Євро 2012 як вплине?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Epica, 29 Січень 2012.

  1. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?

    Восени святкували 750 років, бо до весняної дати нічого не встигли зробити. А так навесні святкуємо, на Юрія.

    Щодо поїздки до ЛьвовА, то раніше липня я б не рекомендувала. Часто буває, що після гучної події всі причетні думають "ну все, відбулося і тепер можна відпочити" і забивають на прибирання, повернення до нормального життя. Можливо, навіть краще приїхати в серпні
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?

    З тими європідготовками слів нема. Одні зміни в маршрутах транспорту чого варті.
    Скоро ще поповзуть догори ціни (бо ж туристичне місто, хайбигрець) - і взагалі можна білі капці вдягати.
    На час Євро 2012 думаю виїхати з дітьми на дачу. Пересидіти свято :)
     
  3. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?

    І ми вже прийняли рішення тікати з Львова на час Євро2012, відпочити собі на природі в спокої, бо мені здається тут таке буде...
     
  4. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?

    Дівчатка, давайте ділитися вашими враженнями від Євро 2012. :)Вчора до Львова прилетіли збірні Португалії і Німеччини і тисячі фанів. Збірна Португалії заселилася в готелі Нобіліс, а збірна Німеччини - в готелі Дністер. Фанам подобається Львів, його архітектура, дешеве пиво і гарні дівчата. Сьогодні збираємося йти в фан-зону. На жаль, білетів на матчі не придбала, про що дуже жалію. Думаю і в фан зоні буде не зле
     
  5. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?

    Ха-ха ...враження.Живу в Солонці- тепер як на острові- нікуди..Закупила продукти,на Євро дивлюсь по ТБ.Швидше б те все скінчилось..Вчора бачила ,як на Стрийській та Науковій підмальовували пішохідні переходи- отак ми готувались до Євро...
     
  6. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?

    А ми втекти від Євро, а тепер читаю, який там рух в центрі, то так трохи шкода робиться... Бо така подія, як-не-як, під самим носом не часто відбувається, а я навіть не побачу, бодай фотки не зроблю:sad:
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?

    тіштеся, бо от мені приходиться щодня через весь центр на роботу топати, бо маршрутка лиш до готелю Львів їде. То це просто жах... Мало того, що купа люду, штовханина, а особливо коли спішиш на роботу, а всі так собі гулять не спіша.... По-друге ввечір купа нетверезих людей і голодних на дівчат хлопів-іноземців. Складається враження, що приїхали вони сюди не на Євро, а порозважати з дешевим алкоголем і дівчатами, бо про нас виявляється ходить чутка, що легкодоступні...
     
  8. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?

    Ой, так капець, стільки тих галасливих туристів. Всі кричать, співають. Я біжу в тому центрі, обминаючі їх 10 дорогами. А на роботі в мене(центр) вчора вечером гарно було чути хто коли забив, бо такі вже визГГи. А за ціни теж чула інформацію, що наша влада залізла в борги, на Євро вони не відіб"ють його, і долар має бути до 12-14 грн, Дівки мінйте доляри і в панчохи:girl_blum:. Подивимось наскільки це правда, але людина компетентна в цьому була
     
  9. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?

    гггг... нікуди ми не поїхали, а як їхати коли таке свято! Вчора аж бігла в фан-зону. Залишилась дуже задоволеною! Вдалося поспілкуватися з двома німцями, підсіли біля них пиво пити, а вони самі запросили нас до них за столик підсісти. Спочатку чоловік з ними говорив, бо мені було якось ніяково - як вони на наших дівчат витріщаються. Розказували, що дуже задоволені, дуже їм місто сподобалось, і приїхали сюди на футбол і на дівчат подивитися, бо знають, що в нас дуже гарні жінки. Ну хто б сумнівався :girl_wink: Як почали один одному фото на моб. показувати, то виявилось, що вони дуже заможні, мають яхти і т.д., а вели себе дуже по простому, приємно поспілкувалися. Питали в нас хто така Юля, бо вони нічо не знають, а стільки галасу в Європі навколо неї... Я думаю від Євро однозначно користь в плані популяризації Львова, України і розвінчування всяких міфів.

    ---------- Додано в 15:02 ---------- Попередній допис був написаний в 15:01 ----------

    а з євро що тоді буде цікаво?
     
  10. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?

    А цього я не знаю
     
  11. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?

    На жаль, якби не були, то чутка б не ширилася. Я в своєму колі знайомств не маю легкодоступних, але дуже-дуже багато іноземців розповідали, що за мізер наші дівчата на все готові. Тож вони зневажають, але користуються. Прикро, що такий відбиток накладається на загальну картину. Хоча, цілком можливо, що в більшості вболівальників враження будуть кращими очікуваних.
     
  12. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?

