Якщо в дитинки щось болить..

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Zoryanazirka, 24 Березень 2007.

  1. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Мы как раз думали его покупать только незнали где он продаётся, и ещё думаем какой брать. Вы какой использовали?
    Вообще слышала много хороших отзывов о нём.
     
    Останнє редагування модератором: 28 Грудень 2009
  2. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Продається в лікарні на П.Орлика, або в центрі біля Данила.Більше ніде оригіналу нема. Нам він дуже допоміг.
     
  3. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Дякую, завтра будем брати і починати приймати.


    А невже вже э підробки?
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Звичайно!
    Офіційні ділери лише там, на Орлика. [​IMG]
    Купуйте лише оригінальні трутки!
     
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    то просто встид для того лікаря, вчитися 6 років + інтернатура і від дитячого "фізіологічного колькового" безсоння виписати панадол, може ше транквілізаторів додати???

    Пінаколада, а ви не пробували поносити стовпчиком животик до животика, або прикладати теплу пеленку на животик? моя дитина взагалі досить довгий період спала по трішки до середини нічки то на мені, то на чоловіку (на животику).

    А мелікон ... ну ви б може самі вже якщо дуже хочеться хімії його пийте, а не валіть дитині.

    Симбітер дуже кислий, якщо подивитись на вміст бактерій у препараті, а про те що пробіотик хтось використовує для зняття КОЛІК :crazy: взагалі вперше чую. Пробіотики даються дітям при потребі для НОРМАЛІЗАЦІЇ ФЛОРИ В КИШКІВНИКУ при прийомах антибіотиків і до зняття болю мають таке ж відношення як зеленка до лікування запалення легень.



    ---------- Додано в 09:44 ---------- Попередній допис був написаний в 09:34 ----------

    а ще
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

     
  7. Miramama

    Miramama New Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Лікування темпераменту?????? Медикаментозно???? Я в шоці...шкода дитинку....
     
    Останнє редагування модератором: 28 Грудень 2009
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    ну. ми ж нєобразовані
    ліпше послухати дохтора - і дати панадол від кольок. чи симбітером піднімати імунітет))))
     
    Останнє редагування модератором: 28 Грудень 2009
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Звичайно!
    Навіть клініка спеціальна є у Львові. [​IMG]
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

     
  11. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Цього я Вам не можу сказати,так мені казали лікарі....Тому в будь-якому випадку першочергово обстеження , а вже потім купівля...Бо що допомогло нам не факт що підійде Вам.Організми у нас у всіх різні.
    Здоров"я Вашому малятку!
     
  12. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Той симбітер від чого тільки не виписують:girl_devil:. Софійка в три тижні почала дуже сильно зригувати,то на думку одної дохторки міг помогти тільки симбітер!:girl_crazy: То тепер мені смішно з того,а тоді...ех,перестрашена мама без досіду. Софійка той дорогий лік вертала назад,дзвоню до лікарки,каже,то не давайте,він їй не підходить. То для чого ж тоді було виписувати 10 флаконів,коли можна було один на пробу запропонувати,раз є діти котрим симбітер не підходить? Головне шо купили за рецептом,де вказано прізвище лікаря,вона свій відсоток отримає. Через тиждень я зважила дитину,за перший місяць вона набрала 1300 при тому шо так дуже зригувала.На шо та лікарка відповіла,шо лікувати те зригування не треба,бо дитина,видно,забагато їсть. А разом з симбітером було ше виписано ше на півлистка препаратів,котрі мені вистачило розуму дитині не давати.
     
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Приємно спілкуватися з розумними людьми. Як нас мало... [​IMG]
     
  14. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    ОО я колись давненько вже (роки 2-3 тому) писала тут про Симбітер. Нам педіатр виписала, а знайома лікарка з Охмадиту як почула то сказала ні за що не давати... Бо вони його не раз в своїй лабораторії висівали, і постійно виростає невідомо що... Каже що то компанія дружини одного з депутатів..

    ---------- Додано в 18:48 ---------- Попередній допис був написаний в 18:48 ----------

    Ну ясно їм за їх думку добре платять :)
     
  15. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Кто вам сказав що лікар від кольок порадила панадол!????
    Сказала дати панадол якщо дитині нічого не допоже.
    А в нас зі спанням ситуація не міняється, починаючи з вечора просипаємся, і починаються гастролі, спочатку просто не спимо, а потім вже галасуємо аж до рання, в мене вже башня по троху з"їзжає, ходимо як вампіри.
    Та тепер Соня почала ще й погано їсти, зїсть 50 мл і все... а мала б мінімум по 90 зїдати, а взагалі 120. Я вже незнаю що й думати:girl_cray:
     
  16. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..


    Инн, откуда ты знаешь сколько она съедает? Она у тебя на искуственном вскармливании?
     
  17. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Да Инн, она у меня после месяца на искуственном :-( после 2- х разовой температуры молока не стало)
     
  18. Miramama

    Miramama New Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    то й що, що температура?
     
  19. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    То ви самі до того дойшли? чи вумний лікар підказав? не треба бути великим медиком, просто потрібно прочитати основу ГВ щоб дійти до висновку що молоко не перегорає! і нікуди не зникає.
    Є тема Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація Тут мами діляться своїм досвідом як вони зі суміші перейшли на ГВ, тому що грудне молоко не йде в жодне порівняння із найдорожчою сумішю Яка різниця між сумішю і грудним молоком?
    а також є тема Мало молока. Що робити?
     
  20. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Так і знала що буде обмусолюватись тема відносно молока, і вже жалію що написала. Адже я не питаю як відновити молоко.