Як відлучити від грудей?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 4 Січень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Запис вебінару "Завершення грудного вигодовування"



    Тут вже давалися посилання на статті але я вирішила ще раз їх подати і додати нові

    Как долго кормить грудью?
    Как долго кормить: ответы сомневающимся
    Время отлучения ребенка от груди. Когда оно наступит? (часть 1)
    Время отлучения от груди (часть 2)
    Отлучение от груди. Готов ли малыш?
    ТЕСТ: Готов ли Ваш малыш к отлучению от груди?
    Отлучение
    Отлучение от груди (По срочной необходимости, Ребенок младше года, Возраст ребенка от года до двух, Ребенок старше двух лет)
    Отлучение от груди (Что это, когда, как, воздействие на мать, экстренное отлучение)
    Отлучение от груди. Спроси меня, как.
    Когда наступит инволюция?

    Как научить малыша засыпать без груди?

    і ще

    Мастит. Причины и ведение

    ДЕПАРТАМЕНТ ЗДОРОВЬЯ И РАЗВИТИЯ РЕБЕНКА И ПОДРОСТКА.
    Всемирная Организация Здравоохранения.
    Женева. 2000


    Приложение 3. Подавление лактации
    В прошлом подавление лактации часто было включено в ведение нагрубания груди и мастита. В настоящее время предпочтение отдается поддержанию лактации. В случае возникновения необходимости прекращения грудного вскармливания, действительным рекомендуемым методом является физиологический, а использование фармакологических методов подавления
    лактации больше не рекомендуется.

    Физиологические методы
    Такие методы заключаются в поддержке груди с помощью удобного бюстгальтера или корсета и сцеживание достаточного объема молока для поддержания груди в комфортабельном и здоровом состоянии по мере того, как происходит естественный процесс инволюции. Женщина может испытывать боль, и ей следует давать болеутоляющие средства.

    Фармакологические методы
    Ранее использовались следующие медицинские препараты, однако, они больше не является рекомендуемым видом лечения.

    �� Стилбоэстрол.
    Побочные эффекты включают повторные приступы нагрубания груди и кровотечение после прекращения лечения, тромбоэмболию, а также аномалии развития плода, если женщина беременна.

    �� Эстроген, один или в комбинации с тестостероном Этот вид лечения не является очень эффективным и связан с повышенным риском тромбоэмболии (85; 173). После прекращения приема данного препарата боль и нагрубание
    груди могут возобновиться.

    �� Бромокриптин.
    Бромокриптин игибирует секрецию пролактина и может быть эффективным, если дается на ранней стадии лактации, пока уровень пролактина в крови высокий. Однако, этот препарат может быть менее эффективным через несколько недель, когда уровень пролактина будет низкий. Этот препарат был снят с применения по данному показанию в нескольких странах вследствие риска инфаркта миокарда, повышенного давления, судорог или припадков. Другие побочные эффекты включают тошноту, головокружение, пониженное давление и
    сильная головная боль (57; 85).

    �� Каберголин.
    Каберголин по действию подобен бромокриптину и так же ингибирует секрецию
    пролактина. Действие этого препарата более продолжительное. При использовании данного препарата могут быть такие же незначительные побочные эффекты, включая головную боль, головокружение, пониженное давление и носовые кровотечения,
    однако, этот препарат считается менее опасным (57).

    Модераторське:
    Якщо посилання не працюють:
    а) натисніть кнопку "Поскаржитись" під відповідним постом і там опишіть що саме не працює
    б) Статтю можна почитати через гугл - в полі пошуку напишіть назву статті, натисніть на стрілочку біля лінку, і читайте збережену версію.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Дівчата,а доки після відлучення може виділятись молоко при натисканні на сосок (в нормі)?
     
  3. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Перепрошую, але це може у вас проблеми зі сприйняттям?
    Чи 2,5 чи 1,5 але нема чим гордитися якщо для РІЗКОГО відлучення йдеш на тиждень стати окремо від дитини.
     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Я горджуся не відлученням, а цицянням у 2,5р.


