Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Mirabellka, 18 Лютий 2013.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Сподіваюся що то все. А то ще годувати не припинила, а груди на піврозміра добрих зменшились(


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  2. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Дівчата,а хтось десь купує у Львові цільнозерновий житній хліб? Знайшла тільки в Ашані,але туди не завжди зручно за ним їхати
     
  3. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Ще в Сільпо, їхня власна випічка.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    Є в фб група "страви файних господинь", здається. Там є кілька кобіт, котрі печуть хліб на продаж. Одна на Науковій, решта не знаю. Вони спечуть такий, як замовите.
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Дівчата, порадьте.
    Хочу якось очистити організм. Мала трохи стресову осінь, їла некорисну їжу. Тепер відчуваю що мушу очистити організм, заважає воно мені :) Порадьте як.
     
  6. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Недавно також цікавилась цим питанням і дійшла висновку, що найкраща очистка організму - це правильна дієта. Не в плані схуднення, а правильного харчування. Побільше фруктів та овочів, бажано на пару. Поменше м"ясного, лише рибу (на пару чи печену. Йогурти, кефір та домашній сир. 2-3 рази в тиждень свіжевичавлений сік чи смузі. Так виглядала моя очистка - правильне харчування, якої я, з невеличкими погрішеннями :girl_wink:, стараюсь притримуватись постійно.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Пити воду, займатись спортом, правильно харчуватися

    Про соки: я би надала перевагу фруктам, в соках багато цукру і відкидається клітковина, яка якраз корисна. Я про фреші
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Хто тут скидав вагу? Яка у вас ситуація з грудьми була?
    Я скинула 10 кг десь за 2,5-3 місяці. Вже місяць вага тримається. Але що робити з грудьми - вигляд жахливий. І це ще я годую. Скільки часу чекати, щоб відновилась пружність (про розмір навіть не мрію, десь на 1-1,5 розміри стали менші)?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    А як худнули, поділіться досвідом, теж треба так скинути
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    я десь писала вже.
    * повністю відмовилась від солодкого, дозволяла лише жменьку родзинок до вранішньої вівсянки.
    * намагалась зробити нормальні вечері: білок + клітковина, але то не завжди вдавалося, відверто кажучи у відсотків 50 може.
    * трішки спорту, але він точно не був вирішальний. Качала прес по 200 разів 3-4 рази на тиждень.
    * обмежила собі фрукти. Але то моя особиста проблема - я їм занадто багато фруктів: отак за 1 раз кіло винограду - льогко! то я зменшила до півкіла за раз. Так само яблук не 4-5 за раз, а 2.
    * інше харчування в мене і так було нормальне: мало смаженого, хліба, ніяких майонезів, фастфуду,...

    я скинула з 68 кг до 58 кг при рості 171 см. Тобто я вважаю, що вони реально були зайві. Це після другої вагітності залишились.
    Зараз вже солодке їм, але помірно; вечері рідко вдаються хороші.
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    Ви молодець. А я ніяк не можу себе довго втримати на нормальному харчуванні, тиждень, два, і все... знову всяка бека до рота лізе, та ще й коли попало.
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    я розказала ВСІМ кому могла, що я на дієті: чоловіку, сестрі, колегам жіночої і чоловічої статі. Тоді було трохи соромно зриватися. І ще трюк був в тому, що перший тиждень "дієти" я була у відрядженні, де працювали ми по 16-20 год на добу, постійно була в чиїйсь компанії і було соромно жерти, та й не було часу. Коли після першого тижня пішло 2 кг (і це враховуючи вечері о 22-23 годині!), мені стало жаль втрачати такі здобутки і я змогла себе тримати в руках і далі. А ще таке самозадоволене відчуття було: коли всіх пригощають пиріжком, всі його їдять, а я так гордо кажу: ні, я не їм солодкого! І всі (дівчата, які теж хочуть худнути) дивляться на тебе, як на супергероя.
    Шукайте якийсь позитив в тому, якесь задоволення.
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Вага повзе по трохи вверх... Вже +5 кг, і мене це страшенно лякає. В принципі я бачу , що забагато їм солодощів і спосіб життя після звільнення з роботи став менш рухливим, порції їжі збільшилися. Хоча їм здебільшого "правильні" продукти, але деколи проскакує і харчовий мусор. Зрозуміла , що треба щось з тим робити. Колись схудла на системі -60, але зараз вона мені вже не підходить. Надумала рахувати каллорії. Купила вагу кухонну і для початку вирішила подивитися скільки я з'їдаю , щоб побачити в чому проблема. Так от я ще навіть не вечеряла , а вже наїла 1600 ккал!!! Побачила таки , що порції на око насправді важать більше ніж здавалось. І перекуси треба зменшити, а то увесь час щось хочу під'їсти. Вже голова пухне від тих підрахунків. І це тільки один день! Але таки трохи дисциплінує. Вже добре думаю чи їсти ще одну порцію тірамісу чи вже краще завтра. Ще іду пошукаю формулу за якою розраховують денну норму ккал.
    Хто ще таким підрахунком займається чи займався? Ефективно це? Бо трохи дратує ото все підраховувати. Може маєте якісь поради новачку?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Ефективно для того, щоб натренувати очі і потім робити ці всі "підрахунки" легко, автоматично і на льоту. Рахувати одні калорії далеко не заведе, треба також виробити собі дієту зі здоровим балансом білків-жирів-вуглеводів, і для цього якраз такий метод чіткого запису і фіксування дуже придатний. На початок придасться будь-який калькулятор типу calorizator, а потім основні властивості продуктів запам'ятовуються, весь процес перестає займати свідомість і переходить на автопілот. З власного досвіду, таке прискіпливе рахування показує, наскільки дієта далека від уявлень про здорову і добряче так змушує задуматись, коли раптом бачиш, що з'їдаєш щодня понад дві "норми" жирів - наскільки ж воно навантажує серце і судини, і коли помічаєш, що завдяки цим всім цукеркам і солодощам практично весь денний раціон - суцільні вуглеводи, а буквально всі дослідження кажуть про те, що довголіття прямо пов'язане зі споживанням меншої кількості вуглеводів.

