Євромайдан!(7)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Supernatural, 29 Квітень 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут
    +++++++++++++


    Дуже цікава інформація про це, думаю так і є.
    https://www.youtube.com/watch?v=1hwRUKC2IJM
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2014
  2. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(6)

    ПИСЬМО РУССКОГО ДЕСАНТНИКА В КРЫМУ РОССИЯНАМ!!

    А вот что пишет русский десантник. Полезно почитать. АХТУНГ! Коммент россиянина из обсуждения крымских новостей (есть нецензурщина) :

    «Бл*дь, пацанчики, угомонитесь! Я служил в армии достаточно долго и могу сказать, что хохлы - отличные служаки и неплохие вояки. Вы, вещающие из Сколково(Ольгино) за 11.80 за пост, делающие план 100 постов в день, согласно тематике, предложенной хозяевами фирмы. Вы, вы лично, готовы пойти в ВС РФ? Готовы в первых рядах »настучать «хохлофашистам» по репе"?

    Вы наверно недогадываетесь, что эти самые 20 тысяч войск в Крыму - всё, что могла наскрести наша верхушка по всем ВС РФ? Вы знаете, что бригаду из Чечни перебросили в полном составе к Крыму, а теперь и в Крым, оголив защиту от боевиков в самой Чечне? Вы думаете, что кадыровцы смогут удержать боевиков? А ведь скоро вскроется «зеленка» в Чечне, Ингушетии и Дагестане. Мало нам примеров предновогоднего Волгограда? Кто остановит боевиков? Вы, своими комментами?

    Повторяю, 20 тыс войск, укомплектованных контрактниками. А потом - пойдут срочники. Которые служат всего год, до увольнения. Вернее - отбывают номер.

    Пример «воевания» срочниками мы имеем в той же Чечне.

    А ведь хохлы начнут партизанить. Вы отличите украинца от русского? А вот русского от украинца - всегда. Мы не учим язык.

    Можно определить «кавказского» террориста. Хохла вы не определите никогда.

    И, что мы будем иметь? Вы, из Ольгино, думаете защищены от ужаса войны? Я был в Волгограде после взрывов я видел этот п*здец.

    А когда пойдут гробы - не призовут ли ваших родных? И не вернут ли назад?

    А как вы будете в Крыму отдыхать, если на помощь татарам придут их братья по крови и вере?

    И, наконец, вы подумали, а нахера нам Крым? Из за тамошних «русских». Начнем с «города флотской славы России» Севастополя: Кто там оставался жить после увольнения в запас из флота ли из сухопутки ли? В Союзе, на Черном море, в Крыму (а не ехал к «родным пенатам» в Урюпинск?) «Блатняки» от армии и флота. Не так? На теплом месте без блата и связей? В Союзе? Не смешите валенки моей бабушки!

    Вот эти люди, мечтают жить как там, а получать как в России. Бл*дь, прожив всю жизнь на Украине эти остолопы не смогли выучить украинский (!!!) и им виновата Украина? Да я через пол года в Афгане довольно сносно говорил на фарси...

    Кто еще? «Гоблин» и Ко? Да, «Донецкие» братки их гонобили и перебивали криминальный бизнес. Они думают, что наши братки из России им пойдут навстречу? Нунуну... Отожмут всё, что можно.

    Следующая категория - пенсионеры получившие пенсион при Украине. Им уже пообещали увеличение пенсий в 4 (!!!) раза! Конечно, орем «Рассея!!!» А вы в курсе, какова пенсия мед регистратора (моя тетка) в России? 6 000 (шесть тысяч рублей), при квартплате минимум 2 000 (две тысячи). На остальные - гуляй, ни в чем себе не отказывай.

    И вот им, делают пенсию выше, чем россиянам. Гарантирую любовь наших пенсионеров. Пламенную. Через ебтвоюматьсукижирующие.

    Ну и основная статья доходов крымчан на побережье. Отдых «богатых» россиян.

    Во первых строках к этим людям могу сказать, что отныне в РФ запрещено оказание гостиничных услуг и услуг по проживанию в жилом фонде без оформления соответствующих разрешений. Халява кончится. А начнется отстег. Везде. И всем. От наших бандосов, до чиновных лиц. Вы конечно, компенсируете это повышением платы за проживание. А у вас и так дороже, чем в Турции.

    Ну, кто еще остался? Простые работяги? А какие предприятия у вас останутся работать, если у нас заводы закрывают? Велкам в Москву, на стройки. Или будете нашим чиновникам в вашем Крыму строить поместья. Но не прорабами.

