Євромайдан (8)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Furiya, 26 Червень 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Автор (соавтор) около 150 научных работ, в том числе по вопросам основ политики военной безопасности, формирования Вооруженных сил Украины, их подготовки и использования, в том числе в международной миротворческой деятельности.

    Возглавлял рабочие группы Министерства обороны по вопросам проектов Законов Украины «Про Военную доктрину Украины», «Про демократический гражданский контроль над Военными формированиями и правоохранительными органами государства» и Указа Президента Украины по распределению полномочий между Министерством обороны Украины и Генеральным штабом Вооруженных сил Украины. Подготовил 12 кандидатов наук.

    За добросовестный труд и безупречную службу награждался орденами, медалями, ведомственными наградами.


    п.с. сподіваюся, що він не лише штабний теоретик...
     
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Російські спецслужби та представники терористичної організації ДНР здійснюють інформаційні акції на шкоду інтересам України - навмисно сіють паніку серед користувачів соцмереж та поширюють неправдиву
    Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. За даними СБУ, готуються фейкові дані про втрати серед військовослужбовців Збройних сил України під час проведення Антитерористичної операції або перехід українських військових на бік терористів. Такі матеріали зловмисники планують поширювати у соціальних мережах та відкритих інформаційних джерелах мережі Інтернет.
    Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/959201-rosiyski-spetsslujbi-siyut-paniku-u-sotsmerejah-sbu.html
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Між Маріуполем і Новоазовськом йде бій. Про це повідомляє журналістка Громадського з місця подій.

    «Між Маріуполем і Новоазовськом йде бій. Військові говорять про відстань і у 20 км, і у 10 км від міста», - повідомила вона.

    У східному напрямку від Маріуполя перекриті блокпости, журналістів не пропускають.

    «Чути звуки пострілів артилерії. Є інформація, що бійці добровольчого батальйону «Азов» прийняли бій», - зазначила журналістка.

    ’Справді між Маріуполем та Новоазовськом стріляють, Ближче до Широкіного, яке напередодні знімали. Це до 20км. Саме посередині. Є інформація і про 10 км. Блокпости у той бік закриті. Танки бачили сьогодні у Новоазовську. Військові ніби казали про 20 танків та 25 БТР, але там де вони журналістів поки немає. Авіації немає. Проїхав великий Урал. УСІ журналісти на одному блокпосту, Їх більше, аніж військових, здається. Кажуть, навряд чи буде штурм міста сьогодні, а от обстріл околиць – може В цей час ще й мав би бути мітинг за єдину Україну, але медіа-то всі тут’, - написала журналістка Громадського.
    http://www.hromadske.tv/society/mizh-mariupolem-i-novoazovskom-ide-bii/
     
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Председатель "Солдатских матерей Санкт-Петербурга" Элла Полякова говорит. Путин готовит отправку солдат на Мариуполь, но многие уже отказываются."Я могу сказать, что масштабы потерь колоссальные. Те ребята, которые вернулись живыми, рассказывали страшные вещи".
    http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/4/7036
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан (8)

    ???
    Mustafa Nayyem @mefimus
    Информация обувольнении министра обороны Валерия Гелетея недостоверна

    ---------- Додано в 13:20 ---------- Попередній допис був написаний в 13:20 ----------

    Важно. Ситуация про Мариуполю.
    Силами пограничных войск и спецбатальона «Азов» отбита разведка боем, которую предпринял враг со стороны Новоазовска. Уничтожены 4 танка врага.
    По состоянию на 15:48 ситуация в городе стабильная. В Мариуполе работает губернатор Донецкой области Сергей Тарута и мэр города Юрий Хотлубей.
    в 17:00 состоится митинг против российской агрессии в районе бывшего памятника Ленина на площади Свободы.

    ---------- Додано в 13:21 ---------- Попередній допис був написаний в 13:20 ----------

    неофіційно самі росіяни пишуть про 2000 "200". К-ть поранених- невідома, але теж пишуть, що Пітерський та Ростовські госпіталі просто уже не мають можливості приймати
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

  7. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Щодо відмови німецьких медиків лікувати наших поранених учасників АТО:

    Міністерство оборони України
    У мережі Інтернет з’явилася чергова дезінформація!

    В умовах інформаційної війни російською стороною продовжуються спроби дискредитувати керівний склад Міністерства оборони та Збройних Сил України, посіяти недовіру і паніку серед населення та підірвати імідж України у світі.

    Так, 3 вересня українським англомовним виданням «Kyiv Post» було поширено інформацію провокаційного характеру, в якій з посиланням на директора Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковника медичної служби Віталія Андронатія повідомляється про нібито «відмову» лікарів Федеративної Республіки Німеччина лікувати важко поранених українських військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, всупереч попередній домовленості Президента України Петра Порошенка з канцлером ФРН Ангелою Меркель.