    Ті графіки сильно розчаровують, коли кілька днів підряд партачиш і вписуєш туди гірку правду. Постаратися тим не перейматися =) і просто продовжувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Demetra можу лише вкотре порадити прочитати книгу Світлани Броннікової "Інтуїтивне харчування"
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    о, я десь до середини дочитала.
    З того всього наразі можу сказати, що дещо спостерегла за собою (тобто на основі прочитаного якраз виявила) - коли я пробувала просто обмежити себе в солодкому, чи коли пробувала серйозно йти по -60, тотак виходило, що весь час про солодке і думалося. І через то нераз його їла, хоча начебто було неможна.
    Але коли нема внутрішньої заборони, то можу того солодкого за день взагалі забути з'сти, або десь шось дрібне хапнути.
    Та зараз я вже теж набираю і набираю. За тиждень завершу нарешті свої іспити-дипломи і піду хникати у відповідні темки, бо забила і на харчування і на фізкультуру, фізично просто не встигаю тим всім займатися-пильнуватися (((
    І ще - років так до 27 я своїм харчуванням особливо не переймалася (хоча воно не було конкретно шкідливим), і фігура здається була менш-більш в нормі. А потім якось почала повніти по трошки ніби, але поступово. Там знайшлася одна гормональна ще проблемка, потім малеча і т.п. Словом зараз ми з ГВ все ще, і вага додається далі ((
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мене з солодким якась особлива історія. Коли я його виключаю з раціону, то вмить про нього забуваю, і навіть не кортить. А коли ще й бачу позитивні зміни у вигляді покращеного кольору обличчя, то взагалі би його і ціле життя не їла. Але в той же час дуже хочеться фруктів, і так вони мені смакують :)
     
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Jusi я думаю, що це нормально. Організм вимагає глюкозу, вона йому потрібна для діяльності мозку.
     
  19. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Оце штука, яка мене бентежить в інтуїтивному підході. Можна щиро вірити (або вважати власний приклад підтверджуючим) у те, що людський організм сам знає, скільки йому треба солодкого, але всі останні наукові праці, спостереження і дані спростовують то. У природі не було раніше ситуацій, коли доступ до джерел глюкози був необмеженим, а вироблення регуляторного механізму чимось стимулювалося. Навпаки, історично все обумовлено до того, щоб людина хапалася за кожну можливість поїсти солодкого і відчувала за це винагороду. Тому тут, враховуючи все, що каже наука (а маючи інформацію під руками, як ніколи раніше, гріх не цінувати того і не користуватися ситуацією), важко погодитися, що організм "знає сам". Це, мені здається, якраз те місце, де усвідомлення важливості самоконтролю дозволяє його краще організувати.
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    Які всі? Кому вигідні праці? Коли і де писані? :)
    Мені усі дієти, підрахунки калорій дуже пахнуть страхом. З якого користають усі, кому не ліньки.
    Тоді, коли інтуїтивний підхід вчить дослухатись до себе. Книга, яку я рекомендувала вище, писана психотерапевтом і дуже практична, це наукова праця, глибока і аргументована.
    Чомусь нагадалась ця фраза:
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3