і "ахаю" і "охаю", що він сам починає підпригувати, і радіти від гордості. Тут також треба бути трохи актрисою.
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Тут те саме повторюють безперестанку.
    А моїй дитині один вечір прискіпливого розбору літер пішов на користь. Він тепер домашнє завдання робить дуже швидко й дуже акуратно! Так що трошки можна посварити, але головне не забагато й не перестаратися. Я тепер Дарка дуже хвалю, то він аж ніби вищий став. :girl_cool:
    А я зрозуміла, чому для мене старанність почерку така важлива. Коли дитина пише акуратно, то вона й до поставленого завдання ставиться уважніше. А так валь-паль і вже. Навіть не знає, що писав.
    У нас нема що видирати, бо домашнє завдання на листках А4. І зошитів та підручників немає. :)
    У портфелику має лише бібліотечну книжку часом, книжечку для читання з класної кімнати, папку із картками домашнього завдання і "ланч бокс" - торбинку з перекускою та обідом. Іноді ще светрик, але рідко.
    Мені дуже подобається, що дітям не треба ніц носити, фактично порожню торбу носять. Подивилася репортаж про те, як калічать школяриків України тяжкими наплечниками з підручниками тощо, то ще більше почала цінувати те, що тут такого нема.
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  16. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Почитала гілочку...стосовно почерку, то в нас теж не ахти... і "правописание хромает, оно хорошее но хромает" (с) Зате смикалки в нас понад голову. :girl_haha: Моє дітьо вчора власноручно, без підказок дорослих виготовило собі шпоргалку на аглійську мову... не інакше, як генетика спрацювала... :girl_cool::girl_haha: А то лиш 2-ий клас,і що ж далі буде?...:girl_in_dreams::girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Те де генетика. Однокласники. Колектив другокласників.:D
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    А як ти реагувала на шпаргалку? То ж великий мінус, аби таким користуватися. Хіба приготувати й удома лишити, а якщо застосувати на уроці - то ніц доброго в тому нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Просто забрала і сказала, що якщо наступний раз таке побачу - то замість 5 слів вчитиме 20 (поки спрацювало)
    П.С. А шпаргалку приклеїла в щоденничок, який веду їй з народження, най колись почитає...
     
    • Подобається Подобається x 10
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    А то правда, що українські першачки щодня носять до школи й зі школи важкі підручники? Чи то не в кожній школі таке?
     
    • Подобається Подобається x 1