Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Leila, 28 Грудень 2009.

  1. Leila

    Leila Well-Known Member

    Бачила декілька серій серіалу "Свати", і дещо проаналізувала з нашої родинної ситуації, виникло таке питання.
    Цікаво як у кого? Чи часто бачаться свати (найближча родина) як при тому спілкуються чи не вихваляються один перед другим, що для дітей зробили (подарували)? І всяке інше.
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Мої зі сватами зовсім не спілкуються, так ніби інших і не існує. Тай моя мама так «любить» мого чоловіка, як пси діда на перелазі. І завжди казала що його тато не надто здоровий на голову і вся його родина відповідно. Але усьо... ніц більше не кажу.
    А іншими сватами, тобто свекрами моєї сестри, та сама ситуація, правда вона не каже що вони на голову хворі, лишень що їй не підходять.
     
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Не часто, пару разів на рік і то в нас в гостях. Підтримують відносини в дань ввічливості, не більше ( так мені здається)

    ніби нормально, говорять на загальні теми, аби підтримати розмову, деколи моя мама консультую свекруху по фінансових питаннях. Тати в нас дуже різні тому жмуть один одному руки, і надалі особливо не спікуються, немає в них тем цікавих обидвом.

    Буває..... особливо той, хто знає що він більше зробив за іншого, в такому разі не упустить можливості про це нагадати.
     
  4. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Не знаю, як буде у мене, але відносини батьків моїх батьків мені зовсім не подобалися. На публіку - усмішки і цілування, а за очі - обговороювання, при чому це чули онуки.
    Найоптимальніший, як на мене варіант, - це коли привітання на Паску і на Різдво по телефону. І ні грама більше.
    Але думаю, що бувають винятки. І дуже рада, якщо у когось склалися гарні і ЩИРІ відносини.
     
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    напишу про наших.
    останні три роки ми зустрічаєм Новий рік разом, ми,мої батькі і батьки чоловіка.
    не чула,щоб вимахувались одне перед одним,хто і що зробив для дітей.
    хоча не виключаю можливість обговорень цієї теми поза очка. але хай говорять :)
    мама з Романа мамою не є коліжанками, інколи зізвонюються по загальних питаннях,які цікавлять обох, позаминулого року їздила разом на курорт в Трускавець. але вони дуже різні.
    дуже тішусь такими стосунками, вроді не дуже близькі,але й далеко не далекі. дуже люблю свята,коли ми всі разом,бо нас всіх поєднує любов до Настульчика, це дуже тішить :)
     
  6. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Свекри дуже рідко до нас приїзджають,а мої батьки - кожну неділю,тому не дуже часто бачаться. думаю,що і в гості один до одного вони теж не хочуть їздити,бо зовсім не мають спільних інтересів,ну,крім онучки,звісно...

    спілкуються нормально. не стрибають від радощів,що побачили один одного,але й не відвертаються. добре,що не мають звички хвалитися ,хоча моя бабуся кожен раз має всім нагадати,яку іграшку вона подарувала й як правнучці сподобалась. але ми вже її ніхто всерйоз не сприймаємо,хай тішиться. Ще згадала,що наші батьки вітають один одного з днем народженням,але не їздять на свята.
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Оскільки достатньо далеко живуть одні від інших то пару разів в рік можуть зідзвонитися :)
     
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Оскільки ми живемо поки в мої мами, то бачаться досить часто. Стосунки нормальні, але не дружні. Зовсім різні люди.
    Деколи шкода,бо хотілося би тепліших стосунків, всім разом кудись їздити, але різні погляди на життя. Спілкуються з ввічливості. Хоча і то не зле.
     
