Йога - для тіла і душі

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Ума, 20 Грудень 2006.

  1. Oranjad

    Oranjad Active Member

    А з таких, хто вже займається тривалий час, може поділитеся рекомендацією, як часто потрібно займатися йогою в тиждень.
    А ще чи допомагає вона схуднути?
    Я знаю, що це не її основне завдання, але все ж питаю :girl_blush2:
    --- дописи об"єднано, 19 Травень 2015 ---
    Мені подобається такий курс, теж має кілька відео
    люблю його на вихідних, хоча цей на 30 хвилин для таких цілей теж подивлюся і спробую :girl_yes2:
     
  2. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    з цих 30-хвилинок є один, що так і називається Йога для схуднення. Я його не пробувала, не худну, тільки хочу "підтягнути форми", так би мовити, розвинути гнучкість, ну, і просто порозминатись в своє задоволення.

    Я стараюсь займатись щодня, неділя - перерва.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    я кілька років ходила на йогу до Галі (ще колись заняття були в садочку на кос-анатольського), зараз в Інтерсіті, я так скажу , до тренера мабуть потрібно звикнути, для мене заняття в Галі самі найкращі (Галя привіт скоро повернуся), була кілька раз в спортлайфі на Сихові, це не йога, це пародія в порівнянні з занаттями в Інтерсіті. Якщо комусь потрібні телефони до Галі я маю, поділюся
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Oranjad в ідеалі - щодня ☺️ Може допомогти схуднути, залежить який стиль йоги оберете
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Це там на самому верхньому поверсі? Я вже пару раз планувала іти туди на пробне і щось не доходила. Напишіть мені, будь ласка, телефон Галі.

    А коли краще займатись: зранку чи ввечері?
     
  6. Oranjad

    Oranjad Active Member

    @Rona, дякую! А який стиль йоги для того підходить?
     
  7. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    так, на самому верху, там є великий зал, я займалась завжди ввечері, мені так було зручно, а чи є значення для самопочуття не знаю, тел написала в пп
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Силова і динамічна, і слід пам'ятати про харчування ☺️

    Це на початок. А взагалі - будь-яка, якщо займатись грамотно і заспокоїти розум - це одна з цілей виконання асан. Спокійний розум - налагоджена робота організму, а значить вага в нормі, тільки це не буде бігом. Йога - чудесна довгограюча інвестиція в себе ☺️
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

     
  10. Latane

    Latane Well-Known Member

    Дівчата, де ви купляєте коврики для йоги?
     
  11. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    в спортивних магазинах, тільки зверніть увагу, моя порада, одразу брати коврики для йоги (вони самі не скручуються), вони не дешеві, але значно зручніші аніш дешеві аналоги (каремати), які будуть вам скручуватися і створювати незручності. (скупий платить двічі, це стосується і товарів і послуг)
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Latane

    Latane Well-Known Member

    Я вкурсі чим відрізняється каремат від коврика для фітнесу від коврика для йоги)))
    Цікавить конкретика - он/офф-лайн магазини
     
  13. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Ще є відеокурси йоги для похудання від Дж.Майклс

    Але не можу їх сприйняти: занадто багато говоріння і активної музики.
    За тими курсами, де пташки співають (раніше давала посилання), мені набагато більше подобається займатись.
     
  14. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Я останній довго вибирала. Найкращий вибір і ціна був у Дім Йога... Загугліть, це львівський магазинчик. В них є і сайт, і прийти подивитися вживу можна
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Oranjad

    Oranjad Active Member

    Дякую, дівчата! Ви мене дуже надихаєте :girl_in_love:
    І з харчуванням почала давати раду
    А вчора я ще і колегу намовила займатися після роботи разом :)

    Чекайте оновлень про успіхи :girl_yes2:
     
  16. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчатка, колись мені роздавали листівки - заняття з його в Пороховій вежі і десь біля пл. Митної. Там були обідні заняття. Звичайно, вони в мене не збереглися))Може хтось там займається і дасть точну інформацію? І взагалі де в цьому районі є якісь заняття для новачків?А може хтось поділиться враженнями, як вам йога в Формулі краси на Левицького, чи хороший тренер?
     
  17. Liv

    Liv Member

    Я займалась в Спортлайфі, але я чомусь завжди була незадоволена тими заняттями, виявляється я не одна!
    бачу підтвердження, що в спортлайфі то не йога, а пародія... Дякую, @AkUla за пораду куди звернутись!
    Мені якраз район Сихів дуже підходить, а все не знала, де в нас тут займатись йогою можна ще... Думала у Формулу краси записатись, але, мабуть, спробую до Галі попасти :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. LAGIDNA

    LAGIDNA Active Member

    Поділіться будь ласка враженнями, чи є якісь суттєві результати?
     
  19. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    порадьте будь ласка куди на сихові піти на йогу, бажано санта-барбара ?
     
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Yuliankaaaa в Інтерсіті має бути йога