Євромайдан!(4)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Siania, 19 Лютий 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Але, то емоційний парень )) Як він їх там усіх на свої місця.., молодець, називає все своїми словами.
     
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    В Севастополе прямо сейчас происходит государственный переворот!
    Избран мэр с российским гражданством и ему передают все дела!
    Дівки читайте що в Криму робиться.
    Написали прохання про введення рос військ, де-факто вийшли зі складу України .
     
  3. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Так само, як 21 лютого, в самому центрі Львова, на роботі в моєї знайомої - цілому колективу свідомих мешканців галицького П"ємонту.
     
  4. Kassiopeya

    Kassiopeya Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Мені сьогодні на душі дуже важко, щоб не робила - супроводжує "Плине кача".Розплакалась по дорозі додому,аж люди дивились.Не в силі вже те все читати,переглядати,але і не дивитись,не читати не можу. Дуже горжуся львівськими мужчинами.Як почалась кривава бойня у вівторок,признаюсь,думала, ну все, побояться тепер їхати,залишиться купка справді патріотів на Майдані,яких і доб'ють.Але в нас ,виявляється, багато порядних,сміливих високоморальних людей,дехто відразу після роботи на Київ, навіть з сім'ями не попрощались.Слава їм! Як важко дивитись , як ті сумні труни-човни по людськім морі рук пливуть в останню путь. Боляче,що стільки загиблих із західних областей,але і гордість водночас,бо це - край героїв! Сьогодні один знайомий ( з розряду тих,що висовується тільки з-за спини начальника ) сказав, що це - жертви .Ні, жертви це ті- хто загинув у катастрофі, Скнилівській,наприклад, або солдати, яких силоміць у щось впихнули,а ці люди - справді ГЕРОЇ,в них був вибір,і вони його зробили.
     
  5. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Вони мають таке право?
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Дайте посилання, я поки тільки те що в Харкові робиться бачу по громадському.
     
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Серо: Та звідки я знаю... Ну заявляють що майдан теж не законно звалив президента , вчинив переворот.
    Флешка : то поки з групи однокласників така новина . Посилання не дають. Зараз пошукаю
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    зробіть та й буде
     
  9. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    1+1 показало як Женя Тимошенко ті криваві дні в Римі перечекала з бойфрендом. А потім прилетіла маму зустрічати.
    Має право. Але якось дивно.
    Не знаю, як то оцінити...
     
  10. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Потішила мене картинка:girl_crazy::
    [​IMG]
     
  11. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Підкажи пліз- в якій гілці форуму краще.
    Дякую.
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

  13. Kvakywa

    Kvakywa Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    в мене слів немає....в нас повз пам"ятник Шевченка без сліз пройти неможливо.....я вже мовчу про відео і інфо в газетах,телебачення і неті!!!!
     
  14. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Оцінити як зраду.
    Це зразу показує хто є хто і наскільки байдуже вона відноситься до того що робиться в її країні.
    І дуже лицемірно виглядало, коли вона каже як вона сумує за загиблими.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    це я трохи самоуправнічаю, бо на ДП політика ніпаложена, але або в цьому розділі Що у світі чувати?, або Ой у Львові на базарі
     
  16. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Люди, які були свідками смертей на Майдані, потребують духовної та психологічної підтримки. Про це повідомляються священики, які спілкуються з мітингарями.
    http://www.credo-ua.org/2014/02/111053
     
  17. Kassiopeya

    Kassiopeya Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Самооборона затримала майора ВВ, який бив майданівців у Маріїнському парку
    Источник: Новости Facenews - http://www.facenews.ua/news/2014/190421/
     
  18. Kvakywa

    Kvakywa Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Ви це бачили?????

    Alexey Navalny ‏@navalny 15 хв.
    Крутой конечно этот Гепа, посмотрите на мегафон. неделю назад он вместе сСоловьевым собирался 'вооружать харьковчан'
    [​IMG]
     
  19. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    Ольгу Богомолець призначили міністром охорони здоровя
     
  20. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(4)

    можна ссилку чи то я нині прослухала з своїми дітлахами за шо вони там голосували
     
Статус теми:
Закрита.