  9. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    В мене самої трохи інакша ситуація, бо батьків немає, (тато мій і зі мною рідко спілкується), але є бабця і тітка, і з боку чоловіка тільки його мама. Бачаться вони рідко, швиде уникають зустрічі одна з одною, ніколи не зізвонюються і навіть на дн чи на свята. Можуть зустрітися хіба в нас, погляди на життя в них дуже різні, що деколи відображається на налаштовуванні мене і чоловіка. А мені б хотілося щоб було інакше, бо мені здається що тоді ніхто не капає на другу половинку, і все в сім"ї добре.
     
  10. niamlyk

    niamlyk Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Напишу про наші відносини...
    Наші свти живуть в іншому місті і бачимося ми один раз на рік коли ми приїзджаємо до них в гості. Вони приїхали до нас в гості, коли доці було пів року, бо вважали, що на меншу дитину нема чого дивитися...:girl_sad:
    Коли приїзджаємо до них в гості з малою - особливої радості немає. Іноді боляче на це дивитись - могли б коли-небуть подарувати дитині якусь іграшку... Це ж єдина внучка! А брат чоловіка також великої уваги й любові до єдиної племінниці не проявляє. Мої родичі радують дитину і подарунками й іграшками - хотілося б щоб другі баба з дідом хоч щось відчували до дитини. Мої батьки з батьками чоловіка спілкуються хіба що по телефону - вітають одне одного з днем народження. Ще на початках нашого сімейного життя мої батьки намагались підтримувати близькі стосунки з сватами, але ті не виявляли ані найменшого бажання... Навіть коли мої батьки були в їхньому місті - навіть в гості не запросили...
    З однієї сторони добре - свекор і свекруха не пхаються взагалі в наше життя - мастіть собі голову як хочете, крутіться як хочете... Але хочеться уваги хочаб до дитини...:girl_sad:
     
  11. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    У моїх просто ідеальні стосунки! Мій тато завжди жартує, що не знає, якого я собі чоловіка вибрала, але сватів їм вибрала на відмінно! Мами щодня зідзвонюються, на всі свята бачаться, та і без свят перестріваються і собі організовують заходи з посиденьками. Я з того шалено тішуся!!!
     
  12. l_treasure

    l_treasure Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    :) я вам по-доброму завидую. В нас зовсім інша ситуація. Батьки зі свекрами бачились пару разів. Ніяких спільних розмов, ніяких спільних переживань. Навіть на хрестини малої ні свекрухи, ні свекра не було. Так складається ситуація. Таке життя. А шкода........ дуже шкода, тому що тепер ми родина. Хоча можна зрозуміти і батьків. Ми то любим одне одного, а вони ж просто змушені "ріднитись" з абсолютно чужими людьми
    .
    Ха, а наш бачив племінницю на хрестинах і раз ми заїхали до ни в гості. І все. А про таку штуку як Миколай від дядька я мовчу
     
  13. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Вони ще ніколи не бачились.. :))
     
  14. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    і я б сказала, що у моїх просто ідеальні стосунки

    мої батьки вже давно живуть за кордоном (громадяни Іспанії) і я там мала бути...але пока вчилась в Харкові в юр.академії, закінчила, мала їхати до батьків (продовжувати навчання)...але не так сталось знайшла я своє кохання у Львові і не хотіла нікуди їхати...тепер я сама на Україні (родичів в мене тут не має, не українці моя родина)
    батьки чоловіка мені стали близькими...
    спілкуються з моїми по телефону, скайпі, мої частенько бувають на Україні
    рада, якщо ще у когось склалися такі гарні і ЩИРІ відносини!
     
  15. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Наші батьки спілкуються в нас вдома на наші день народження, запрошують один одного на ювілеї,вітають з святами про телефону.
    Раніше доходили до мого батька чутки, що свекор кидав такі фрази- купив квартиру хай сам її і робить, звичайно це його ображало.
    Мама завжди говорить що мені пощастило, що в мене чоловік з такої порядної родини.
     
