Якщо в дитинки щось болить..

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Zoryanazirka, 24 Березень 2007.

  1. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Таню (Яремко), не старайся марно...Якби людина хотіла, то вже б спиталася допомоги, як відновити лактацію...Шкода дитинку просто: хімією годують, хімією кольки лікують...Пані думала, що материнство-то така легка штука, що дитинка буде спати собі 24 години безперервно, і все буде красіво...
    Я так бачу, що на форумі переважно є 2 категорії мамів: ті, які під час вагітності читали про ГВ, догляд за малям та про типові дитячі проблеми (і як з ними по-людськи боротися), і ті, які під час вагітності найбільше переймалися тим, щоб красиве УЗД зробити...а потім діти страждають!
     
  2. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Щоб це не обмусолювали то потрібно зразуж сказати "а мені ... не потрібно це ГВ" а не вигадувати що пропало молоко від температури. Бо тут більшість знає що такого не буває і такі помилки виправляються. А то тим коментарем хотіти дити на жалість (ой в мене молоко пропало через температуру) а вийшло що вам то ГВ взагалі не потрібно.
     
  3. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Незнаєте ситуації не говоріть, а осуджувати легше всього!
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Не той випадок. [​IMG]
    І дитинці ТУТ не допоможемо.
     
  5. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Я б не знала, якби дітей не мала...А так маю двох, і через кольки проходила обидва рази...і ночами не досипала...і крики були...і з ГВ проблеми були...Так шо нє нада..
     
  6. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Вище перечислене вами до моєї ситуації відношення не має! Так що прошу всі свої домисли лишити при собі
     
    Останнє редагування: 28 Грудень 2009
  7. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Боюсь що має, і то безпосереднє. І хоч я маа ше без досвіду, думаю більш досвідченні погодяться зі мною. Звернулись ви сюди з проблемою колік в дитини - на то є тілько одна рада - ГВ, контакт з мамою і купу терпіння. На штучному вигодовуванні дитині легше явно не буде, бо коліки виникають від незрілості КШТ, і всі діти з тим ростуть... А без грудного молока дозрівати КШТ буде значно довше (я си так гадаю...)

    І не треба отак одразу, що Вас осуджують... Насправді хочуть допомогти Вам, і Вашій дитині...
     
  8. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Пробачте, що повторююсь, але то треба пережити, кажу ж, що теж ніц крім танців вприприжку не допомагало взагалі - до 23 з чимось все гут, а потім скандаль - і до 3 ночі пригали, нічого - перейшло, а ліки я відмовилась давати
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Про колікі прошу у профільну гілку писати.:banned: