Євромайдан!(4)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Siania, 19 Лютий 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Перемір"я перед бурею?
     
  2. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    І я знову сьогодні там тусувалась. Їдуть-їдуть люди на Київ! Але які там молодесенькі хлопці є серед них. Такі красунчики... Боже, як же там батьки тільки відпускають тих своїх кровиночок! Дівчата, ви уявляєте хоч, як то? То чоловіка як тяжко з хати випустити, а свого синочка? якому десь років 20 напевно, не більше. Вони зі щитами такими, як в беркутів, дехто з шоломами - і це все, чим зможуть себе захистити. Дуже-дуже молимось за них всіх!

    Десь по сьомій на майдані виступав Садовий, тут вище майже всю промову написала Сніжна. Дуже просив не вестись на провокації, не громити місто більше.

    До речі, в центрі всі ювелірні магазини - з голими вітринами повністю - шаром покоти!

    Біля прокуратури ще додимлюють злегка папери. Купа-купа згорілих папок, а з вікон звисають телефонні трубки. Якраз там 1+1 знімав свій сюжет, як я була. Будівлю охороняє Правий сектор. Я вже цих хлопців впізнаю! Ну, тих, які не в балаклавах чи мед.масках. Вони дуже молоді також, але зовсім не такі, як будь-які інші хлопці. Чесно - вони мені виглядають дуже такі зосереджені, замкнуті в собі, серйозні. Правда, люблять міцне нецензурне слівце. Серед них був і старший чоловік - керівник. Дядько дуже розумний, він якраз розмовляв про ситуацію і все пояснював радикальному молодняку (років до 18, не від ПС), які групкою підійшли до прокуратури.

    Хто яку десь має перевірену інфу про Правий сектор - киньте, пліз, що то, хто і звідки.
     
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Суки. То не мат. То правда.

    ---------- Додано в 23:11 ---------- Попередній допис був написаний в 23:06 ----------


    Ага)). І хороші такі. Мусять повернутися!
     
  4. Mawynja

    Mawynja New Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    їм мозги підмило(((
     
  5. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Закінчити би на тому ті ігри.
     
  6. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    В ПАМ'ЯТЬ ПРО ЗАГИБЛИХ НА МАЙДАНІ

    Мамо, не плач. Я повернусь весною.
    У шибку пташинкою вдарюсь твою.
    Прийду на світанні в садок із росою,
    А, може, дощем на поріг упаду.
    Голубко, не плач. Так судилося, ненько,
    Вже слово, матусю, не буде моїм.
    Прийду і попрошуся в сон твій тихенько
    Розкажу, як мається в домі новім.
    Мені колискову ангел співає
    I рана смертельна уже не болить.
    Ти знаєш, матусю, й тут сумно буває
    Душа за тобою, рідненька, щемить.
    Мамочко, вибач за чорну хустину
    За те, що віднині будеш сама.
    Тебе я люблю. I люблю Україну
    Вона, як і ти, була в мене одна.

    Оксана Максимишин-Корабель
     
  7. APR

    APR Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    На Громадському стрім зі Львова.
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)


    А він є в інтернеті? Киньте хтось лінк, будь ласка, як є
     
  9. Vероніка

    Vероніка Never give up

  10. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Зараз на Громадському показують сюжет з-під Епіцентру у Львові.
    http://hromadske.tv/episode/128
     
  11. Osya

    Osya Active Member

  12. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    http://www.youtube.com/watch?v=FcagG6vF8bM
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Євромайдан!(4)

     
  14. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Ото правду кажуть, що залізничники також приймають участь у конкурсі "Хто найбрехливіший".
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Ну в нас така держава, в якій від чийогось хрюкання дороги розмиваються. Вони досі вважають нас за ідіотів! Шок!
    Давайте не будемо вестись на провокації і діяти в інтересах Кацапіі на розвал України! Вірю, що Львів подолає провокації, зараз розум повертається! Молімось!!!
     
  16. friendly homka

    friendly homka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Інформація по ринку"Південний": на разі все спокійно. Та групка людей, які здались підозрілими - підприємці. Чоловік машиною (прям як без страшний воїн-як взнала шо сам їздив, чуть сама не прибила його) об'їхав довкола. Казав бачив Писарчука з охороною, які ходили і оглядали, і купу людей-приємців, які напевно прийшли охороняти свій товар, або його забрати з ринку
     
  17. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Ще про блокування біля Краківця - мені теж було незрозуміло, чому люди там перекривають дорогу фурам. Сьогодні по 24 бачила сюжет, що хочуть завдати таким чином збитків бізнесу ригів. Кажуть, що ригівські фури везуть продукти, а люди хочуть, щоб все попсувалось і не доїхало до місця призначення.

    Як/чи активісти розрізняють, чи то дійсно ригівські фури - не знаю. Українські водії ніби стараються ставитись з розумінням.

    Люди дуже хочуть хоч щось робити, бо одна жінка так щиро відповіла, що всі зірвались серед ночі і заблокували трасу, бо в Києві наші діти.

    Отаке...
     
  18. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    йде десь включення зі Львова біля Епіцентру, а то собі місця не знаходжу?
     
  19. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

  20. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Хто бачив сьогодні сюжет з Одеси?

    Я була в шоці! Міліція охороняє тітушок. Жоден мєнтяра пальцем не поворухнув, щоб врятувати журналістів, яких лупили обмундировані тітушки.

    Та пішли нахєр, такі мєнти!!!!!!

    В Одессе «титушки» с битами устроили настоящее побоище. Их сопровождала милиция
     
Статус теми:
Закрита.