  16. niamlyk

    niamlyk Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    А наші свати і брат чоловіка навіть на хрестини не приїхали! А чоловік ще хотів його за хресного брати! Чоловік страшенно образився, що вони не приїхали, адже це його ПЕРША ДИТИНА - КОХАНА ДОНЕЧКА! :girl_sad:
     
  17. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    а у нас різні родини з різними "поняттями" мабуть. моя родина така-ми не нав'язуємся в гості ,та і розкидані по Україні (мама з Франківщини,там родина,трохи розїхалася у Млскву,Кіровоград,Польщу,батько з Хмельниччини,там родина)..якшо комусь хтось неприємний-унакаємо зустрічі і все. чоловікова родина-навпваки,п'ятиюрідні дядьки,тьотьки,брати і т.п. можуть припертися ,на свята усі мусять зібратися-"великою дружньою "родиною один одному "облизувати" місця солодкі,цілуватися при зустрічі-прощанні,а потім обговорювати одне одного .то мені незрозуміле і моїм батькам також. вони приїжали сюди пару разів,але воліють краще щоб ми до них їздили сім'єю,без "великої дружньої"родини,тіко я ,чоловік і доця.
    батьки мої і чоловікові в стосунках на початковій стадіїї родичання,на дуже початковій-передавання одне одному привітів і цукорків:girl_crazy: тати наші ще поздоровляють один одного на день народження. свекрухи я не маю..вона померла давно,ще до мого знайомства з мужом моїм,але про неї начувана стільки хорошого,що дуже шкодую ,що її зараз нема.
    думаю з часом будуть притиратися усі стосунки,шось мінятиметься.побачим як воно буде далі. хотілося би шоб збиралися свати і ми в тісному колі ,справді дружньому ,без вихвалялок і образ.
     
  18. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    У моїх свекрів взагалі аж надлишок уваги, і не те, що до дитини, а взагалі до моїх батьків. Так сталося, що мої батьки мають свої "пунктики" (а у кого їх нема?), які страшенно нервують мого свекра, аж бідний місця собі не знаходить. Таке враження, що кінець світу настає!
    Останнього разу щось йому там у домі моєї мами не сподобалося, то цілий день "палав праведним гнівом", накрутив мого чоловіка і свекруху, які потім по черзі почали дзвонити мені на роботу (сам "тато" до телефону не підійде, бо "з тих нервів пороздирав би") і діставати кожен зі свого боку. А день тоді випав важкий, була купа термінової роботи, у мене на голові сиділа купа "заведених" співробітників, і тут ще вони зі своїми проповідями. І не відгаркнеш, бо всі слухають... Я потім тиждень хвора ходила, як згадаю, досі недобре, і це тільки один випадок, а скільки їх таких було!
    Ніхто краще, як свати, не знає, як і де моїм батькам жити. Мої ж батьки, як би вони собі там не жили, і яких причуд не мали, вважають за краще не чіпати, щоб не... (ну ви зрозуміли, про що я).
    А спробували би вони своїй другій невістці чи свасі щось таке сказати - ті їх би дружно як Тузик грілку порвали. Ну але де там - та ж родина вся така правильна, так гарує, щоби все було "як у людей", то нічого, що у випадку чого ладні горло перегризти, як щось буде не по-їхньому, зате вміють жити, не те, що ми.
    Не розумію я їх... Та тіштеся собі, що син з невісткою живуть душа в душу, що вам до сватів, а їм все спокою нема.
     
  19. носик

    носик New Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    Стосунки жахливі. Свекруха любить тільки себе. Моїх батьків зневажає. Десь місяць тому, на Миколая,удвох пішли у гості до батьків чоловіка. Там було велике застілля... і всяке таке... Свекруха та вітчим відкрито при мені та гостях позволяли собі ображати моїх батьків і обговорювати. після почутого, я сказала, що погано почуваюся і ми пішли додому....
     
  20. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Які відносини між Вашими батьками і батьками Вашої половинки?

    А батьки ваші при тому були? І як відреагували?