Євромайдан!(5)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Siania, 19 Лютий 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Вакарчук не говорить про переговори Росії і України, а про діалог укр.і кримської влади. Але і це я вже не вважаю можливим. Та влада в Криму щось вирішує, думаєте?
    А от друга пропозиція Вакарчука більш реальна - щоб військові країн- гарантів ввійшли для охорони порядку на півострів.
     
  2. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    То трошки різні за специфікою люди з різними цілями і амбіціями.
    Яник порівняно з Вовою тупий с...кун і на нього далеко не тиск світу вплинув.
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    В дечому Ви праві, але знаєте в чому я переконана? Якщо Путін, не дай Бог!, отримає Крим чи Схід, він не зупиниться. Що б йому заважало зупинитись, знаючи, що може взяти все, що хоче?
    Для мене зараз основне, щоб Кремль і Ко не отримали все, що забажають. Це напевне діло принципу.
     
  4. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    я щось у цьому сумніваюсь, він ясно дав це зрозуміти Європі і штатам

    а я щось бомбардувань боюсь, хоча що у нас бомбити?:girl_wink:
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Щодо Сходу - то одна надія на гроші олігархів.

    Хоча для них то напевне як гра. Може я помиляюсь.
     
  6. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    трішки позитиву з Одеси
    Роман Дідик
    [​IMG]
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    та ніхто не знає, що у планах того імперріаліста. По ідеї- створити прототип СРСР, зібравши під себе якомога більше держав. Білорусь і Казахстан у нього і так давно фактично є. На Прибалтику не полізе- це ЄС. Усякий Таджикістан йому і так не потрібний. Туркменія- туди небезпечно потикатися, там своя окрема азіатська багатійша імперія.Україна ж саме те. Хоча хто його знає, може Захід і не потрібний. Але ж Союзу той же Захід України та Білорусі тоді у 1939 понадобився
    я зараз такої ж думки. Бо розумію, що не готова, щоб наших молодих хлопців підставляли . ( навіть попри те, що у Криму у мене родичі. До речі, "російськомовне населення", яке так хочуть захищати. Ще тиждень тому, коли в р-ні Ялти ще не було активних військових дій, дехто з них говорив, що " це все дурниці. нічого немає. подумаєш якийсь танк один. І ніхто не витсупав за автономію. Зате коли цього тижня все місто заполонили ФСБ-ники і невідомі у цивільному, коли вже у Масандрі поблокували військові частини, почали щось задумуватися і казати "ми не хочемо".В Криму живе 1,8 млн. населення. Хай з них 250 тис- татари. Але з тої решти кількості можна було бодай спробувати зробити свій Майдан. Київськи Майдан спочатку відстоювався киянами, поки підмога не прийшла. А в них і спроби особливих не було. Сьогодні вони за Рашу, а завтра подумали, що вже процес незворотній, стало страшно і "хелп")
     
  8. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Тимошенко?
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    це можливо за 2 умов: початок військових дій ( а дій то немає по факту. Немає застосування зброї та і російської армії "немає").Друге- вже після початку цього наша влада має право звертатися з проханням про введення миротворчих батальйонів.
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    А якщо ми по шуріку станем ЄС як Прибалтика? Тоді він і нас не рухатиме? Хоч Схід і Південь втримаєм ну і незалежність. Там ж вродь політична частина договору про асоціацію в форсованому темпі готується.
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    не знаю . Тимошенко на з їзді в Ірландії так пламенно вчора виступала проти диктатури і захисту від Путіна. А чи гра чи справді- хто її знає. Та і з Меркель сьогодні зустрічалися-балакали. А потім вирішила у їх "Шаріте" полікуватися.

    ---------- Додано в 23:01 ---------- Попередній допис був написаний в 23:00 ----------

    яким чином. Не думаю, що зараз прям аж так з нами ( попри завіряння) підпишуть ЄС.Ніхто ж дати конкретної не називав. Це тільки обіцянки.
     
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Ну тоді нам капєц як не крути.
     
  13. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    але падіння на фондовій біржі "спесь" трохи збила
    Росія сидить на нафто-газовій голці, це і їх сила, і їх слабість водночас, в мене чомусь я надія, що його, хоч частково, переграють
    Думаю, що зараз нас всіх намагаються переконати, що весь Крим хоче до Росії, що всі агресивно налаштовані до нас, а це - неправда.
    Їх теж переконали, що ми тут кровожерні
     
  14. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Я думаю, що путіним керують аж ніяк не якісь імперіалістичні замашки щодо відновлення СРСР, а досить прагматичні економічні і геополітичні цілі для нарощення потужності Росії на майбутнє. Також для посилення безпеки кордонів самої рашки за рахунок приєднання додаткових буферних зон. Плюс розширення виходів до морів - для нових масштабів торгівлі газом і нафтою і т.д.

    Щодо реакції Кремля на погрози міжнародної ізоляції Росії, прочитала слушну думку: на це може зважати та країна, яка хоче, щоб у світі її поважали. Росія ж прагне, щоб її всі боялись.
     
  15. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Крим, просто крим.
    Він зупиниться. Типу: а чьо, я нічьо, тільки законно-історичний-мене підтримуючий крим.
    по цимбалах то йому . і так бояться.
     
  16. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    На Прибалтику не полізе бо це країни члени НАТО з 2004 року. Може зупиниться поки в Криму ??? Грузію не чіпає поки що.
     
  17. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    не виживуть вони (не втримають таку територію), якщо лише з Чадом будуть торгувати, тому економ. ізоляції є дієва, навіть, коли тобі байдуже чи тебе поважають
    може в Пу є портрети де він а-ля "Чінгісхан" і намагається його переплюнути?
     
  18. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    До речі, завтра у Тимошенки операція. І до виборів - гатов.
     
  19. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    кавалочок відгриз, і все((.
    І не буде ніяких бомбьжок, не накручуйте себе. То не в інтересах " самі знаєте кого".
    Як казав сьогодні якийсь військовий : в теперешніх умовах можна захопити загін без краплини крові.
     
  20. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Українська правда ‏@ukrpravda_news 8m


    ---------- Додано в 01:17 ---------- Попередній допис був написаний в 01:17 ----------

    і ніяк не вдавиться
     
Статус теми:
Закрита.