Якщо в дитинки щось болить..

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Zoryanazirka, 24 Березень 2007.

  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Пропоную тут просити поради, або ділитися власним досвідом - як зарадити немовляті якщо у нього щось болить.

    У нас зараз проблема - болить животик, маємо закреп. Чи можна дати дитинці Дуфалак ?
     
  2. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Зваріть дитинці легенький відвар трави сенни. То і від колік в животику допомагає. Але дуже-дуже легенький.
     
  3. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Щось Зоряні моя порада не сподобалася. :) Але я на своїх дітях то випробувала.
     
  4. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    масаж пуза за годинниковою стрілкою...
     
  5. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Таде від того закреп(запор) пройде! :eek:
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Зоряно, якщо малюк лише на грудному молоці то ймовірність закрепу ДУЖЕ маленька! Скільки часу це триває?
    Іноді новонароджені плачуть, стукають ніжками, ніби піджимають їх до животика. Але це не завжди значить, що проблема в животику. Маленькі однаково реагують на біль і животика і голівки. Я часто завуважувала, що на зміну погоди і моя мала плакала. Причин може бути багато.

    Я пробувала давати чайочки від животику (правда мікро дози лише), ми часто використовували трубочку (якщо треба, то розповім в ПП як це робиться), робили масажики... але майже нічого не допомагало.
    Спробуйте покласти малюка собі на животик, він буде спокійний біля мами, і таким чином Ви зігрієте його животик. Нам часто допомагав це метод! Здається нічого в ньому немає, але перебування біля мами - творить чудеса!

    Всі дітки з цим ростуть, не переживайте ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Олю, а от сенну Ви пробували варити, як чайочок? Мені це порадили, як я свого третього малого ростила. І так допомагало, що я всім стала радити. І їм теж допомагало. :)
     
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Ні, я ніколи не чула про сенну.

    Як виросли з віку новонароджених, то давали лише еспумізан. Комусь він допомагав, а нам практично ні. Єдиний позитив, що легше газики виходили. Якась лікарка призначила спец-вид-дріджів. Давала теж їх - ніц не допомогло. Тепер жалію дуже, що мучила дитину тою гидотою...

    До речі, Зоряно, може то газики почалися? З ними мороки десь до 2-3 місяців буде ще.
     
  9. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    І я раіше не чула. А як дослухалася цієї поради, то про все решта забула і діти спали без проблем вже. А то з одним малим так мучилася, що ну! Потім шкодувала, чому я рініше цього не знала. :)
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Еспумізан пробую давати піпеткою, так він кривиться і випльовує :sad: Так ніби тужиться весь час,а я мама ненормальна ношуся з ним і мене серце болить.

    А сенни трави в мене немає. Та й педіатр наша дільнича слухавки не бере :sad:
     
  11. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Та в будь-якій аптеці вона є! :eek: Тільки перший раз зваріть десь ложечку на літру води!
     
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Спробуйте ще легенько ніжки до животика зігнути, ніби колінцятами притулитися до животика.
    Спробуйте зі шприца дати, може ковтне трохи.
     
  13. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Зоряно, спробуйте скоректувати сврє меню. Хоча в пологовому кажуть, що можна їсти все, я спостерігала, що малий зле реагував на смажене, солодке, жирне тощо. Я їла все дієтичне місяців до трьох, потім обережно вводила нові продукти.
    І ще один спосіб - під час годування грійте малому животик! притуляйте до себе або тримайте на животику долоню.

    ps. Як там Ваші нічні зціджування?
     
  14. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    внутрішні органи за годинниковою стрілкою закручені...
     
  15. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Знаю, що то від колік помагає, але чи при запорі? Тут вже треба щоб та малеча якось звільнилася від того, що стало і не виходить. :) Треба щоб розрідити якось.
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Кажуть, що хлопчики важче переносять проблеми з животиками, більше вередують.
    Хто має і дочок і синів? Маєте підтвердження цієї теорії?
     
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Дійсно все залежить від того що я їм! Закрепу вже позбулися, а от коліки нас мучать..

    Вночі мушу зціджувати, бо груди стають як камені і болять :sad:
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Я теж чула що з хлопчиками важче..
     
  19. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Зоряно, спробуйте прикласти сонного малого до грудей. Дитина - найліпший молоковідсос! А буде їсти частіше але меншими порціями - буде легше йому травитися, відповідно менша ймовірність коліків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Якщо в дитинки щось болить..

    Новонароджені на ГВ мають покакати після кожного годування, або хоч через раз, тоді не буде в них колік і дискомфорту в животику - відповідно хороший сон і спокійна мама. Попробуйте їсти вівсяну кашу або мюслі, борщ і ін послаблюючі продукти. Хоч і кажуть, що нема зв"язку між ГМ і харчуванням мами - на практиці інакше.

    Хлопчиків більше турбують коліки, бо в них в цей час активно розвиваються яїчка (так мені пояснювали), після пів року цей процес налагоджується.

    Нам найкраще допомагав фенхелевий чай (Плантекс для новонароджених, потім можна заварювати самим), і дієта мами. Тепла пеленка на живіт - коли дитя неспокійне.
     
    • Подобається Подобається x 2