    Мене, як і багатьох львів’ян, спершу дуже дратувала думка, що по Львову шлятиметься цілий місяць купа іноземців, що буде галас, тиснява, що треба звідси тікати і т.д. Разом з тим була гордість за державу, за місто. І одночасно було почуття сорому, бо бачила як готуються, як в останню хвилину доробляють дороги і т.д. Проте була і неймовірна цікавість! Як же воно буде, то ж цілий світ буде спостерігати за нами.
    І ось, нарешті. Що зробили те зробили, звісно вкрали купу грошей, звісно не все так ідеально як хотілось.. але.. Те, що до Львова приїхало купа фанів я відчула лише сьогодні, коли пройшлася по центру, коли ішла від лікаря. З усіх сторін чути іноземну мову, десь співають якісь пісні, десь кричать, але.. загалом дуууууже спокійно. Потрібно сказати також, що не побачила щоб хтось наприклад смітив на вулиці. Так, всі фани дуже емоційні! Різні країни, різні ментралітети, але варто пам’ятати, що то фани, той центр їм виділили, от вони там собі і бушують. Разом з тим, я живу недалеко від ЖД, тут все спокійно... інколи проїде машина з прапорцями сигналячи, видно міліціонерів багато, але, загалом навіть спокійніше, вже декілька днів не бачу алкашів і характерних бутилок з-під горілки в понеділок вранці.. тому. Не маю на що жалітись.
    Вчора ввечері перший матч в Польщі ми дивились на екрані в пабі , практично за усіма столиками сиділи іноземці: німці, корейці, за грою вони спостерігали навіть менш емоційно ніж українці, всі вели себе дуже виховано, мої друзі навіть умудрились познайомитись і поспілкуватись. Правда відчуття було, ніби я реально десь в Чехії в пабі, а не у Львові. Для одного разу прикольно, але я б не хотіла щоб так у Львові було постійно. Можливо багато туристів це хороший прибуток для міста, але я починаю розуміти, чому за кордоном є місця, де сидять, харчуються, відпочивають туристи, і чому місцеві люди в ті заклади не ходять.. І ще спостерігала, що ніхто з іноземців там не палив, а бачачи мене, вагітну, дуже обережно проходили, щоб бува в хмільному настрої не зачепити мене)) А ось дівчатка українки, які сиділи за сусіднім столиком, диміли як паровози. (Я розумію, що мені вагітній нема чого пхатись в паби, але пішла в такий заклад вперше за всі місяці вагітності, і не жаліюсь, а скоріше констатую факт). І ще про паління, не помітила сьогодні щоб хтось з іноземців палив на вулиці, може мені пощастило..
    Зі всього роблю висновок, що не Євро і купа фанів вносять хаос в наше місто, а ми самі, наше відношення до всього, а також погана організація, влада, те, як люди, підприємці, власники магазинів, працівники в сфері обслуговування відносяться до своєї праці, обов’язку. Якщо і боятися тисячів людей, які приїхали в наше місто, то тільки з огляду на те, як місто підготовилось до прийому їх. До слова мене зараз просто вбивають оті наглуваті вирази обличчя міліціонерів, написали би їм в посадову інструкцію посміхатись чи що.. А фани що, вони приїдуть, повболівають, пофоткають і поїдуть, місту залишаться борги і високі ціни, які на євро підняли, а опустити забули)))
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?

    не факт, якраз зараз повиходили на "полювання" дівчата які досить охочі за чужі грошики гарно погуляти так ще й з іноземцями . Таке склалося враження, коли вчора через центр верталася додому. Дівчат купа , видно, що наші, в мініплаттях вечірніх(гг, зовсім не пасує до євро такий образ футбол ж для простих людей ніби..).
     
  14. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?

    А може то ще триває період святкування випускних у внз і тому вони такі красіві ходять?..
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?

    А я шокована тим, в якому негативному ключі висвітлюється Україна англійськими медіа: взагалі нічого позитивного, тільки розповідають про расизм, бандитизм, дорожнечу і тд.
    Вже навіть в центральних новинах показали як вчора в центрі у Львові побили російських вболівальників.
    От вам і імідж.
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?

    нє, то не такі наряди, то такі типу "буденні", просто то тільки в нас такі речі є буденними....
     
  17. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?

    Та ні, я теж сьогодні бачила таких дівчат, кумедно виглядають в день з вечірнім макіяжем і укладками. Ходять по одній, оба по двоє. То явно не випускниці.
     
  18. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?

    Легкодоступність наших дівчат відома всій Європі, і це не міф. Тим паче німакам, які звикли по-швидкому на русску дискотеку бігати, де за горнятко коктейлю і не питаючи імені вони отримають від русачки пакет послуг тут же за кутом в машині.

    Вже давно писалося, що від ЕВРО виграють лише Львів та укр. жінки. Хто собі хлопа закордонного цілеспрямованно шукає, а хто відверто і не криючись вагітніє або завагітніє в найближчі години - головне з нашого болота вирватися.)

    [
     
  19. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?


    в аеропорту тоже шалений рух, літаки прилітають що 5хв:wacko1:
     
  20. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Євро 2012 як вплине?

    Так, така вульгарна стидоба, дешеві дівулі, котрі на все готові. Так часто буваю в Європі і прикро чути про себе подібні речі. Я, на щастя, в центрі не була, але в нас і без євро є на що подивитися. Згадую ситуацію трирічної давнини, як приїхав до сестри знайомий, потрапив сюди на перше вересня. Проходили повз університет - йде "красотулька" у міні-платті "під вечірнє", на шиї масивне кольє зі штучного каміння, каблучища до стелі. Розфарбована як в цирку - гротеск та й годі. Для повноти картини - 11 ранку. Він, звиклий до вишуканості, аристократизму та гарних манер, спочатку зробив круглі очі, а потім його розібрав регіт. Ця дешева "краса" - основний фактор, який псує враження про Львів. Тротуари та громадські туалети блякнуть на їх фоні.