Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Mirabellka, 18 Лютий 2013.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    гв нема. голодна не хожу. вага йде коли реально нічого не їм. По раціону не знаю що добавити-не любитель каш, крім гречки.
    от задумалась- я втомлена. морально і фізично. до вечора як вижатий лимон. і як це мож вплинути на вагу?
     
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    @ГаЛоЧкА прямопропорційно. Повноцінний сон і відпочинок дуже багато значить.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    От і у мене щось схоже, за останніх пів року набрала майже 10 кг.,а почалось все після чистки ЗВ. Але й харчування рідке та одноманітне + відсутність спорту... в зеркало страшно дивитись. Треба брати себе в руки і вчитись правильно їсти. Чогось то так складно, вже якось писала про свою нелюбов до овочів та байдужість до фруктів.
    Трохи не по темі, але спитаю: @Rona чи може це бути гормональним збоєм? Та з якого виду спорту краще починати, якщо ніколи нічим не займалась? Фітнес? Хочу кудись йти,бо вдома не справлюсь.

    Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Mammy спробуйте різні види фізичного навантаження, знайдіть те, що подобається, щоб хотілось тим займатись.
    Очевидно, що щось не так, причина може бути і психосоматична, чистка мабуть, що не найприємніша процедура. Вам треба розганяти обмін речовин.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Не знаю де писати. Мабуть тут.
    В мене інтуїтивне харчування, тобто їм те, що хочеться в даний момент, скільки хочеться. Це значить, що з мого раціону не зникли солодощі (шоколад, печеня, бізе), бо я хочу схуднути, їм щось солодке щодня, в тій кількості, в якійсь зараз хочеться.
    Ми на повному ГВ з пед.прикормом. Постійне бажання їсти навіть після їжі. Дозволяю собі вичекати 10 хв., якщо й далі голодна - їм ще.
    Може результати не такі вражаючі, та з огляду на умови, я задоволена. Бо могло і того не бути.
    Почала я свій шлях 17.02, то є перші заміри, малюку був місяць і змогла вже долучити трохи спорту.
    На той день було: 60,8 кг, сьогодні 56. І кілька днів тому було 55,4, коливається вага, то нормально. Об'єм грудної клітки міряла над грудьми і під ними, бо з ГВ стандартний замір неінформативний на мою думку. Вони зменшились на 5 см. Талія -7 см, живіт -8 см, стегно в найширшому місці -3 см, сідниці -5 см.
    З фіз.активності: йога, присідання, інколи турнік (хоч і не підтягуюсь ні разу, та пробую). Ну і малий карапуз :)
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  6. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    А я маю залежність від хліба та випічки. Той запах зводить мене з розуму

    Перейшла на цільнозерновий бездріжджовий. Як вже маю його, то можу тільки той хліб їсти. Більше мені нічого не треба
    Але добре що маю його не завжди (не завжди є змога спекти чи замовити)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    @lilochok я теж такий люблю. От вчора купила, буде мені нині на обід. Житній, бездріжджовий, хрусткий, смакотааа :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    певно так і є. в мене найбільший збій після завершення ГВ. Тоді за місяць 9 кг набрала.
    Гормони діло тонке :)
    Але спорт хоч якийсь має бути, хоч на скакалці стрибайте.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    як це розганяти обмін речовин..
     
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    Фізиним навантаженням
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    я розганяла душем шарко. Можна масажем, навіть самомасажем.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Ох, страшно ГВ закінчувати. Буду до самовідлучення. Цікаво, чи в багатьох є така закономірність. Читала, що коли годуєш, то вдень на то діло витрачається 500 ккал. Може то з тим зв'язано, що людина звикла істи певну порцію, а витрачає по факту менше і воно накопичується.
    В мене теж інтуітивне, ім все підряд:) і маскарпончики, випічку, морозиво і все, що хочеться. Але після 18 год практично не ім. На фітнес зараз не ходжу, не маю з ким дитину залишити, все збираюся бігати, але спати зранку хочеться;). Вернула вже довагітну вагу, ще й на 1 кг менше. Але фігура все одно змінилася. В грудях (бо ГВ по 10 -15разів на добу) і бедрах трохи ширша. Під грудьми худіша. Роблю вакуум, бо трохи маю розходження м'язів живота. Крута вправа, допомагає.
    Ну і шкіру, м'язи тре підтягнути, але то з часом, зараз трохи інші дитячі пріоритети.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    коли я собі дозволила їсти коли хочеться - почала худнути. Маю менше ніж до вагітності, розтяжки уже навіть на руках є. Може то ще гв, багато гулянь, але думаю їжа теж зіграла свою роль) Прислухалась до тебе про сніданок і до @Мія на рахунок перекусів солокдким, коли голодний. Ну і дала собі спокій - скільки буду важити, стільки буду. Головне, аби собі і чоловіку подобатись ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    при будь-якому фізнавантаженні розганяється обмін речовин?
     
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    • Подобається Подобається x 2
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    і що радили вам?

    і я похвалюсь. після других пологів мала +10, які нікуди не ділися (після перших самі кудись ділися за 2 місяці без ніяких зусиль з мого боку). і щось вони мене геть дістали ті кг.
    я правда жерла солодкого, як не в себе: 2 батончики з мюслів на день + пиріжок чи кекси, чи шоколадочка. в мене був "режим": солодке з кавою на роботі і вдома. цю звичку відмінила. їм іноді вдома з кавою на вихідних. іноді беру щось на роботу своє печене. але воно ледве солодке (третину від порції по рецепту). і ввечері після приходу з роботи після вкладання дітей спати намагаюсь не їсти солодкого (не завжди виходить, але в 80% виходить). на заміну солодкого печу сирну запіканочку (там таки є цукор, але мало зовсім).
    всю іншу їжу їм скільки хочеться.
    спорт: качання пресу + ще деякі вправи разів 3-4 на тиждень. крутіння обруча під час фільму (може раз в тиждень, але реально довго).
    п’ю воду, але знову ж таки не щодня - іноді забуваю слідкувати.
    ще я пила олію ефірну (суміш, яка перебиває апетит), але теж не систематично: може з днів 5.

    в результаті -3 кг за місяць. це для мене супер результат, бо це був перший свідомий досвід худнення.
    головне не зірватись на солодке знов. (чоловік тепер їсть солоке вничку від мене). не то щоб мені так його вже хотілося, але коли приносять під ніс, то втриматися важко))
    --- дописи об"єднано, 17 Липень 2016 ---
    о, там в мене піт є, якщо просто на велосипеді на роботу їду швидко))
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Снідати не зерно-бобовими, і якщо хочеш їсти, то не робити перекус солодким. Я його їм потім, якщо ще хочеться. Плюс я менше сиру домашнього на вечерю їм, тобто намагаюсь ним вечеряти рідко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Дівчата, знаю що всяке пророщене вважається дуже корисним , але мені випадково в холодильнику в кульку горох проріс))) я то нині виявила, але шо з ним робити? Кудись пересипати і їсти чи то він істівний ??
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я тут в сусідній темці похвалилась, що я схудла. Тепер питання: худнути я більш не хочу, але мені дуже сподобався мій спосіб харчування зараз не хочу від нього відмовлятися поки що. То що мені робити, щоб далі не худнути?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та це так здається, що худнути будете далі і далі :). Але якраз перші кілограми сходять легко , а далі то вже треба постаратись. Якшо вас влаштовує таке харчування , ви не голодаєте, а почуваєтесь добре, то продовжуйте все те саме не думаю, що вага так далі піде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2