Євромайдан!(4)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Siania, 19 Лютий 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Щодо святкувань, моя 6- річна дитина сьогодні на запитання вчительки з англійської чому ми не були 21-го на святі, котре там організовували і переносити не збиралися, відповіла :"Знаєте, то не добре співати і танцювати, коли загинуло так багато людей"... і, як їй здалося, вчительці було соромно...
    А мені вже потрібно лікувати нерви, бо нині ридала після того як близька коліжанка подзвонила мені розповісти як вони на днях незаплановано відпочивали в Єгипті і як там повеселилися.... Чи то я так за останні три місяці обмежила собі світ подіями революції але навіть не могла собі уявити що зараз можна поїхати десь веселитися, не знала навіть що відповісти і не знаю як маю то сприйняти зараз...
     
  2. Kassiopeya

    Kassiopeya Member

  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Кому писати, щоб відкрили?

    ---------- Додано в 21:24 ---------- Попередній допис був написаний в 21:21 ----------

    Сприйняти, що і так нажаль буває...
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Євромайдан!(4)

     
  5. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Ага, в мене на роботі теж почали говорити про святкування 8 березня, на що я сказала, що я не прийду, бо таке горе в країні- моментально затихли. Не розумію я такого...
     
  6. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Порошенко
    [​IMG]



    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Дякую.
    Вже створила.
    Дівчата- всі ідеї по покращенню життя несемо сюди
    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=1810834#post1810834
     
  8. poetka

    poetka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    А мені знайома дзвонила і говорила що їздила з коліжанкою в Ашан якраз 20 і та купувала подарунок своєму чоловікові на 22 лютого ( день защитника "отечества") я була в такому просто навіть не те що щоці, а онімінні. В людей дах поїхав,чи що??? Чи то ми тут Дпешні трохи здвинуті на тих подіях????Бо люди таки веселяться. Я не можу....Я не розумію,я від качі,яку разів 100 на день чую ревлю і неможу повірити,що це в нас таке було..
    А тут:
    https://www.youtube.com/watch?v=doaJ3gIvqJA
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Вахтанг Кіпіані
     
  10. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Відпало з мого життя кілька знайомих... Дивитись на них тошно і викликає агресію байдужість. Тому, більше не хочу їх ні чути ні бачити...
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Політика
    Над російською базою в Криму патрулює український МіГ і не дає вилетіти Януковичу - джерело

    Фото: ukrainianworld.blogspot.com
    Янукович наразі перебуває на військовій базі російського флоту №831.

    Про це Gazeta.ua повідомило анонімне джерела.

    Стало відомо, що за повітряним простором над цією базою стежить український літак.

    "Один з тих хто не допустив сепаратизму на території Криму є голова Генштабу України адмірал Юрій Іл'їн, за наказом якого літак МІГ29 здійснює політ над базою російського флоту №831, на територію якої вночі заїхали машини, дуже схожі на ескорт екс-президента Януковича", - повідомило джерело.

    "Фактично Юрій Іл'їн виключив російський чорноморський флот з комбінації з сепаратизмом", - повідомили Gazeta.ua.

    Також зазначили, що "літак зараз здійснює політ, який паралізує повітряний коридор біля цієї бази. В цьому коридорі Янукович і його сини можуть вилетіти в невідомому напрямку."
    http://gazeta.ua/articles/politics/...i-ne-daye-viletiti-anukovichu-dzherelo/543943
    ---------- Додано в 20:06 ---------- Попередній допис був написаний в 20:05 ----------

    Я того гепу в інстаграмі бачила, він координатор тітушок .

    Шановні учасники спільноти.В інститут нейрохірургії потрібен препарат МЕРОНЕМ, 4 флакони, активісту Майдану снайпер влучив в голову.Дуже тяжкий стан.Родичі не мають змоги купити препарат, бо він дуже дорогий.Хто має змогу купити чи допомогти - дзвоніть за телефоном коменданту Майдану Юлі - 093 937 72 68.Не будьте байдужими.

    Номер Картки Приват Банку - 5577 2127 0299 8306, картка Юлі - коменданта Майдану.
     
  12. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    о цо ходзі.
    Не пам"ятаю де вже, вночі прочитала: А ви зауважили, коли Майдан криє "трійцю", Порошенка ніколи нема? От вміє людина "відчути момент".
     
  13. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    колись в ведичній темі йшлося про те що відносини є дорожчими за істину..., зараз в мене не виходить слідувати тому правилу, розумію, шо з часом не все буде так гостро сприйматися але найбільш важко буде пробачити байдужість... якщо відносини залишаться, то такими як раніше їм вже бути. Дуже боляче розчаровуватися...
     
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    [​IMG]
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    йой дівчєта. міг має пального на дві години льоту і найменша швидкість його приблизно 500 метрів на секунду. Як ви уявляєте таке патрулювання? Це технічно не дуже можливо.
     
  16. Ная

    Ная Well-Known Member

  17. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    не вихлдить в мене з голови ще той Козак, якого голого тримали на морозі, там же є відео і видно ті призренні морди, можна ж посадити їх , доказ на лице як то кажуть. І взагалі цікаво про нього почути, де і як ?
     
  18. APR

    APR Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Церква Різдва Пресвятої Богородиці, Львів-Сихів
    Молимося за матерів,які втратили найдорожче,що в них було - синів . Кожному з нас боляче,але який біль у серці мають нести матері … Їм надзвичайно важко, вони втратили скарби свого серця…Вони віддали свою кровинку за волю,за добробут українського народу,за кожного з нас.Вони віддали свою найбільшу любов…Нехай,Бог,допоможе пережити їм цю жахливу втрату.Нехай,Бог , зішле полегшення їхнім зболілим серцям.Нехай ,Бог,зменшить їхній біль та полегшить їхні страждання,їхнє горе.Нехай дасть їм, силу жити дальше,адже для них життя зупинилося,найдорожчі та найрідніші від них пішли…
     
  19. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Я ті покаяння та сльози навіть не дивлюся. Після 21 числа дуже легко "схаменутися".
     
  20. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Натрапила в ВК:

    Що ви думаєте про це?
     
Статус теми:
Закрита.