Євромайдан (9)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем zetta, 4 Вересень 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Skifia

    Skifia миється в бані

    Це жах, що робиться, і всі хто то підтримує вчиняють злочини проти людства. Має настати така відповідальність, бо весь світ то все бачить.
     
  2. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    я здається не панікйор. але чи дійсно це буде виходом?РФ не почне наступу неприкритого?
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ви знаєте, якщо задатися ціллю, то і внас можна знайти такі села і зняти . ТО все дуже неоднозначно: поки дивимося на сусіда, не помічаємо те, що у себе під носом.

    Стосовно відкритого вторгнення- а нащо воно РОсії? Їм потрібна прикрита повзуча агресія, а не відкрита війна. А військовий стан- якраз буде на руку нашій владі, коли вже реально доведеться економіка до ручки. ТОді бахнути військовий стан і під нього все списати. Плюс націоналізувати мільярди вкладів населення плюс націоналізувати ту власність, яка потрібна, плюс отримати безкоштовну робочу силу ( чудненько- трудова повинність на потреби, за яку не потрібно платити)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Popi

    Popi Well-Known Member

    Нє,Львів тут ні до чого. Тре вихід в Крим.
    Знаєте в мене брат прикордонник,і працюва собі спокійно поки не почалась вся дуп.....а з кримом. Він поїхав туди добровольцем і члужив в Чангарі. І каже про то що рибилось з Кримом. " Приходили до тих хто на зміні і казали :, давай по доброму бо подзвоним начальнику і буде гірше". Короч там всі всьо знали.
    Потім брат поіхав на кордони в Луганськ. Тут брат повен енергії каже. Ми всьо відвоюєм всьо буде ок. Та нє тут то було. Команда з верху, що їде конвой і його не чепіта, їде ще щось там, не рухаєм.
    Зараз вони знають за тиждень- два про все що має бути...і такого бойового настрою нема. Чесно там хлопці вже навідь наші не сперичаються,бо нема за що. Керівництво з верху і так скаже не чіпаєм.
    До них приїжджала преса, то коли він потім по тел. 1+1 побачив репортаж то казав ,що половина не правда.
    І наших жертва в 100 раз більше ніж то що нам говопять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Popi

    Popi Well-Known Member

    Європа за нас не всупиться, вони продали Україну за то щоб іх не чіпати. А Америка дасть відсіч Росії тільки коли на то дасть добро ЄС.
    А ЄС нас десь має, бо в них бач бізнес в Росії.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Отут я з вами не згідна. Обама, , так можливо. Але на Обаму тиснуть проукраїнські сенатори.

    А якщо чесно - мені просто дуже страшно, сумно, і просто капєц як погано на душі. В мене вже руки опустилися. Нехай забирають що хочуть, нехай тільки лишать в спокої людей. А Господня кара їх і так знайде. Кожному буде відплачено.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  7. Popi

    Popi Well-Known Member

    Вони хочуть винищити молодь,щоб проти влади не було революції.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та ми самі себе десь маємо. За гривню різниці готові москальські батончики гризти як має бути. Наші львів'яни пречудово в Москву на конференції-відрядження катаються. А європейці такі - їм аби власна зад...я в теплі сиділа. Десь я їх розумію.
    На Америку вже одні теж сподівалися в 40-их роках.
    Якась в мене відраза останнім часом до всього навколо. Але все мине, рано чи пізно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Оце і найприкріше і найстрашніше. От чого внас що не нова влада, то "ліпше" попередньої? А молоде покоління так вірить, знищувати зараз активних хлопців на руку декому. Але ж кажуть, що "час тепер українцям ще дежаву захистити, і так є законно і завжди так було". До речі, що то за протиріччя між добровольчими батальйонами і владою?
     
