Яку вибрати пароварку???

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем LILY, 1 Грудень 2009.

  1. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    І в мене така! Я дуже задоволена! Легко і просто, готую чимало донечкам- овочі,рибку,кашки і яблучка... СУПЕР!!!
    Я задоволена!!!
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Всі такі задоволені пароварками, одна я не розумію для чого ми її купили. Стоїть собі в коробці, лише кілька разів малій в ній овочі варила,і то мала плювалась, мені також не дуже смачно їсти зварене на пару. І хоча там і чаша для рису і т.д. і 3 поверхи самої пароварки, і працює добре і варить швидко і їжа на пару корисніша.... ну не мій той девайс і все.
     
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    і вмене три роки простояла, тепер віддала її чоловіковій сестрі. Мультиварка- ото зовсім інша справа.:)
    п.с. читала нещодавно статтю про Мрічку Падалко( ведуча 1+1) . Вона народила 3 дитину того року ну і розказує що було цікавого в неї минулого року. Так от каже :"придбала собі мультиварку і здаєьься я навчилась готувати". То точно:)
     
  4. Oneal

    Oneal New Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    купили пароварку тефаль ще десь три роки тому. Спочатку користувалась дуже активно, потім трохи попустило. Більше використовувала літом. Зараз знов оцінила переваги. Готую малому раз в 2-3 дні. Овочі-фрукти і мяско. Зручно, все заклала в два поверхи. Швидко і корисно.
     
  5. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Довго вибирали і зупинились на такій
    [​IMG]

    Дуже задоволена, овочі виходять дуже цікаві (у порівнянні з вареними) , якийсь насиченіший смак. Одним словом - насолоджуюсь.
     
  6. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    дівчатка , можливо трішки не в тему, але не можу знайти тему про пароварки. Хочу в подарунок пароварку, власниці цієї техніки порадьте, яку фірму обрати? впринципі я з моделлю визначилась ось таку хочу: але хочу і почути інші відгуки:girl_curtsey:
    [​IMG]
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    тут
     
  8. alkali

    alkali Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    правильно вибрали. Річ дуже хороша, готує швидко.
     
  9. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Маю таку:
    [​IMG]
    купили її певно 3.5-4 роки тому. Досить часто в ній не готую. Каші, овочі, рибу - майже завжди там:) Дуже задоволена нею, але єдиний мінус це те, що немає отвору для доливання води під час приготування їжі. Якщо води вже немає, а до закінчення приготування ще є час - потрібно знімати усю "конструкцію" зверху, доливати води і повертати "конструкцію" на місце - можна обпектися, ну і знімання і т.п. не дуже зручно:girl_nea:
     
  10. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Підтримую!!!Подарували на весілля, зараз готую малечі.Проста, хороші матеріали, легко мити.Особисто мені - чим менше наворотів(які рідко використовуються), тим краще.Супер.:girl_smile:
     
  11. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    а для чого отвір?
    пароварка розрахована на те, що все звариться за один цикл (на максимумі води), захисту від роботи без води не має. тому не зовсім зрозуміло як то може бути "немає води - працює пароварка"
     
  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    може - вона ж випаровується:) Якщо "завантажити" усі відсіки, то води може і не вистачити. Я собі так думаю)) В нашої є отвір для доливання води.
    Перше моє знайомство з пароваркою мені не сподобалось. Риба, запечена в духовці мені смачнішою здавалась, аніж а пароварці, ну і морква з цибулею мали якийсь не той смак. Про рис я мовчу - взагалі не сподобався. Ну, але я вирішила не здаватись і спробувати ще, а раптом вдруге вийде смачніше))
     
  13. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    так і не може бути, я такого не писала:)

    Щоб долити води, коли попередньо налита випарується. В мене якщо я готую на усіх трьох рівнях, то десь за 35-40 хв води вже немає і потрібно доливати. відповідно в своїй пароварці вважаю відсутність отвору для доливання\наливання води недоліком. Набагато зручніше долити води через спеціальний отвір, ніж знімати гарячі усі відсіки з їжею і потім ставити їх назад:) і середнього розміру картопля, деколи за 60 хв(довше в мене не готує) не втигає повністю "зваритися", трошки буває в середині сира, відповідно потрібно ще трохи доварити - а води нема:)


    А чому не сподобався? Я варю тепер тільки в пароварці, все суперське:) лише рис для суші на плиті:)
     
  14. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    та то ще від рису мабуть залежить, чи я забагато насипала його, але він довго варився і якийсь все одно сируватий вийшов, ну і злипся сильно.
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Я дуже часто доливаю воду, якщо довго готую, та штука, що гріє воду має бути постійно в воді повністю.
     
  16. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    то мабуть залежить від марки пароварки
    в моїй є рівні, згідно яких і заливається вода, в залежності від того, скільки часу плануєш готувати, але нагрівальний елемент ніколи не буває повністю весь занурений у воду
     
  17. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    круто:)а в мене лише один рівень:girl_cray: певно того й мучуся, з тим доливанням:)


    можливо від рису, а може просто забагато води дали? експерементуйте, в пароварці справді смачно якщо навчитися там правильно готувати:) я ще тренуюся, в мене по різному рис виходить, але вже більш-менш ідеальний:) і смакує набагато краще ніж зварений на плиті:)
     
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Підкажіть, будь ласка, чи сильно пароварки "жеруть" електроенергію? Чи відчутним було збільшення лати за світло після її покупки, наприклад, якщо врахувати, що вона буде працювати приблизно годину раз в два дні? Ну і моеж є якісь поради відносно вибору не сильно затратної пароварки в тому плані.
     
  19. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    На наші рахунки пароварка не впливає сильно. В мене якийсь час тому, пароварка працювала кожного дня 30,60хв, деколи і більше потягом місяців двох, то не сказала б що ціна за електроенергію зросла дуже сильно. В принципі своєю задоволена:)
     
  20. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Якщо врахувати, що у нас електроплита - то поява пароварки ніяк не відобразилася на рахунку за електроенергію.