Євробачення

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Darcy, 11 Лютий 2010.

  1. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    А ви знали що португальський учасник насправді хворіє і потребує операції?

    Учасник Євробачення-2017 від Португалії терміново потребує операції на серці

    Сальвадор Собрал має небезпечне для життя захворювання, через яке він не може репетирувати або бути присутнім на вечірках та тематичних заходах Євробачення
    Лікарі співака попередили, що він може не вижити, якщо йому не знайдуть донора серця впродовж цього року, повідомляє Depo.ua з посиланням на The Mirror.

    Зазначається, що виконавець не може перебувати без допомоги медиків впродовж двох тижнів. Це й стало причиною відсутності співака на репетиціях у Києві.

    Сам Собрал хотів, щоб його хвороба зберігалася в секреті, проте після перемоги у національному відборі Євробачення в Португалії, співак захотів ще термінової операції на двох грижах.

    Утім, не зважаючи на погані показники зі здоров'ям Собралу вдається виконувати свою композицію напрочуд чуттєво. Він покорив серця глядачів та став другим фаворитом серед букмекерів, поступившись італійцю.

    Сальвадор уникає журналістів й не хоче отримувати голоси глядачів Євробачення "через співчуття". Зазначимо, що на сайті Євробачення немає жодної згадки про хворобу артиста.

    До слова, вперше Португалія взяла участь у Євробаченні в 2010 році. Після річної відсутності в 2016 році, Португалія вирішила повернутися на конкурс. У минулому році змінилися правила нацвідбору, тепер учасник сам має право вирішувати якою мовою виконувати пісню – англійською або рідною.

    А в Росії жваво обговорюють тему Євробачення
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Щойно випадково почула фрагмент пісні виконавця з Болгарії. На стільки мені сподобалась, що погуглила :girl_crazy:. Я за нього. Все, що вчора було, на мій смак, навіть близько не стоїть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Joll

    Joll Well-Known Member

    Це той випадок, коли учень вже на самих початках перевершує свого вчителя ;-). Цей 17-літній хлопець є напівросіянином, все своє життя провів у Москві, був на російському "Голос. Діти" у команді Діми Білана кілька років тому, який дуже його підтримував. Усі, хто його тоді тренував, відзначають, що він помітно спрогресував за цей час. До речі, він "темна конячка" цьогорічного конкурсу, так що все може бути ))). Принаймні болгари стараються вже другий рік, минулорічна їхня учасниця Полі Генова (яка в результаті зайняла 4-те місце) мені дуже сподобалась і я за неї голосувала ).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Португалець єдиний співав не англійською, правда? Мені спів національними мовами більше до душі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. DarinaPetriv

    DarinaPetriv мама-блогер

    Цікаво, яка на все це реакція самих портуагальців? Вони ж мають допомогти своєму співвітчизнику першими!
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я вже без Притули не можу Єбачення дивитись))).
    Македонія жгьот.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Жгьот, аж виникло питання :«Are you Madonna?!»
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мальта- класика жанру, скромно.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Оййййо, румуни зачудили.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
    Притула про якісь гармати написав, я й не побачила їх.
     
    Останнє редагування: 11 Травень 2017
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Нідерланди- ніби нічого надзвичайного але мені подобається, гарно виспівано.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ну три сестри, то могли цілими дням і ночами дома тренуватися:))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я чекаю Болгарію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ти так розхвалила, що я тепер теж чекаю) але пісню не слухала, щоб почути перший раз вживу з телевізора:)
     
    • мімімі мімімі x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Угорщина...не знаю.Данія якась дама з минулого але спів хороший.
    пи.си. то нічо, що я тут розійшлась. (чоловік сьогодні не зі мною(куц), а я хочу побазікати)))

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 1
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @NataliaFed та ОК, поки Притули нема :girl_blum:
     
    • мімімі мімімі x 1
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    так, отой хлопець з Ірландії - то таки хлопець?:) тобто голос в нього як в дівчини, але звати Брендан:) чи то я не розуміюся?:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Thebestnata так-хлопець).
    Якісь сьогодні всі блискучі:scratch_one-s_head:
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    тююююю, а я думала, що то дівчинка. Не дуже уважно дивлюся, бо телевізор за спиною, а я викидаю стару консервацію. Оглядаюся лише, як щось "будоражить"слух.

    Ці двоє - ШО ТО? Десь глибокі 80?
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Хорват- ржу)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    колобочок з роздвоєнням особистості. :girl_crazy: Двуликий Янус.
     
    • Смішно Смішно x 2