Євромайдан!(4)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Siania, 19 Лютий 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    ось тут він, красунчик, в Межигір*ї - каже, що нашим дітям будуть курорти і санаторій, що треба! :) http://www.bbc.co.uk/ukrainian/multimedia/2014/02/140224_bbc_cossack_meshygyrya_interview_as.shtml
    купив ячменю, чекає весну)))
     
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Сьогодні чоловік зачитував, що по по тій ситуації розпочато розслідування та відкрито справу.
     
  3. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    О, а в мене від сьогодні такі почуття ще до однієї - Ані Лорак (як це не сумно...)

    Я тільки сьогодні побачила, як мило вони з Муратіком засвідчують свою відданість податковій службі України на бігбордах Міндоходів. Заклик: Декларую свої доходи тобі, Україно!"

    Раніше я вже писала про такі бігборди, там була Н.Валевська.
    Ці бігборди з"явились десь в січні по-моєму, якщо не пізніше.

    Але лорак я на них побачила тільки сьогодні. Дівчата, що це для вас би означало?

    Вона що - 100% значить за ту владу була? Чи просто пуста, як м"яко написала про тайку Родіоночка? Бо я би сказала якось грубше. В мене пішло відторгнення таких попсиків!
     
  4. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    особисто для мене це означає ось це
    [​IMG]
     
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Орман, тих мігів багато різних. У всіх пряма ціль патрулювання , розвідування , знищення . Приблизна характеристика: несмотря на дорогостоящую эксплуатацию, самолет настолько удачно выполнен и "настолько мощно решает свои задачи" Истребитель-перехватчик МиГ-31БМ с новой системой управления вооружением имеет дальность обнаружения целей до 320 км. и дальность поражения до 280 км. Он способен одновременно сопровождать до десяти воздушных целей, шесть из которых могут быть одновременно обстреляны.
    Все можливо , але чи так є насправді , то інше питання.
     
  6. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    головне щоб не залягли на дно ті беркутівці , ато послухати, зброї ніхто не мав, в людей не стріляв, всі охороняли ВР ...
    відео дочки леді Ю бомбове, думаю відкриє очі тим хто ще в неї вірить досі, а може і не відкриє
    а ви чули сьогоднішню заяву Ганьки , може вже постили, то вибачаюсь
    http://obozrevatel.com/politics/82573-yanukovich-luchshe-dyavola-german.htm
    а як їй весело ........
     
  7. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Блогосфера: Гівнозлив на ТСН, де не потрудились навіть співставити реальну погоду на 18 число в Римі із картинкою на стрингерських зйомках, доказує, що Юля - значно страшніший ворог, ніж Янукович та його два сини.

    Мені чисто для себе цікаво, чому досі нема відео із святкування дня народження Кронпринца Олександра? Нема відео із святкування дня народження Кронпринца Віктора? Зате є зроблене сокирою відео, як "святкувала" його Женя Тимошенко. При цьому:

    - погода в Римі 18 числа становила 22 градуси тепла. Спробуйте для практики самі походити при такій температурі в хутряній шубі; - якість кадрів різна, зйомка явно "стрингерська", без дат; - вираз обличчя "іменинниці" явно не святковий, зате автори сюжету точно упевнені - це день народження. - хде саме, блін, святкування, вечірка, гості?

    Кто-нибудь может объяснить, почему все резко стали мочить Юлю и совсем забросили януковича и партию регионов? Во всем Юля виновата? Затем, чтобы

    І для тонусу (а то сумно дуже, в світлі всього):
     
  8. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Хочу також, щоб Каша Сальцова була у владі. До дідька розумна дівчина!

    Принаймні в опозиції до теперішньої нової влади вона точно буде. Надіюсь.

    ---------- Додано в 22:53 ---------- Попередній допис був написаний в 22:50 ----------

    Хто шукає можливості долучатись до побудови гарної країни :) - таких шляхів є багато.

    Вже дещо є придумано і без нас. тільки б долучались. Один із варіантів - https://www.facebook.com/KashaSaltsova/posts/689629481088395
     
  9. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Натрапила на вже прошумівше відео, але зараз воно сприймається вже зовсім по іншому, особливо репліка " Я Вам не заздрю.."
    Сміється той, хто сміється останнім...
    http://www.youtube.com/watch?v=o3ewOIY-blw
     
  10. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    • Баян Баян x 1
Статус теми:
Закрита.