    Но это всё при условии, что не будет войны."
    але хто з тих, що ричать на вулицях расєя думає?
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Травневі свята наближаються...

    Из Симферополя в Одессу идут поезда с пророссийскими активистами, предположительно, без проверок на госгранице, - источник в МО

    За последние сутки из Симферополя в Одессу выехали два поезда, заполненные пророссийскими активистами. Об этом РБК-Украина сообщил источник в Министерстве обороны.

    «Первый поезд из Симферополя вышел вчера, второй - сегодня в 7:30. В сегодняшнем поезде едут 400 пророссийских активистов, часть из которых, по имеющейся информации - граждане РФ. Сегодняшний поезд формировался под заказ», - пояснил источник.

    По его словам, эти поезда не досматриваются пограничниками при въезде на материковую часть Украины. «На пограничных постах оставили только местные, всех остальных убрали. К тому же, по информации, которую мы проверяем, сверху по линии Госпогранслужбы было дано указание не проверять эти поезда», - подчеркнул сотрудник Минобороны Украины.http://conflict.rbc.ua/rus/iz-simfe...-s-prorossiyskimi-aktivistami--28042014133700

    У блогерів хороша стаття :
    Путинский фундаментализм. 13 причин России начать войну http://blogs.lb.ua/tsilya_zilgenshukher/264574_putinskiy_fundamentalizm_13_prichin.html
    Основні тези такі ::
     
  4. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Реально страшно за 1-2 травня, чи то масовий психоз, чи що але я справді боюсь тих провокацій і того, що наша влада навіть і не намагається нас захистити(
     
  5. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Путін і Кабаєва обвінчались. Нам це нагадало весілля Гітлера і Єви Браун - за схожих обставин. Чекаємо на аналогічний фінал.
    [​IMG]
    хтось чув про одруження путлєра?
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Хтось ще має сумніви що наша влада зливає схід чи то сприяє дестабілізації на сході ?
    Про путіна чула лиш заперечення його вінчання , ніхто толком нічого не чув .
    А от про колишню дружину ну принаймі маєток її є в Кареліі , працюють на неї фіни , маєток знаходиться на острові , довкола якого весь час є охорона , будівля нагадує церкву з далека , зверху на даху чи то на куполі красується півтора метровий хрест з сапфірів і рубінів , то наш друг їздив туди на гонки і вони отримали дозвіл постояти на пристані того острову екс першої леді .
     
  7. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    після того, як турчинов закрив сесію до 6 травня. Ні.
    Таке враження, що вони працюють тільки тоді, коли над ними стоять або коли на вулиці вбивають людей.
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    А мені більше "сподобалось" про наказ не перевіряти потяги з Криму . Сніжна писала . А кілька сторінок назад ще хтось розповідав .
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан!(7)


    все-таки піковою датою буде 9 Травня. більш логічно і символічно. А на початку травня якраз добре активні дії проводити по подальшому розкачуванню ситуації, долучаючи південь. а от на 9 Травня- вже по всій Україні.
     
  10. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Не знала, куди писати, спробую тут.
    Дівчата, хочу спитати про вибори.
    Зареєструвалась тут:

    https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index
    І прийшло мені через день таке:
    Виборець з вказаними ідентифікаційними даними присутній в Державному реєстрі виборців із відміткою про вибуття з виборчої адреси.
    Чому я без мого дозволу і ще з українською пропискою вибула з цієї адреси?
    Питаю, бо до цих виборів завжди приходили запрошення на мою львівську адресу. Хтось може пояснити. І куди мені звернутися, бажано по-телефону чи інтернету?
     
  11. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Кому відомо щось про причину того, що у центрі розібрали Евромайдан і дошку небесної сотні? Були там сьогодні...таке відчуття, що все забуто. Замість сцени стоїть передвиборча будка з Юлькою.
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Famenlviv , а де ви будете голосувати якщо будете ? Десь в посольстві ?
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Россия реализует в Украине сирийский сценарий (европейская пресса)



    Тарас Березовець:Специально для Наливайченко и Авакова. Написал друг детства из Крыма. "Слежу за ситуацией на юго-востоке и вижу, как повторяется один в один с Крымом в плане захвата телевещания - если росканалы продержатся в эфире несколько дней - пиши пропало... людей потом не узнать (((". P.S. Хотя кому я пишу?!!! И зачем?!!!

    Следующая цель Путина - Кахахстан и Беларусь. Важно, что в Беларуси может быть разыгран "крымский сценарий".

