Яку вибрати пароварку???

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем LILY, 1 Грудень 2009.

  1. LILY

    LILY Well-Known Member

    Надумала я купити пароварку але після першого походу в декілька магазинів голова іде обертом, яку фірму вибрати, на скільки ярусів (2,3??), на які деталі варто звертати увагу, читала поради щодо готування у пароварках декількох форумлянок, можливо допоможете у виборі???наперід дякую
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    В нас сама проста Vitek VT-1550 SR на 3 яруси + чаша для приготування рису ( або супів).
    [​IMG]
    Також свого часу багато всяких дивилась а потмі зрозуміла що треба визначитись для чого вона потрібна.. Оскліьки ми на пару готуєм/варим лише овочі для салатів, малій деколи варила овочі але їй більше в водичці зварені подобаються. От буду тефтельки та котлетки на пару їй готувати. Більше вона наv ні для чого не потрібна. ми з чоловіком варене їмо мало, мьясо чи рибу взагалі варені не їмо...тому нам достатньо абсоютно тої вітек. Якщо плануєте частіше та інтенсивніше юзати пароварку то може зверніть увагу на більш надійні моделі. Хоча.... як нам якось поясняв в фокстроті продавець - вони всі практично однакові... а ціна в основному залежить від понтововсті та розкрученості торгової марки.
     
  3. фасолька

    фасолька Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    В мене є пароварка Тефаль. Це я як завагітніла, то то вирішила, що без неї не обійтись. Свекруха є купила найдорожчу :) Трохи готувала собі, потім малявці. На сьогодні майже не вмикаю - багато електроенергії бере. Хоч я намагалася відразу на трьох рівнях готувати. Як на мене, друшляк над киплячою водою нічим не гірша пароварка, а наскільки економніше!
     
  4. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Аналогічно.
    А відмовилась від пароварки лише через величезну кількість пари, яка безперестанку (протягом готування) піднімалась вверх і осідала на стінах:girl_sad:. На вікні тримати не можна писало, витяжка не дуже справлялась:girl_sad:.
    Можливо це не у всіх моделях так, може є якісь досконаліші:confused:
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Ага, не можна, а ми аби не дочитались або не догадались...коротше зимою привідкрили вікно а пароварка недалеко працювала - і тріснула основна чаша в яку вода наливається, но моему фото ота синенька, в сервісному центрі замовляли нову. Пару дійсно дуже багато, витяжка в нас справляється але в нас низенько шафки на кухні над робочою повернею - то воно все парує на шафки. Теж не є добре.
    І скажімо в пароварці є піддон для вакри яєць - як на мене яйця в воді набагато простіше і економніше зварити. Аналогічно і з рисом, крупами, супом.
     
  6. katkas

    katkas Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Мені радили Tefal або Bosch. Я думала про те, щоб придбати пароварку, але читаю, і чим далі тим менше щось її хочу. Кухня маленька, з побутовою технікою сильно не розженешся.
     
  7. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Маю ось таку [​IMG] Минулого року купила її десь до 300 грн. Бачила, що зараз вона в районі 700. Однозначно того не вартує. Готую переважно овочі, дуже класно готується в ній риба, котлетки - так собі.
    Пари, звичайно, також багато. Але електрики я б не сказала, що багато їсть (дивилась спеціально на лічильник - крутить трошки інтенсивніше, ніж від телевізора). Однозначно не жалію, що купила - мені овочі в ній смачніші виходять і мала любить. А ще зручно -накрутив, сама виключилась - і не бігаєш дивитись, чи вода не википіла, чи не пригоріло.
     
  8. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    теж про неї думала тепер вагаюсь чи варто,може варто шось "папроще" вибрати,

     
  9. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Ніколь абсолютно права. Але поцікавтесь якістю пластмаси контейнерів та піддонів.
     
  10. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    слухайте, а про пар вони так всі сильно "парують"????????????
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    В вас є на утюгу функція пари? от в пароварці те саме і так само тільки пара не з такою швидкістю випшикується... вона собі просто паруєт - димить.
     
  12. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    У нас така TEFAL VC 4003.

    [​IMG]
    Має єдиний недолік,у неї дно ,в такі глибокі пасочки.І коли в ній готуєш котлетки,то відмити потім дуже важко.Я для цього купили зубну щітку і нею вичищаю все, що туди понабивається.Правда,ще не пробувала мити пароварку в посудомийній машині,може і не буде ніяких проблем :girl_in_dreams:.
     
  13. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Карапуз,в нас такаж двоярусна:girl_smile:.Як готую котлетки в першому ярусі,то застеляю дно фольгою,котлетки тоді получаються більш сочні навіть і пароварка майже чиста.А другий ярус в мене має дно з тефлоновим покриттям,то відмити не так важко.
     
  14. фасолька

    фасолька Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Карапуз, в мене теж така пароварка, і така ж проблема з відмиванням! І ще моя сама не відключається, коли вода википає - мушу пильнувати і доливати деколи:)
    LILY, пара мені якось особливо не заважала, може тому, що кухня досить велика.
    Ох, нагадали ви мені, дівчатка, про пароварку, завтра почну еру здорового пароготування :)
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Лілу, перед тим як витрачати гроші на громіздку пароварку, подивіться спочатку на цей девайс. Там стандартних 6 програм, в тому числі є і пароварка.
    Як людина, котра користувалась звичайною пароваркою (див.описані вище дівчатами), скажу, що тут пароварка на мій погляд значно краща. Хоча лише один піддон, але, повірте, ви рідко коли будете готувати на всіх 3-х одразу. Плюс, тут є герметична кришка, що дає ефект скороварки, пароварка рахує хвилини готування з моменту інтенсивної пари, тобто з моменту приготування, а в пароварках з механічним таймером відлік часу йде з того моменту як включите, а поки закипить вода і почнете готувати пройде хвилин 10. Потім вода швидко википить, не встигне ще доготуватись, знову доливай воду і по новій.

    Нажаль, не можу вам сказати скільки мультя зараз коштує. Я в ній готую майже все (на 6 програмах) і вона ніколи не простоює.

    Якщо хочете спробувати просто пароварку - беріть просту модель. Як на мене вони особливо нічим принциповим не відрізняються.
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Та ну, ну це ж не так!Я за 10 хвилин рибу в ній готую! Нема ніяких отаких проблем, води достатньо завжди, вода закипає за лічені секунди і все готується рівно за стільки часу, як пише в книжечці.
     
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    значить саме в мене не так
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    значить все-таки не варто
    бо виходить , що відрізняються. Якістю.
     
  19. фасолька

    фасолька Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    Дешевої пароварки я б не брала ніколи! (Як на мене дешева = неякісна). Мушу бути впевнена, що фірма відома, матеріал, з якого виготовлена - нетоксичний і електрична частина - відповідає нашим гостам. Я ще й висновок санстанції потім перевірила.

    Зготувала сьогодні сніданок на парі. Смакота! Все ж люблю я свою пароварочку :)
     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Яку вибрати пароварку???

    в мене Тефаль. До самих простих та дешевих не належить. Але рибу за 10 хвилин не готує. Напевно в нас різні вимоги до риби