Каблуки, підошва чи "танкетка"

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Olma, 3 Липень 2009.

?

Якому взуттю ви надаєте перевагу?

  1. шпилька 10 см і вище

    22,8%
  2. каблук середнього розміру 4-6 см

    28,8%
  3. платформа

    15,0%
  4. танкетка, балетки, мокасини

    48,0%
  5. спортивне взуття

    16,5%
  6. свій варіант

    5,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. true

    true New Member

    Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    Обожнюю модельне взуття на високому каблуку. Також люблю і спортивне. Залежить від події. Платформу не ношу, бо виглядаю в ній смішно через худу щиколотку. Дуже люблю шпильку на 12 см і коли шлейки обвязують литку. То моя слабість.
     
  2. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    Мені дуже подобається каблук, зручний і елегантний водночас, щоб нога в ньому "дивилась". Але сама вже довший час "льотаю" в мокасинах, сандалях і кросівках. По-перше, бо практично весь час з донею на руках і на підборах з нею не дуже походиш, а по-друге, я справді майже весь час кудись біжу, тому зручне взуття - єдине, що підходить, особливо враховуючи наші дороги і громадський транспорт.
     
  3. ksuhanova

    ksuhanova New Member

    Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    люблю обувь на устойчивом каблуке. очень редко ношу на высоком
     
  4. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    Я теж дуже люблю взуття на шпильці і гарненькому каблучку. Зараз так вийшло що маю дві пари різних моделей на танкетці. Зато зимою в прямому значені слова "бігала " на 12 см. шпильках.
    Але подобається і вузття на низенькому, якісь гарні вєтнамочки або макасини.Нажаль сама звикла так до виского, що на зовсім низькому не можу ходити.
     
  5. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    Люблю взуття на каблуках, але на інших:) Просто захоплююсь дівчатами, які йдуть по вулиці у гарному взутті на високих підборах! Сама його не ношу, бо й так висока (175 см) та й не вмію я на високих каблуках ходити... В основному ношу балетки і босоніжки на танкетці або невисокому підборі (3-4 см). До речі, судинний хірург, до якого я зверталась свого часу, радив висоту кабулка не більше 5 см (для того, щоб не боліла спина, ноги і судини були в порядку)
     
  6. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    Взагалі дуже люблю взутя на шпильці, маю його достатньо, але на даний момент вибираю зручне для мене взуття, це переважно макасіни, шльпки, вєтнамки це все на низькому, от піду на роботу може трохи повернусь до моди "шпилька".
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    а я недавно зрозуміла, чому мені тяжко дається носіння взуття на каблуку. Нога просто не лягає по підошві. Між пальцями і п"ятою нога просто висить в повітрі, тому й втомлюється швидко. Два варіанти: або не мала ще нормального взуття на каблуку, або то через маленьку плоскостопість. Може хтось знає , що робити в цьому випадку?
     
  8. Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    Ви повністю праві. Якщо стопа не лягає на устілку в районі між пальцями і п'ятою, ходити у взутті на каблуку дуже важко. Знаю це зі свого досвіду. Маю одні такі туфлі:girl_devil: Натомість у тому взутті, де нога ідеально прилягає, можу відбігати усе літо (босоніжки з 12-см каблуком) і всю зиму (чоботи на аналогічному каблуці).
    А от коли вибираєте взуття у магазині, у всьому так висить нога?
     
  9. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    якось так стається, що я в магазині того ніколи не помічала, завжди здається, що взуття зручне, а от коли трохи походжу :girl_mad:...і лише десь місяці два тому я звернула увагу на те, що стопа не лягає повністю по устілці, коли я на каблуках.
    Роздумую, чи то справа у взутті чи все-таки в моїх ногах..дуже люблю свій вигляд у взутті на високих підборах, але не можу носити їх :sad:
     
  10. irabil

    irabil Well-Known Member

    Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    Зараз не люблю каблуків. Ношу все на танкетці. Шпильку одягаю хіба як йдем на якусь забаву.
     
  11. Kucheriava

    Kucheriava Well-Known Member

    Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    До декрету, практично, все моє взуття було на шпильці. Обожнюю таке взуття. Тепер, коли є дитина, віддаю перевагу зручному взуттю (мокасини, балетки, каблук - 2см.). Але на вихід тільки улюблена шпильочка.
     
  12. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    Раніше завжди носила взуття на танкетці, оскільки мені здавалось, що я дуже низенька (160см). Це було ще в школі. Потім (з років16-17) зрозуміла, що це нормальний ріст і перейшла на своє улюблене спортивне взуття.
    Але маю і на каблуку, і на танкетці, і на шпильці, і мокасини..... на всі випадки життя:girl_smile:
     
  13. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    Аналогічно. Але каблуки - то лише під костюм чи плаття вечірнє. Дуже рідко взуваю їх в звичайний день. Віддаю перевагу взуттю на невисокій танкетці, балеткам і т.п. :)
     
  14. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    Колись я носила виключну спортивне взуття. Але коли працювала вчителем в школі, то почала потрохи звикати до підборів. А з моїм ростом 155 "в прижку:girl_crazy:" - то думаю варто ходити на чомусь вищому, ніж спортивне взуття.А тепер взагалі ходжу на шпильках і так на всякий випадок купила шльопки, щоб їздити на природу. Люблю шпильки, бо тоді мені здається нога виглядає гарнішою, жіночнішою. А спортивне взуття звичайно добре, коли треба по лісі полазити чи просто хочеться інколи, щоб ноги відпочили від "висоти".
     
  15. Gannochka

    Gannochka New Member

    Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    Я люблю каблук носить, он очень сильно подчёркивает красоту ног)))
     
  16. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    Я як в 11 класі стала на каблуки. так до сих пір і не злажу :) 10см і вище - любімий размєр. Без каблуків моментально сутулюся і хода якась не така робиться. Маю одну пару кросовок і одну в"єтнамок - на всяк випадок. :girl_blum:
     
  17. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    а що ніжки кажуть?:girl_wink:
    в мене так коліжанка- носить лише каблуки, каже, що тільки так почуває себе королевою...а мені якось не лише в каблуках справа...вважаю, що вони можуть лише доповнити чи завершити образ, але аж ніяк не є вирішальним компонентом.
    в мене часто буває, що хочу взути якусь шпильку, але як подумаю скільки прийдеться бігати в той день, витягую мокасини:biggrin:
    а взагалі взуття маю різне на всі випадки- від "вбивчих "босоніжок та ботильйонів на 12-см каблуку до улюблених сандаліків.
    спортивного практично не ношу- маю одні кросівки ще зі школи:girl_crazy:
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    Ех, з моїми 180 см на каблуках не поганяєш:girl_spruce_up:. Але то нічо, до 5 см каблучки я люблю по великих празниках надівати.
     
  19. Sirunka

    Sirunka New Member

    Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    Дуже люблю взуття на підборах. Хоча рідко випадає можливість у будній день його носити, тому стараюсь частіше на свята так взуватись.
     
  20. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Каблуки, підошва чи "танкетка"

    На перших курсах навчання бігала всюди на каблуках , а тепер каблуки рідко взуваю,ноги більше втомлюються.Полюбила дуже балетки.І ще радує що зараз вибір їх дуже великий,до вибору до кольору,можу собі підібрати до будь якого вбрання,навіть вечірнього.