Яку вибрати пароварку???

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем LILY, 1 Грудень 2009.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    і тим не меньше :girl_cool:
     
  2. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Прийдеться мені скоро вибирати нову пароварку напевне:girl_sad:. Моїй Tefal рівно два роки,користуюся неодноразово кожен день і тепер почав псуватися пластик,відвалюється ручка на кришці і в першій чаші по трошки виламується дно,вже поробилися дірки. Пароварка купована в Фокстроті. На другий раз як вибиратиму,то пароварку з металевими чашами,трохи дорожче але довговічніше,та й пластик,думаю,навіть найкращий,в якісь мірі є шкідливим як його довго нагрівати.Або купуватиму мультиварку(залежатиме від фінансів:girl_in_dreams:)
     
  3. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    а є з металевими чашами я щось небачила???
     
  4. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Я мала таку на увазі

    [​IMG]

    --------------------------------------------------------------------------------
    Характеристики

    • Мощность: 2000 Вт
    • Общий объем: 9,4 л

    • Тип управления: механический
    • Чаши: нерж. сталь


    Функции и особенности
    • Эксклюзивный двусторонний противень 0,6 л с антипригарным покрытием: можно не только готовить на пару, но и тушить
    • Большая емкость 6,5 л

    • 2 корзины из нержавеющей стали с ручками для переноса по 2,5 л каждая
    • Чаша для риса 1,5 л

    • Автоматическая функция поддержания в теплом состоянии
    • 60-минутный механический таймер с автоотключением и звуковым сигналом

    • Коллектор для сока
     
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    судячи з її ціни, то я б скоріше доклала ще раз так і взяла мультю: більше функцій і як на все, що в ній можна зробити, менше місця.
     
  6. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    а може навіть нетреба буде докладати, ціна досить висока, а місця насправді багато,надто громістка
     
  7. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Ануто,а з якого матеріалу в мульті контейнер-пароварка? "Вживу" не бачила і ніде про то не пишуть в характеристиках.
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    пластикова. Мені в ній пароварка більше подобається, ніж моя окремо стояча. Окремо стояча Тефаль наразі переселилась на балкон в коробку.
    Я хіба зроблю знимки "зсередини" і викладу у відповідній темі.
     
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    була сьогодні в Мегамаксі. Там є і така пароварка, і 2 мульті (на 2,5 л та на 4,5 л - така як в мене).
    Докладати виявляється треба не так багато. Між пароваркою та мультьою на 2,5 л сильної різниці немає. А ось на 4,5 л треба докласти в районі 300 грн. (мультя на 4,5 л майже 2000 грн).

     
  10. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

     
  11. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    мені подарували пароварку Moulinex principio MV1000- якийсь жах! як в ній готувати?! Чому вона коштує 470 грн? реальна вартість гривень 250!
    по-перше, мені не подобається те, що чаші з пластику. Або нержавійка, бо ніяк. По-друге- зателефонувала знайомій, яка фанатіє своєю пароваркою. Каже, що вони вже роками нічого смаженого не їдять, вона і кашу в ній варить, і яйця "смажить". Питаю "як?". На тарілках? Ні. в неї є насадки. Це Тефаль вітамін плюс. Плюс до того, чаші з нержавійки і з дрібненькими отворами, бо в моїй отвори такі, що проходить фаланга мізинця. Попрошу чек і занесу в крамницю- поверну. краще докладу і куплю мультиварку, або якщо є недорогі нержавіючі, або нержавіюче ситко для баняка.
    Я ранком ледве не плакала- подарували мені найдешевшу і ще й з метою довести, що пароварка- непотрібна на господарці. Все життя про такий подарунок мріяла...
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2009
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    видно спеціально з тою метою підбирали ;)
     
  13. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    +100. ото цього тижня бігала визначалася. мама хотіла пароварку, а я хотіла їй купити мультю, але не хоче і все, каже, що не розбереться з тими функціями, і буде стояти без толку. тому, так як пароварка простіша в користуванні, то купили мамі пароварку, а собі то вже в новому році мультю :)
     
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    А у мене пароварка Браун
    на відміну від інших - кожен рівень має свій піддон \зручно готувати різні страви/, є піддон для кольорових овочів /моркви, бурячку і т.д./, є чаша для рису /там можна і омлети робити і пудинги і супи/
    і що мені подбається, що дно суцільне і легко миється /там розрізи ялинкою/. і що не тре над нею

    стояти, перемішувати, для прикладу - тушена капуста - все закинула і воно собі готується

    готую щодня, а найсмачніше там виходить риба - така ніжна-ніжна
     
  15. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    У мене теж така пароварка і я дуже задоволена.Моя знайома,яка раніше працювала в Єлдорадо- гол.бугалтером порадила саме її.Без зайвих наворотів і все необхідне в ній є.До того ж надійна.

    ---------- Додано в 23:19 ---------- Попередній допис був написаний в 23:14 ----------

    Не знаю,чи варто брати чаші з нержавійки,адже від взаємодії з металом втрачаються вітаміни,а суть пароврки-їх зберегти.:girl_smile:
     
  16. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Наша пароварка від фірми Себ(таке є у Франції): з пластиковими поверхами, в яких є отвори для варки яєць і з коробочкою для рису і тому подібного. Нічого не треба мішати і просто все вклав туди, включив таймер і пішов. А головне те, що виключається сама. Я задоволена нею.
     
  17. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    для мене, взагалі, стало відкритям, що у інших пароварках немає в кожному рівні піддонів.
    а от функція "вітаміни+" в деяких фірмах суто маркетинговий хід, бо будь-яка пароварка зберігає вітаміни:)
     
  18. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Шукаємо пароварку,ходимо по магазинам,а чоловікові порадили взяти скороварку Бергофф. Ніби має функцію пароварки + надійніша,не парує,не жере електрику,бо на газі...
    Хтось має таке чудо? Опишіть враження,будь-ласка.
    Бо по ціні воно пароваркам дорівнює,або й перевищує, а от по якості і зручності приготування?
    Ми вже тут кілька днів сперечаємось,бо я б хотіла все ж пароварку,а чоловік цю каструльку...
    Отже,хто має,або щось чув про неї,відгукніться,пліз.
     
  19. Олюнчик

    Олюнчик New Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    І я такої ж думки, саме тому купили Тефаль з пластиковими чашами.
     
  20. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Так порадьте що краще мультиварка чи пароварка? Схиляюсь до мульті