    Міністерство оборони України офіційно заявляє, що зазначене інформаційне повідомлення є грубим перекручуванням фактів та містить ознаки відвертої дезінформації. «Слова» полковника медичної служби Віталія Андронатія, які наводяться в тексті, вирвані з контексту та не відповідають дійсності, тоді як решта змісту повідомлення є перекручуванням змісту його виступу на брифінгу 2 вересня 2014 року у Головному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь».

    Водночас, у своїх виступах у Головному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» (о 9.00 02.09.2014) та в прямому ефірі на «Телеканалі 112» (о 21.15 03.09.2014) директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковник медичної служби Віталій Андронатій висловив вдячність уряду Німеччини за надану українським військовослужбовцям медичну допомогу, високо оцінив організацію процесу добору пацієнтів для лікування німецькою стороною та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю в цій галузі.

    Необхідно зазначити, що одним із авторів даного інформаційного повідомлення є російський журналіст, кореспондент англомовного російського видання «The Moscow Times».

    Міністерство оборони України звертається до видання з вимогою спростувати цю інформацію та закликає журналістів поширювати виключно перевірену інформацію, отриману з офіційних джерел, і чітко виокремлювати подібного роду «інформаційні вкиди», які з’являються в інформаційному просторі в ході інформаційної війни з метою посіяти паніку та підірвати довіру населення до керівництва держави та Збройних Сил України.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Глава МЗС РФ Сергій Лавров стривожений, що лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош "піддає сумніву легітимність дій" президента Петра Порошенка.
    Про це він заявив у Москві на брифінгу в четвер.
    "Ми чуємо образливі висловлювання на адресу президента України відомого (Дмитра - ред.) Яроша. Він, по суті, висловився категорично проти будь-яких кроків, спрямованих на припинення насильства, і заявив, що якщо президент не зможе домогтися військової перемоги, то це зроблять бойовики "Правого сектора" без президента Порошенка", - переказав глава МЗС РФ.
     
  9. ljudviga

    ljudviga Active Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Ось як Пу тепер буде ховати своїх - Гітлер ще до такого не доходив:

    Мобільні крематорії в білих КАМАЗах
    https://www.youtube.com/watch?v=D6L0jiMloO8
     
  10. VERO

    VERO Well-Known Member

  11. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Євромайдан (8)

    А то що значить?
    Для тих, хто в танку.
     
  12. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    На міжбанку обвалилася гривня, не дочекавшись кредиту від МВФ
    Долар і євро подорожчали на 50 копійок.
     
  13. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Скажіть мені, що значить "Стоп-вогонь" від Руслани? Я читала її інтервю на Правді, і відео https://www.youtube.com/watch?v=rGU2mSExItgз недавньої прес-конференції, але чи варто піднімати такі хвилі через слова того Захарченка? Вони могли її розвести як лоха.. Або я чогось не розумію, або вона ще не все сказала з того що там побачила..
     
  14. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    А джерело? Чи самі аналізуєте валютні котирування з оф.сайту?
     
  15. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Зараз на Львівській Хвилі Парасюк в студії он-лайн
     
  16. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Джерело http://tsn.ua/groshi/na-mizhbanku-obvalilasya-grivnya-ne-dochekavshis-kreditu-vid-mvf-366821.html

    ---------- Додано в 17:09 ---------- Попередній допис був написаний в 17:08 ----------

    Збройні Сили України відбили наступ противника на Маріуполь
    Атака противника була відбита, на полі бою противник залишив підбиту техніку та тіла загиблих.
     
  17. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Станом на зараз, гривня трошки зросла нема 50 коп. Дивіться краще тут без паніки :)
     
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Щось я зовсім не зрозуміла, що Руслана тим хоче сказати. А про ту кашу то взагалі. Семенченко тай не тільки він каже що бійці стараються в полон не здаватися, бо мордують сильно, навіть над мертвими знущаються, а тут така ідилія. Кашу зварили, поховалися, ті постріляли, потім навпаки. А нашо тоді взагалі стріляти? Я щось нічого не розумію. Сказати що то фігня ну якось теж не можу, бо ніби той Рубан дуже багатьом допоміг, та й Руслана себе непогано проявила. Поясніть мені для чого ця прсконференція і що вони тим хотіли сказати.
     
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Руслана взагалі-то не така прота штучка. І до неї вже давно виникав ряд запитань (ще з часів Майдану, і не тільки). І Порошенка вона нераз критикувала, якщо можна так сказати. Хоча я думаю, що на ході не все так односначно: є конкретно російські сили, але і є проросійські агресивні "наші" - сеператисти, різні "ватники", називайте як хочете. І Семенченко казав, що вони якраз ще гірші від росіян там(
     
  20. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    В мене теж дуууже багато запитань до неї виникло. І взагалі та прес-конференція незрозуміла. По факту нічого конкретного не сказала, купа води, ввела всіх в смуту, типу я щось таке знаю, охо-хо, але вам поки не скажу:) Питання: а нащо було робити збіговисько?
    Чесно. Моя думка: вона на когось працює. На кого конкретно не знаю, але явно проти Порошенка і його партії, ну чомусь мені аж смердить заказухою. І, помітили? Юля об'явилася......
     
Статус теми:
Закрита.