Якщо в дитинки щось болить..

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Zoryanazirka, 24 Березень 2007.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    У 6 місяців він сам не плавав. Ми його по воді носили. В тому віці ще страху немає.
    На знимці йому вже 3. Коли було рік - не було ніякої води крім ванни. Мій чоловік у Штатах був ціле літо, тому ніде не їздили. А коли було 2 - то ми збиралися до Канади і ходили на курси англійською влітку, тому теж не відпочивали майже. Їздили тільки на озера у Брюховичі. Малому подобалося. Він плавав так, що трамався за таткову шию. Сам почав плавати саме минулого року.

    У воду довелося запихати силою, як із першою ложкою каші. ;) Кричав, ніби його різали, а стояв лише по коліна у воді. Понесли його на глибину, поклали на воду і відійшли на два кроки. Сам собі довувався, що він на поверхні. Потім витягнути не могли з води. :D

    Тут німецького Бюбгена нема, ми купували місцеві марки. Там важливо, аби писало, що захист 40% і що можна у воду з тим кремом.

    До речі, після ванни, діти трохи шок переживають перед великою кількістю води. Кожне по-різному, але є якийсь страх. Треба самим показати, що велика вода - не монстрик (то мій малий так каже:)), тоді і дитина зацікавиться тим, аби собі похлюпати по водичці трохи, а потім вже й у водичці.
     
  2. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Простудила малеча вушко. Пішли сьогодні до лора в поліклініку. Сказав,що праве трошки простуджене. Назначив капати 3-% борним спиртом. В аптеці фармацевт сказала, що ні в якому разі не можна спиртом, ще й дитині до року... запропонувала краплі отипакс.
    Я з цим зтикнулась вперше. Тепер вже і крапельками вагаюсь капати.Може хтось мав проблеми з вушками... Як лікували?
    Може знаєте якись народні методи.
     
  3. stira

    stira New Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    В нас була така проблема, так що рятувались отипаксом, результат хороший, а от з народними методами я би радила не випробовувати на малявочці,- страшно, щоб не запустити і не отримати ускладнення, які потягнуть за собою антибіотики.
     
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Отипакс - супер! В малої два рази був отит, капали отипаксом - дуже гарно біль знімало і лікувало. В мене раз було серед ночі горло розболілося і дуже віддавало в вуха, я подумала - все, отит. Закапала отипаксом, і біль прошов. Про те, що то було таки горло, на другий день дізналася в лікаря.
     
  5. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    А вони не шкідливі??? бо мене вже борним спиртом залякали...

    ---------- Додано в 23:35 ---------- Попередній допис був написаний в 23:28 ----------

    Антибіотики ми на ПРЕВИЛИКИИЙ ЖАЛЬ вже приймаємо. Почалось все з горла температура трималась 3 дні - 39 і трошки більше, я вже боялась постійно збивати... Викликали швидку, потім лікаря. В результаті приймаємо оспамокс.
     
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Думаю, що не шкідливі. Ви візьміть інструкцію почитайте. Але для зняття болю це дуже добрий засіб.
     
  7. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Дякую. Дякую. Дякую.
     
  8. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    вперше чую. Видно аптекарка хотіла собі заробити, отипакс 30 грн. борний спирт - 5, є різниця? Це чистої води бздура про не можна. Його призначають для прогрівання вушка навіть найменшим. Все залежить від того яке саме вухо. Якщо немає гнійного запалення, то можна. Я старшому малому в три місяці борним капала, правда його не можна капати у вушко, його треба на ватку або турунду і тоді запихати у вушко. В мене знайома лор, з великим досвідом робити, і вона мені казала, що і одне і друге чудово лікує вухо, залежно яке. Питання ціни.
     
  9. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Ну не зовсім 30, а вже 47 грн.
    Вона сказала, що і дорослим ні вякому разі не можна, що працює вже 25 років в аптеці і просто в шоці від наших лікарів.
    В тому то і справа, що запалення незначне, на одному вушку.

    І ще питаннячко. Якщо запалене одне вушко, інше капати не треба???
     
  10. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    а ми зараз з чоловіком ходимо як зомбі, малявка вже 2 тижня по ночам зовсім не спить і плаче розриваєтся, а в день спить, вже препробували майже все, навіть за порадою лікаря панадол давали і все марно, а бідна малявка і ми з нею не спали до 8 ранку знову. Вже навіть припускали що дитина переплутала день з ніччю, але бувало що спала нормально і вдень і вночі..... Але сьогодні почали давати мілікон, поки спокійно... Вообщем вже голову зламали, але скорше всього то все-таки животик наш такий капризний....
     
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    а, може, зубки???
     
  12. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Pinacoladо, мені здається, що це скорше за все коліки - в моєї десь якраз в такий час почалися - еспумізан, укропно-фенхельна водичка, масаж животика, тепла пеленка на нього ж, трубочка в попку - ніц нам не помагало (а іншим помагало)))), я брала Маргоньку під халат до себе голим пузом і впританцьовку з годинку-другу вешталася кімнатою - їй так легше, коли зовсім зле було - доводилося інтенсивно підскокувати:girl_smile: у нас це тижні три було.