    п.с. до речі, на рахунок Білорусі. Там теж вже починають хвилюватися. Пише мені знайомий, який постійно цікавиться, що і як у нас , чи "втягнуть в це все і їх". Дала посилання на інтерв ю у їх опозиційній газеті "Білоруський партизан", де Ілларіонов десь місяць тому кореспонденту відповідав, що після 25 травня Білорусь може бути наступною. Спочатку до того скептично відносилися. відповідав, що це "ми просто не любимо Білорусь і бажаємо їй зла" ( це на те, що у спілкуванні якось зазаначила, що якщо в Україні процеси розгорнуться з великою силою, Білорусь так чи інакше це теж зачепить. У тому розумінні, що свій "статус кво" при нових геополітичних розкладах їй втримати так, як є зараз, уже не вдасться .)А от тепер уже пишуть-хвилюються.
     
  14. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    А я навпаки чекала, коли це зроблять нарешті. Доки ж воно має стояти? рік7 Мені більше цікаво, хто це фінансував? маю на увазі сцени, яка простояла стільки часу. пожертви?
     
  15. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Рада Федерації РФ схвалила закон, що посилює кримінальну відповідальність за організацію масових заворушень та тероризм.
    Закон був схвалений у вівторок, 29 квітня, повідомляють РИА Новости.
    Крім того, закон розширює повноваження ФСБ у сфері боротьби з тероризмом і вводить за ряд злочинів терористичної спрямованості покарання у вигляді довічного позбавлення волі.
    Зокрема, співробітникам ФСБ дається право не тільки перевіряти документи, що засвідчують особу, а й проводити особистий огляд громадян та їхніх речей і огляд транспорту.
    Закон також посилює покарання за організацію масових заворушень.
    Згідно з текстом документа, організація масових заворушень, що супроводжувалися насильством, погромами, підпалами, знищенням майна, застосуванням зброї, вибухових пристроїв, отруйних чи інших речовин і предметів, що представляють небезпеку для оточуючих, наданням збройного опору представникові влади, а також підготовка до організації таких масових заворушень або участі в них буде каратися позбавленням волі від 8 до 15 років.
     
  17. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    - 1
    Царьов знімає свою кандидатуру із виборів президента

    Кандидат в президенти Олег Царьов заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів президента України.
    Про це він сказав під час засідання Координаційної ради Громадського руху "Південно - Схід" , передають Новости Донбасса.
    "Південний схід охоплений протестами проти нової "влади". Для їхнього придушення урядом застосовані військові сили. Я зареєструвався кандидатом на пост президента. Моєю головною метою було використовувати кандидатський статус для того, щоб донести голос Південного Сходу до жителів решти України, в тому числі західної", - заявив Царьов.
    Він заявив, що київська влада позбавила його цієї можливості.
    "Я прийняв рішення зняти свою кандидатуру, бо бачу: в ​​подібних умовах кандидатський статус неефективний. Ми шукатимемо інші інформаційні канали і можливості для донесення своїх думок і позицій до мешканців центральної і західної України", - йдеться в повідомленні.
     
  18. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    підозріле поранення ГЕпи і вивезення "тяжкохоруючого-нетранспортабельного" до Ізраїлю, тепер Царьов "мавр сделал свое дело- мавр может уходить", свідчить про якусь "двіжуху". Щось уже порішали і скоро побачимо результат. Боюся, щоб не Кримсько-"Новоросійський"
    Богословська ще в інтерв ю від 30 березня казала, що тут РФ ставку робить на Добкіна. Царьов- пішак.

    ---------- Додано в 13:45 ---------- Попередній допис був написаний в 13:40 ----------

    Ось це інтерв ю Богословської. де вона говорить про наших політиків:Путин "играет в Тимошенко", Тимошенко играет с Путиным
     
  20. APR

    APR Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Державний секретар США Джон Керрі заявив, що американські спецслужби перехопили розмови проросійських сил на сході України із керівництвом із Москви.

    Про це Керрі сказав в п’ятницю, 25 квітня, під час закритої зустрічі Тристоронньої комісії у Вашингтоні, пише видання The Daily Beast.

    Відтак, США мають докази того, що російська влада із Москви керує мережею своїх шпигунів на сході України.

    За його словами, наразі отримані записи опрацьовуються. На них співробітники спецслужб отримують накази із Москви.

    "На записах кожен може зауважити різницю в акценті, ідіомах та мові", - зазначив Керрі.

    "Ми точно знаємо, хто надає ці накази, та звідки вони надходять", - наголосив Керрі.

    При цьому Керрі не назвав конкретних імен російських чиновників, що фігурують у записах.

    Але він стверджує, що записи містять докази того, що росіяни навмисне збурюють безлади на сході України.
     
Статус теми:
Закрита.