  10. Popi

    Popi Well-Known Member

    Добровольчі хочуть воювати і перемоги,а влада Схід злила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    З однокласників
    offtopic "Я довго думала, чи варто розказувати цю історію. Але вирішила, що треба. Дуже і дуже треба.
    Назву її так.
    "Вбиває не мобілізація, вбиває байдужість".
    Вечір, п'ятниця, дощова погода. Як і щотижня, збираюся додому в Чоп.
    Автовокзал, каса, маршрутка...
    На зупинці стоїть зо 15 людей, і в сторінці одненький худорлявий хлопчина, років 19. Маршрутка ще закрита, водій про щось говорить із касиром, думаю, встигаю втікнути по білет.
    Успішно виконавши операцію, прямую до маршрутки... Люди вишикувалися у чергу... Контролерша перевіряє квитки при вході... Я стою акурат за хлопчиною... Темно, здалеку зразу не помітила... Великий "вещь-мішок", обсмалена форма, підкопчена шапка і, здається, злегка підгорілий бушлат. Зате берці хороші - натівські Смайлик «smile»правда, видно, що і вони зазнали пригод уже...І нашивки: український стяг - на одній руці, і підрозділ - на другій (свідомо не пишу, який саме, однак підкреслю: ці - зі скромних, котрі не нитимуть, не проситимуть нічого зайвого і просто соромляться щось просити...).
    Підходить його черга. Опускає голову і хоче зайти у маршрутку. На що контролерша підіймає дикий крик, мол, не можна, іди в касу за білетом. Він мовчить, опустивши голову. Нічого не вимагає і не просить - мовчить. Та кричить ще гучніше, повторюючи одне і те саме. Тут я не витримую, вступаюсь.
    - Жіночко, - кажу, - ви хіба не бачите ХТО це? Хіба автостанція і водій збідніє, якщо допоможе Героєві дістатися додому? (звісно все говорила не так красно і не так спокійно, але суть - та)..
    - А мене не цікавить хто це! Хочеш додому - купи білет.
    Сварюся з нею ще хвилин зо п'ять. Хлопець ніяково мовчить. А за мною, НА ХВИЛИНОЧКУ, стояли з десяток людей, між іншим і дорослих чоловіків теж. І Ніхто, НІХТО більше не вступився за юнака у злегка обгорілій формі... Він -мокрий до ниточки, просмалений геть.. і всім оточуючим нема діла...
    - Добре, у нього є білет, - випалюю. І простягаю хлопцеві свій, показуючи, аби заходив.
    Обертається на мене цей... ні, не можу написати більше хлопець.. Чоловік. Очі стривожені, зніяковіла усмішка... Видно, що не знає, що робити. Засовую білет у кишеню його потрепаного бушлату і ледь чи не силоміць "пхаю" в автобус.
    - Добре, дівчино, тоді нікуди не їдете ви! - випалює "мила" контролерша.
    - Та без питань, іду по інший білет.
    Минаючи чергу байдужих і про щось хіхікаючих людей, чимчикую у касу знову. Беру білет і гордо сідаю в автобус.
    Тьфу, так противно на душі після цієї сцени. Гидко від байдужості людей, гидко, коли не бачать/не хочуть бачити тих, завдяки яким вони можуть отут мирно сміятися і жувати автовокзальну булочку.. БО десь там, на палаючому Сході, отакі сміливі Чоловіки охороняють наш спокій і наше мирне небо.
    Сідаю через прохід від нього. Звертаюся пошепки:
    - Звідки?..
    - Звідти живими не вертаються... - дуже хрипло каже мені..
    А я сідаю на своє місце і тихо плачу. Розумію, чому він нічого не відповідав хамуватій жіночці... І ще знаю, що він дійсно з самого пекла.. додому на кілька днів.. а тут - байдужість і хамство.
    Як він тяжко кашляв, протягом усієї дороги!. А у мене із кожним його "кхе-кхе" серце обливалося кров'ю....
    Кидала короткі погляди і мовчки кивала з подякою... Опускав очі, усміхаючись..
    Вийшов раніше Чопа... І поки стояв, чекаючи зупинки автобуса, кидав погляд у мою сторону. Я ж, голосно, на всю маршрутку: "Дякуємо Тобі, хлопче!". Автобус зупинився, він виходив, а я йому вслід: "Слава закарпатським Героям". І він уже знадвору, певно зібравши останні сили, поміж "кхе-кхе", відповів: "Слава Україні"...
    Дорогою додому я все думала і думала: про людську байдужість, закривання очей, твердження "це не наша війна", оце тупориле рагульське хамство...
    І не кажіть про вату, про переселенців поганих, про ще якісь отакі безглузді речі - відкрийте очі НА СЕБЕ! подивіться навколо - на оточуючих. Та наших рагулів і місцевої "вати" - достатньо! І не соромно ж...
    Скажіть, ну хіба наші Захисники не варті бодай вашого "дякую"? Вашої усмішки із розумінням? Невже це так тяжко?
    Благо, є отакі Мужчини! Наші Хлопчики! Наші ріднесенькі захисники!
    Доземний уклін вам! Ми у великому боргу перед вами!
    А за тебе, хлопче, я тепер молитимуся. Аби повертався живим... І ніколи не зазнавав отакого... Слава тобі, Герою!"

    Почитала, поплакала, так мені шкода((( і так важко на душі.....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 17
    • Подобається Подобається x 3
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ну що ж:
    Порошенко: Лишилося 10 годин. Або мир, або - воєнний стан
    Якщо в Україні не буде встановлено миру, то в усій країні буде введено воєнний стан.

    Про це заявив президент Петро Порошенко під час передачі техніки українським прикордонникам 14 лютого у Києві.

    "Ще до Мінська на засіданні Кабінету міністрів України я попередив, що нам треба буде в разі, якщо миру не буде, приймати дуже важке, але необхідне рішення про введення воєнного стану", - нагадав Порошенко.

    "Ще раз наголошую: в цьому разі воєнний стан буде введено не тільки в Донецьку та Луганську, а й по всій країні", - додав він.

    При цьому Порошенко наголосив, що залишилося 10 годин до того моменту, коли сторони мають припинити вогонь.