    в місяць і 24 дні?)))
     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    мда - панадол???? мілікон ??? шо ж ви дитину мучаєте тою хімією???
     
  14. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    тільки тепер догледіла,що то місяць,а не рік.
     
  15. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Цікаво,а що б ви робили, коли б ваша дитина плакала розривалась від болю, дивились би на неї???!
    По-перше не вважаю мілікон шкідливим, а по -друге, мені спокійніше коли дитину нічого не мучить і вона спокійна та не нервується!
    Я теж вважаю що то коліки та гази, так як краплі допомогли і ми сьогодні навіть спали :)) А вище сказане вами нам теж не допомагало
    Це нас тільки чекає :))
     
  16. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    в нас були такі плачі, вони не завжди означають що в дитинки щось болить. Незрілість і невміння розряджати нервову систему є характерною для більшості новонароджених. Тривали у нас схожі плачі до трьох-трьох з половиною місяців, лікувалися маминим теплом і фітболом. Ліків без консультації лікаря я б дитині ніколи не дала, тим більше такій маленькій, я сама вже рік годую грудьми і боюся будь-яку таблетку, навіть "безневинний" цитрамон пити, щоб не засмічувати і не перевантажувати дитячий організм. Проконсультуйтеся в невропатолога, може у дитинки підвищений внутрішньочерепний тиск? Тоді вам назначать лікувально-профілактичні масажі, можливо сечогінне, але не давайте ліки на свій розсуд!!! Панадол. Противопоказания:
    Гиперчувствительность, период новорожденности (до 1 мес).C осторожностью. Почечная и печеночная недостаточность, доброкачественные гипербилирубинемии (в т.ч. синдром Жильбера), вирусный гепатит, алкогольное поражение печени, алкоголизм, беременность, период лактации, пожилой возраст, ранний грудной возраст (до 3 мес), дефицит глюкозо-6-фосфатдегидрогеназы; сахарный диабет (для сиропа).
    Мілікон. Действующее вещество: Симетикон 20 мг (в каждой дозе на 0.3 мл)
    Вспомогательные вещества: натрий карбоксиметилцелюлозы, лимонная кислота, Мальтит, микрокристаллическая целлюлоза, ароматы, очистил воду, бензонат натрия, соль лимонной кислоты натрия, Ксантановая смола.
    Я думаю, що серед тої всьої "безневинності" краще запарте дитині ромашкового чаю, водички з кмином, провітріть квартиру, робіть заспокійливі ванни на травах (меліса, ромашка) і в першу чергу самі не нервуйтеся, бо дитинка дуже тонко відчуває ваш настрій, та атмосферу в хаті.
     
  17. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    А з чого Ви взяли що я на свій розсуд панадол дала, це була порада нашого педіатра!
    Напередодні початки плачів були в невропатолога та робили нейросонографію, сказали що краще не буває ттт.


    І знов не повірите, все це ми робили, в нас вже цілий набір чаїв (з фенхелю, з ромашки, чай"солодкі сни") і ванни тільки заспокіючи і приймаєм мята, мелісса, і на животик лягаєм перед кожним годуванням, і пеленка і массажик...вобщєм весь набір процедур...
    А допоміг тільки мелікон і я цьому рада. Я рада що моя дитина вже 2-гий день солодко спить і в день і вночі, і нічого ії не турбує, і нічого ії не болить!
    Я вважаю що краще дитина нехай спить і набирається сил та росте, чим плаче від болю! А якщо б ті краплі були шкідливими
    Ви напевне зовсім мене за нерозумну сприймаєте, спочатку кажете що на свій розсуд ліки даю, а потім пишете інструкцію, невже ви дійсно думаєте що я ії вперше бачу!?
     
  18. Valerija

    Valerija New Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Самое эффективное средство от боли в животике, запорах и т.д. - это Сымбитер ( живые бактерии, их там много видов) продается в виде кефирчика или ряженки в пакетиках. срок хранения 10 дней. курс лечения столько же. продается на Орлыка в детской больнице. Цена сейчас наверное около 200 грн. Но это того стоит. Давала своему сыну с 12 дня его рождения. Мы лежали в больнице и он принимал курс антибиотиков. Благодаря Сымбитеру мы вилечили дизбактериоз и следовательно животик у сынули вообще не болел. Сынуля плакал только тогда , когда приходило время кормления, а так был очень спокойным и безпроблемным ( хотя ему поставили диагноз - гиперактивноый)... после этого я ему еще давала сымбитер в 1год и в 2года, для поднятия имуннитета
     
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Я б вас забанила
    ІМНО - адназначна
     
  20. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    не важко було здогадатися, хто ще може такі "великі" поради давати, як не педіатр? Це вона на свій розсуд, здоровій дитині виписує в місяць панадол подавати? Слів нема. Інструкцію дала для того, щоб почитали, бо люди часто настільки довіряють "лікарям" що й не читають інструкцій до ліків, а часом треба.