Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем Seppy, 31 Грудень 2011.

  1. alfochka

    alfochka New Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Молімося усі разом за Юрчика та його сім"ю!Спільна молитва допоможе!
     
  2. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Seppy, маю також відповідь від Doctor Burke із тої ж клініки, але дитячого відділення , яка безпосередньо займається такими дітками. Вона дала свою електронну адресу для спілкування , консультації та можливого лікування у Канаді.

    Jaime.burke@uhn.ca

    Як Юрчик зараз?
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Я так розумію, що лікування вже почалося? Чи є потреба далі шукати клініки? Я могла б запитати у Феофанії.
     
  4. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Отримала сьогодні чергову відповідь з клініки:
    Це мені відповів професор з клініки в Мюнхені, яка займається саме пухлинами мозку.
    До слова, наші лікарі далеко не дУрні, висновки їх були такі ж як і закордонних (якщо не брати до уваги приватні клініки). Просто нашим медикам бракує практики в сфері психології, щоб вміти "гарно" подавати родині інформацію.
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2012
  5. alfochka

    alfochka New Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Пропоную усім небайдужим сьогодні (а також кожного дня) о 22,00 спільно помолитися за здоров"я Юрчика,адже спільна одночасна молитва має найбільшу силу.Також прошу давати на Службу Божу за здоров"я,а також дарування терпіння та сили батькам та рідним дитини.
     
  6. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Ось тут можна подивитись як наш Юрчик разом з іншими дітками робив скриньки. З мамою розмалював і клеїв смайлика.
     
  7. Seppy

    Seppy Active Member

  8. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Щодо запитань в карму:
    Боюся щось писати , бо Юрчику ніби краще, почав знову цікавитись мультиками і гарно малював вчора з дівчатами з "КН".
     
  9. alfochka

    alfochka New Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Бачила на "Крилах надії", якого красивого Юрчик зробив сніговичка. Всі,хто це читає , розповідайте знайомим, рідним,друзям - допоможімо дитині !
     
    Останнє редагування модератором: 30 Січень 2012
  10. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Seppy, як Юрасик?

    Маю для Вас ось таку інформацію з кліники, яка готова прийняти Юрасика ,на операцію, але для цього необхідно батькам заповнити певні форми. Напишіть ще раз мені в приват Вашу ел.скриньку, б, я скину форми і весь лист із кліники.

    Dear Svytlana,

    RE : Seeking assistance at SickKids
     
    Останнє редагування модератором: 31 Січень 2012
  11. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Юрчик Петрик

    Сьогодні Юрчику підшивали катетер під ключицю, бо ручки вже геть сколені і робили повторну МРТ, хотіли подивитись чи немає метастазів. Опис буде завтра зранку, але вже сьогодні відомо, що пухлина збільшена на 2-3 мм в порівнянні з попереднім обстеженням.
     
  12. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Юрчик мужньо продовжує лікування – променева + темодал. Позаду 2 тижні лікування і тиждень перерви - променеву малюк проходить під наркозом, оскільки потрібно лежати і не рухатися, і лікарі прийняли рішення зробити перерву. А заодно і пройти контрольне МРТ, його дитині зробили минулого тижня.

    Зараз лікування вже продовжено. А значить, знову потрібен темодал.
    Для хлопчика на рахунок фонду "Крила надії" надійшло 1800 гривень. Спасибі величезне! МРТ обійшлося в 880 гривень, і 2067 - темодал, на щастя, його вдалося купити на оптовій фірмі.

    Препарату вистачить до п'ятниці - на понеділок знову будуть потрібні 2 упаковки, і грошей на його купівлю немає.

    Почувається малюк трохи краще, він навіть почав посміхатися :) Ми дуже сподіваємося, що у Юрчика все буде добре! Будь ласка, допоможіть продовжити лікування.

    Потрібно 2067 гривень на 2 упаковки темодалу 20мг на наступний тиждень.

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні: добровільна пожертва для Петрика Юрія.
     
  13. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Ще вчора ми з Юрасиком розмальовки вирізали, а сьогодні в нього піднялась температура, все таки підхопив застуду від сусідів по палаті. Мусить виздоровіти до понеділка, бо інакше лікар призупинить променеву, а це дуже для нас небезпечно.
     
  14. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Знайшла статтю дуже поважних і кваліфікованих лікарів, з якими консультувалась http://www.neuro.kiev.ua/UserFiles/File/2004_N2_UNJ/2004_N2_UNJ 042-049.pdf

    ---------- Додано в 23:37 ---------- Попередній допис був написаний в 22:11 ----------

    Сьогодні у відділенні знову була радість - приходили волонтери з "КН" , але улюблена волонтерка Юрасика Анічка захворіла. Він дуже засмутився, не хотів бавитись, а особливо, фотографуватись. Нехай Анічка виздоровлює, а Юрчик бере з неї приклад і перестає температурити, кашляти і смаркати, щоб наступного тижня вони змогли разом розмальовувати "валентинки" для своїх близьких і коханих людей!!!
     
    Останнє редагування: 11 Лютий 2012
  15. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Саме зараз в «Критичній точці» на телеканалі Україна сюжет про Юрчика.
     
  16. Rykodillia

    Rykodillia New Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Дивилися Критичну Точку , де був сюжет з Юрчиком. Ми з мамою плакали. Здається недавно з татом приходив до сусідів, що біля нас. Не дитина, а дзига, щебетав так бігав по хаті, жвавий, веселий. Ще хотіла привести свого малого до нього щоб побавилися, та мій тоді вітрянку мав. А тут подивилися передачу, ніби другу дитину показали..... Молимося за нього і надіємося на краще!
     
  17. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Сьогодні мала багато приводів для радості. Сьогодні Юрасика відпустили на 2 тижні додому . Він ще з четверга чекав, коли ж за ним хрещена приїде, а коли я приїхала, то він плакав сміючись від щастя, бо знав, що моя поява означає "додому"! Кричав "хесна удівай скоро і пуїхали"! Юрі зняли зонд, дозволили їсти самому, хоч і дуууууже маленькими шматочками і помаленько . Сумно, бо лікарі не знають, що з нами далі робити. чи то продовжувати прийом темодалу в збільшених дозах , чи ще відправляти в столицю на консультацію, чи все ж додому...
     
    Останнє редагування: 25 Лютий 2012
  18. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку

    Не вішайте носа, я знаю наших онкологів вони будуть шукати шляхи боротьби з пухлиною і якщо буде якийсь, хоч найменший шанс, вони обовязково це скажуть , ваша задача зараз набиратися сил дома і відпочивати
     
  19. Seppy

    Seppy Active Member

    Дані рахунку мами Юрчика

    Юрчик вже з понеділка знову в лікарні. В четвер робитимуть ще одне МРТ, стане видно як поводить себе пухлина. Вчора зробили аналізи крові, всі показники хороші. Тепер треба молитись, щоб МРТ теж показало позитивний результат.

    Хочу звернути увагу людей, які допомагають Юрчику та його мамі.
    В Орисі закінчився термін дії картки, тепер номер картки одержувача змінено на новий
    Також додаю ще
    Всі інші реквізити залишаються такими ж як і були.
     
  20. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Юрасику потрібна операція на стовбурі головного мозку