Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Leila, 28 Грудень 2009.

  1. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Ох, цікава тема, є ідея для роздумів. Якщо чесно, то навіть через 4 роки сумісного життя з коханим я побоююсь знайомити батьків:)
     
  2. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    в мене аналогічно.
    Як приїжджають , спілкуються, але не більше.
    Нема такого, як розказують дівчата, що починають дружити сім"ями, зустрічаються часто, зідзвонюються.
    Не бачу нічого поганого в тому.
    В старшому віці вже є в кожного своє коло спілкування, свої друзі, своя манера спілкування і то буває важко притертися.
     
  3. Сана

    Сана Active Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Пару заз на рік зідзвонюються, щоб привітати з Днем народження. Відстань в 300 км не дозволяє бачитись частіше, ніж раз в рік, а то й рідше.
     
  4. ommh

    ommh New Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    його батьки дуже люблять "втикнути" похвалитися що вони зробили для нас! а мої ні! в наших відносини на відстані типу на Ви з повагою) ну і добре))) я більшого не хочу.
     
  5. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Я трохи на емоціях, отож напишу. Живемо ми з чоловіком практично на мою зарплату, так як чоловік працює аж на 0,25 ставки. Практично кожного тижня моя мама нам допомагає (то продуктів трішки купить, то грошей трішки всуне),чоловіка ж батьки (працюючі пенсіонери) кличуть лише час від часу на вечерю (якщо не доїли якісь котлетки чи ще щось там, то дають з собою). У чоловіка було нещодавно день народження (ми у цей час були в Карпатах) і от моя мама вчора подарувала чоловіку 200 грн і 100 дала мені. Сьогодні привітали його батьки - 300 грн (100 грн йому на подарунок і 200 щоб виставив на роботі). Мене це шокувало трохи
    Що за 200 грн можна виставити на роботі? Мінімум втричі більше піде на його виставляння (у них на роботі практично стандартний набір для виставляння)
    А що купити за 100 у подарунок? Всі його хотілки коштують значно дорожче
    І це подарунок від батьків, які щиро шкодують свого синочка, які не кажуть йому шукати другу роботу, а налаштовують на те, що з вересня ситуація зміниться і буде уже ставка, а не 0,25 ставки
    Інколи, і зараз теж, думаю що батьки спихнули дитину і тому раді
     
  6. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Lilochok, можливо, це ви дійсно на емоціях написали, бо дуже важко зрозуміти, з якого дива батьки повинні давати гроші для виставляння на роботі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Взагалі для мене то дивно, що батьки, пенсіонери мусять дарувати на якусь суму (скільки дали, за те і подякуйте), а про гроші на виставляння, то взагалі -чого вони мають це спонсорувати (це ж не дитяче день народження в садочку)? Подарували, скільки могли, а от як працює ваш чоловік, його життєва позиція то вже інша справа. Батьки нічого не винні і не повиння дорослим дітям, тим більше, пенсіонери навіть (тільки подумайте!) працюючі:girl_smile:). Син вже би мав їх підтримувати в наш непростий час. Звичайно, добре якщо ви нормально заробляєте, на те ви й нова окрема сім'я, щоб самостійно справлятись. ІМХО, не хотіла нікого образити)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Вже писала, що батьки ще не знайомі, а це коханий каже, що скільки можна тягнути і треба знайомити батьків. Я не проти, але мене бентежить, що вони мають різні політичні погляди,а враховуючи нинішню ситуацію це питання точно не залишиться без уваги....коротше кажучи, боюсь, щоб не виникло конфлікту при знайомстві.
     
  9. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    А дорослі діти батькам?
     
  10. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?


    До теми. Відносини між моїми і його батьками приязні, але аж дружніми їх назвати не можу. Тобто, вони собі чемно спілкуються, допомагають, якщо щось треба. І зайвий раз одне одного не турбують :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Те, що претензій до батьків багато, то видно. Он тільки емоції треба направити в правильне русло, а це не його батьки і те скільки вони дають чи не дають, а на чоловіка якому вигідно працювати на 1/4 ставки. Якщо він так мало працює, то чому б не загрузити його всьою домашньою роботою так, щоб жінка не почувалась такою загнаною і ображеною. Може десь там пошукати причини.:girl_sad:

