Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Leila, 28 Грудень 2009.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Наші після святкування іменин свекра разом їдуть на море!!
     
  2. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Мої батьки з батьками чоловіка(вірніше з батьком і мачухою) останній раз бачились на наше весілля.То було майже 2 роки тому.По телефону тільки вітають одне одного зі святами і день народженнями.Отак)))
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    у мене поки що відносини батьків зі сватами на зародковій стадії. бачились лише 1 раз. після того одного разу моя мама сказала, що ніби все життя була знайома з батьками мого коханого - так гарно вони спілкувалися. не знаю, може щось таки моїм батькам не сподобалося, але не думаю, щоб вони не казали про це мені. його батьки мені теж казали, що мої батьки сподобалися. але є один момент. його мама постійно каже, щоб до них приїжджали у гості на вихідні (хоча є ж ще і мої батьки), мотивуючи це тим, що до них ближче їхати, ніж до моїх. можливо через те, що вона ніяк не може відпустити сина. мені трошки образливо за це. адже намагаємося організувати так час, щоб однаково їздити до обох батьків.

    ще є досвід стосунків моїх батьків до батьків чоловіка моєї сестри. частенько зідзвонюються кілька разів на рік бувають одне в одного (бо дуже далеко живуть). правда є у тих батьків кілька речей, які моїм батькам не дуже подобаються, але то зовсім дрібниці. наведу приклад. мої батьки мають дачу (тобто город), ще й в село до бабусі їздять і тому намагаються допомагати моїй сестрі (яка живе з батьками чоловіка) овочами, зокрема картоплею. а потім якось помітили, що свекруха сестри дуже грубо чистить картоплю. трохи образливо стало, ніби не дуже цінує труд моїх батьків.
    але це таке - дрібниці. це зовсім стосунки не псує.
     
  4. nadjusja

    nadjusja Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    а наші взагалі якби не родичались. мама моя б залюбки а от свекруха .... вони трошки ірзного віку можливо тому. але в принципі як на мене то все випливає з життя. свекруха розведена вже десятки років, живе сама для себе, дитину свою взагалі бабці на виховання віддавала, бо самій треба було гульнути. то і не бачила ніколи що таке сім"я і сватівство. то про що можна говорити. а бачаться хіба тоді як мої мама з татом до внуці прийдуть. а свекруха навтіь чаю ніокли не запропонує, така гостинна...
     
  5. easymark

    easymark New Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Та вони рідко бачаться, але взагалі спільну мову знаходять швидко:) В мого батьки хороші, набагато кращі за нього навіть (Шуткую).
    Це як в сексі і місті було:
    В Керрі були сексуальні проблеми з одним чоловіком...
    Керрі: я не можу його кинути, в нього така родина - все такі веселі, приємні...
    Саманта: а там є кого трахати?
     
  6. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    1.Проживають на відстані 200км одні від одних.
    2. І моїй мамі і чоловіковим батькам вже за 65 років ( здоров"я вже не те) і важкі на підйом в плані поїздок дальше за 50км))) , тому не подорожують ( авто немають) один до одного)).
    3. останній раз бачилися ще 3р тому на хрестинах внука.
     
  7. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    В нас ціла ідилія. Як вже побачаться, то відірвати один від одного неможливо. Запрошують один одного в гості, думають про спільний відпочинок і бачаться, принаймі тати, чуть не кожен день. Зідзвонюються дуже часто, навіть якщо хтось з-за кордоном. Не уявляю зараз якби то мало бути по іншому, тому дуже щаслива, що змогли знайти спільну мову.
     
    Останнє редагування: 17 Липень 2013
  8. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    У моїх відносин, в принципі, майже нема. За 5 років подружнього життя бачились рази зо 3. І все!
     
  9. natiok

    natiok Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    аналогічно, практично ніяких. і всіх це влаштовує. різні люди з різними поглядами на життя. без конфліктів, але й без проявів взаємної симпатії.
     
  10. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Наші утворити "клуб сватів" - мають навіть по пришпилу курточки з написом "S.W.A.T." на спині :). В склад ввійшли батьки мої, мого чоловіка і чоловіка моєї сестри...Кажуть, що чекають поповнення (ще маю одну незаміжню сестричку :)). Вони разом пропадають на дачі за шашличками, десь з наметами їздили, ну там всякі ДН то навіть не рахується, а ще на свята ми всі зустрічаємось у нашої бабусі (лишилась найстарша)....Весело :).
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Мої батьки і свекруха в дуже гарних стосунках, всі разом справляли новий рік, різні свята. Мої їздили до свекрухи в гості в село, ще як була жива її мама, а також до сестер свекрушиних. Взагалі зі всіма родичами чоловіка у нас і в моїх батьків гарні стосунки. Я тому дуже тішусь
     
  12. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    У моїх батьків зі сватами мало спільного :) Бачаться один раз в рік і то після довгого довбання мого чоловіка (його мамою), що пора здибатись зі сватами і поговорити (так сказать Ні про Шо :girl_crazy:) Добре, що живуть далекувато одні від других (мої в Стрийському напрямку 60км від Львова, а чоловікові в сторону Червонограду теж 60км), а то напевно ті часті зустрічі ні до чого б доброго не привели, чогось мені так здається :connie_pull-pigtail
     
  13. Kashtanka

    Kashtanka New Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    стосунки наших батьків швидше нейтрально-дипломатичні, з подеякими проявами зацікавленості та порозуміння.
     
  14. kukuska

    kukuska Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    а ми хоч ще не одружені а свати так вже зріднились))) особливо тати...)) видзвонюють один до другого, передачки передають всякі різні... :) і я тішусь шо так є...бо то так і має бути...))
     
  15. cheLOVEchuk

    cheLOVEchuk New Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    В нас теж дуже хороші відносини, перезвонюються майже щодня, здибаються на св'ята, я дуже цьому рада.
     
    Останнє редагування модератором: 13 Серпень 2013
  16. StarRace

    StarRace миється в бані

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Нейтральні стосунки, зустрічаються тільки на дні народження і то не завжди.
     
  17. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    У нас не спілкуються. Бачаться раз в рік на ДН донечки. Вони зовсім різні, тож я рада, що так є.
     
  18. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Зразу ж після весілля дуже спілувались, я б сказала , що навіть дружили. А потім то ті не то сказали, то ті не то зробили і пішло -поїхало, та і мої зрозуміли що моя свекруха лицемірна. Тепер бачаться в нас і то кілька разів на рік, або на днях наодженнях(і то хіба круглих датах), хоча вдають ніби все ок
     
  19. semgalka

    semgalka New Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    І мої не спілкуються так тісно, бачаться лише у внука на Дні Народженні. З моєї сторони йдуть на спілкування, з його - трохи зависоко себе несуть.
     
  20. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Мені подобаються стосунки між нашими батьками. Коли треба то виручають один одного.