    Також він зазначив, що "уважно проаналізувавши законодавство про воєнний стан", у разі, якщо не буде миру, він негайно внесе до Верховної Ради зміни до законодавства, які дадуть змогу ще сильніше й ефективніше мобілізуватися і об'єднатися для оборони держави.http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/14/7058564/

    п.с. можна "привітати " усіх громадян, в яких є вклади у банках. Наша влада знайшла чудовий спосіб поповнити державну скарбницю ( видать, повна ... економіці уже таки прийшла). Військовий стан в сам раз для цього. Вартість долара в бюджеті теж поправляють- 16 лютого вже вносять поправки з розрахунку 21 грн

    --- дописи об"єднано, 14 Лютий 2015 ---
    дівчат, справа зараз уже не лише в Росії. І не в тому, що хай забирають , що хочуть. І військовий стан потрібний теж не для "мобілізації проти ворога".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Маю й далі сумніви про введення воєнного стану, принаймі, то буде зроблено аж ніяк не задля покращення обороноздатності держави.
    Падли
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    1. Україні уже настав час або дефолт оголошувати або вводити в\с. Ясно, що підуть на друге.
    2. Така ситуація в країні призводиь до невдоволення населення . Вихід- запровадити в\с і законодавчо унеможливити будь-які прояви невдовольства.
    3. Це чудовий спосіб для повного беззаконня
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі



    А для того,щоб зробити нас ще біднішими,і ніхто не смів навіть щось пікнути. Сніжна, можна особисте питання, ви теж погоджуєтесь з думкою, що наша влада не зробила все,що могла, щоб запобігти тій війні?І що потім їм то стало чогось вигідно?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Довести до такого стану, звичайно, що вибір зараз невеликий. Та, я вірю, що не все буде так, як гадають ті паскуди при владі.
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    по ідеї, десь зараз якраз мали б США "з явитися " на великій арені. Почекаємо...І що з того вийде.
    О.поки пишу на паралельній сторінці з являється :) :Svyatoslav Tsegolko @STsegolko 5 мин.
    Порошенко домовився з Обамою про подальшу координацію зусиль в разі ескалації.
    --- дописи об"єднано, 14 Лютий 2015 ---
    Захарченко об явився на прес конференції в Донецьку і пригрозив, що якщо Київ "порушить Мінські угоди", то ДНР-івці знищать Дебальцівський котел,відіб ють МАріуполь і підуть забирати Харків.
    "Я в Мінську говорив і зараз говорю, що територія ДНР - це територія усієї Донецької області. Якщо не будуть виконані наші вимоги про фактичну незалежність, ми заявимо, що уся територія Донецької області наша. Яким чином її забирати, все одно’, - заявив Захарченко.

    Він також повідомив про створення підрозділів ’народної міліції’ і ’прикордонслужби’ : ’Жоден український прикордонник на нашу землю не війде’, нанолосив тероист Олександр Захарченко.
    --- дописи об"єднано, 14 Лютий 2015 ---
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Та я ро
    Сніжно, та я розумію, що справа не тільки в Росії, і ніколи тільки в ній і не була. Я мала на увазі - нехай забирають, що хочуть, землю, гроші, ше шо вони там хочуть, нехай вдавляться вже нарешті, нажеруться і дадуть простим людям спокій. Дістало!
     
  19. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Європа може і продала Україну, але БОГ завжди є з НАМИ, якщо кожен з нас буде вірити, що Бог може змінити ситуацію за 1 секунду, то війна ЗАКІНЧИТЬСЯ незалежно від ситуації яка є.... Вірити маємо так, як віримо, що після ночі настає день, без жодного сумніву !!!

    Маємо проганяти страх МОЛИТВОЮ , якщо не можемо зосередитися на молитві, то робимо ТЕ ЩО МОЖЕМО В ТУ ХВИЛИНУ І ЖЕРТВУЄМО свою працю Богові в намірі миру у своєму краї !!!

    А ще поручаємо в серці Україну ПОКРОВУ МАТЕРІ БОЖОЇ і заступництву св.Йосифа !!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Семен Семенченко в фейсбуці

    Заканчивается этот исключительно тяжелый день. Вынужден был оставить госпиталь чтобы быть с хлопцами. У всех чувствуется усталость и измотанность, но боевой дух на высоте!

    Сегодня бои шли с нарастающим ожесточением. Мы взяли под контроль дорогу Артемовск- Луганское- Лозовое- Дебальцево, теперь ни о каком котле не может быть и речи. Противник удерживает трассу Дебальцево- Артемовск через Логвиново, где террористы оборудовали опорный пункт.

    В течение нескольких дней террористы пытались перерезать все коммуникации ВСУ, растянув от Углегорска ( кто то там говорил что он типа под нашим контролем?) до Логвиново. Пытались пойти дальше, но им надавали по ушам, сожгли кучу техники и план "Барбаросса" провалился.

    Очень серьезно Террористы обстреливали Дебальцево, Луганское, досталось и Артемовску. Получили ответку.

    В общем ждем 24-00 и делаем ставки.

    Слава Украине!
     
Статус теми:
Закрита.