    Я вважаю, що дорослі діти зобов’язані поважати і допомагати батькам, і фінансово також. Мама завжди хоче добра своїм дітям навіть якщо не вміє того говорити часами так, як нам б цього хотілось. Он ви також будете колись мамою дорослої дитини, думаєте на будете мати такого самого? А шас... у мене племінниця зараз такого віку як більшість тут на форумі. Сестра потерпає від неї не менше, і не тому, що сестра все хоче контролювати а тому, що хоче їй добра.
    Якщо люди не вміють спілкуватись, тоді нічого їм не допоможе. Будуть завжди тільки претензії висувати. Мол, а ми їм, а вони нам...:girl_phone1:

    І до теми. Мої батьки не спілкуються із своїми сватами (моєю свекрухою, бо свекра вже нема). Відстань, напевне.:girl_smile:
     
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    ..бо йому мама не сказала йти шукати щось краще.. Ок, батьки виростили, як вважали за потрібне, хоч може й не зовсім так, як треба було. Але як жінка собі його обрала, і з ним їй жити, то їй і розгрібати та виправляти свого інфантильного чоловіка, а не тільки злоститися на його батьків. Це не конструктивно :)
    Часом найкращий друг добрих родинних відносин :)
     
  13. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Як на мене, жінка, яка має лише синів і немає дочок, трошки інша. Вона не має того трепетного переживання за дітей. Але це нікому не в образу, лише моє спостереження трьох прикладів. Тому у мене відносини трохи специфічні - не розумію батьків, які пхаються в життя дітей, але коли треба помогти, то тільки на словах.
     
  14. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    це дуже і дуже індивідуально...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Не буду сперечатися, на жаль, в моїй ситуації саме так
     
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    В моїй ситуації все з точністю до навпаки - ступінь переживання за синів у свекрухи просто найвищий, але вона себе контролює, і обмежується телефонними дзвінками, коли "їй щось тривожно", або коли прихворів біднятко. І в плані допомоги все не тільки на словах. Правда, ми тим не зловживаємо, бо розуміємо, що в нашому випадку їм часом може бути дуже напряжно виручити з дитиною чи якимись побутовими справами (як з грошима, я вже вище писала). Ім простіше і зручніше (географічно :) ) допомагати тому другому синові, там і прив"язаність до внука може трохи більша, але я тим не переймаюся, бо направду не відчуваю себе, свою сім"ю і дитину в чомусь обділеною з їх сторони. До речі, як би ми жили разом і "допомагали" б одне одному - навіть і не уявляю, то би був завал повний.
    Зрештою, я теж колись буду свекрухою, і от не впевнена, чи полюблю прям свою невістку і її батьків. А щодо трепетного переживання за сина - от просто чую, як воно в мені проростає з року в рік все міцніше, і розумію, що це треба таки в якийсь момент трошки обмежити, бо інакше він від моєї спідниці ніколи не відійде, і всім буде дуже зле, бо я не хочу робити з нього мамія. Але думка про те, що от "піде до жінки, забуде маму, не обніме зайвий раз.." - це все так сумно.. Тре ще дівчинку ))
     
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    а я власне знаю випадки і такі і такі. Але все ж більше схиляюся до першого. Жінки, у яких лише сини більше приділяють уваги собі, тобто не маю на увазі саме зов. вигляд, хоча це також іноді, але вони більше схильні дозволити собі кудись піти, поїхати , знайти час на те, що їх цікавить
     
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Не знаю чи сюди, цікавить таке питання - Чи те які відносини у батьків чоловіка, означає, якими будуть відносини у подружжі? чи не завжди так.як вважаєте, дівчата? особливо цікавлять реальні приклади з життя:girl_wink::girl_wink:
     
  19. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Також не знаю чи це конкретно відповідь на ваше питання) Але помітила, що якщо в сім'ї лідер (в хорошому значенні цього слова) чоловік, то діти будуть будувати свою правильну, ні на кого неподібну сім'ю, а якщо всьому голова мама (і там, і там, і ще там), то "м'яко" нав'яже свою політику дітям.
     
  20. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    у нас наприклад моя мама нам дарить на день народження 100 грн,внукам більше ,а чоловіка батьки нам дарять в 6 раз більше,так що вони для мене однакові ,і то знаючи ситуацію і своєї мами і другої мами з татом нехочеться брати тих грошей ( беру і ті гроші трачу на малих)