    повірте я робила ЩОСЬ
    і Вам не знати, що саме мене "притиснуло" і чому я так зробила

    мало мам зроблять своїй дитині гірше і я не з таких

    я поділилася своєю історією з дівчатами
    діліться своєю, тільки не судіть, не маєте такого права
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Я зараз мушу вийти з дискусії, оскільки мені прийдеться як модератору вжити міри за перехід на особистості. Останнє попередження.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Просто тоді тут так само можна ділитись відлученням з таблетками, перетисканням грудей, мазанням грудей всяким-різним і реакція так сао не буде напевно позитивна. Бо це якби не спосіб відлучення, яким варто ділитись.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    Це досвід, яким варто ділитись. Мені було корисно його читати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ваші слова
    а ось мої слова
    читайте уважніше, і можна зекономити багато часу і сил

    так вам теж не знати, що я робила, відколи і що мене тиснуло)))

    і було б добре якби кожен відповідав за свої слова,
    я особисто ніде вас не осуджувала, і взагалі не обговорювала ваші вчинки і рішення
    писала про те, що не вважаю що можна за таке відчувати гордість,
    а далі по тексту - писала свої враження, досвід і відчуття
    якщо бачите десь осуд - то розбирайтесь з людиною особисто, а не цитуйте тих, хто написав найбільше букв
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну тоді будь яким досвідом варто ділитись? Он на фб в групі Батьківство такі способи відлучення давали, що я не змогла цього читати. При чому це все радилось як супер позитивні методи.. . Може у нас просто різний підхід до ГВ і як воно має закінчуватись...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Vittoriya якщо мама бажає і вважає його корисним, то так
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Gajka ваше ГВ тривалг достатньо довго, тут жодних претензій ніхто впринципі й не мєа права вам висловлювати щодо тривалості. Зрештою претензій до тривалості я впринципі не розумію, бо це кожного з нас рішення особисте
    --- дописи об"єднано, 18 Березень 2017 ---
    Так, багато мам вважають, що намастити груди зеленкою це супер метод. Може я чогось не розумію, ок... Тільки саме через такі поради далі й далі сотні жінок так відлучають дітей і далі будуть, бо це вважається за ок, бо ж так роблять інші мами і кажуть, що це дуже добре.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    Можна не робити трагедії з такого допису, а просто висловити свою думку, інші мами її теж почитають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а десь є межі тої суперлояльності?
    наприклад від таблеток в моєї знайомої були серйозні проблеми зі здоровям і операція
    і це не була якась екстримальна ситуація, ГВ тривало 2 роки (бо знали що корисно)
    вирішили що досить, треба відлучати.. (не знали що варто поступово чи не хотіли)
    і повторюсь, відлучення очима більшості це день-два, і це реальна проблема
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Ну добре, це теж почитають. А десь є межі жовчності? Пардон, не втрималась. Це не до когось персонально. Просто специфіка он-лайн спілкування якась така, дивна.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну а якщо мама бажає і вважає корисним власне зробити трагедію з завідомо шкідливих методів відлучення?)))
    (сорі, але я не стрималася, просто не розумію того (не плутати з осудом.. тут не йдеться ні про людей, ні про їх вчинки, суто про феномен, а даному випадку певні методі відлучення.. і в мене тут йде за аналогією "мовчати щодо гріха неможна")
    --- дописи об"єднано, 18 Березень 2017 ---
    нічо, нічо, це цікаво. різні полюси
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я часом тебе Таню ну зовсім не розумію.
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Рон, але ж недавно обговорювалось в ФБ, що мама не вибирала слова по відношенню до дитини, і звичайно це гірко слухати і спостерігати
    так само і ГВ для когось дуже важливе і всі його нюанси, і багатьом неприємно читати чи слухати певні речі
    просто кожна мама має свої пріоритети, для одної це виховання, для іншої харчування, для третьої здоровя і тд.
    і все є важливим, але кожен з нас може бути чутливіший до своєї проблематики
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Власне і я шось не розумію, жовч? Де? Чому одразу з таким закидуватись? То виходить, щоб бути лапочкою, треба просто погладити маму по голівці навіть як вона напише, що дитина скількись там ночей ревіла без циці, але відлучились, чи будь який інший подібний метод. Бо просто вона поділилась досвідом? Це не досвід, це поражка, сорі і мовчати, значить сприймати такий спосіб за прийнятний. Я таким не скористаю, Іра теж, але якась інша мама цілком ймовірно скористає, бо жінки часто шукають легких шляхів, то я вже набачилась і начиталась...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Майте вже совість якусь. Дитина не реве, а спить всю ніч спокійно навпаки. Чи Ви не читаєте, чи читаєте між рядками?
    З ГВ дитина не спала ночами.

    На цьому форумі, все, як завжди, краще не пиши, бо все-одно, впхають тобі свою думку, а зі своєю сховайся десь далеко і глибоко. І це нічого, що більшість тут підтримує мене ніж Вас.
    Знайдеться кілька... що будуть клювати поки не заклюють. Задоволення отримуєте? Прапор в руки.
    Більше тут не пишу, сенсу 0.
    Дякую щиро за підтримку
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дискутують про відношення до різних методів відлучення,
    повторюсь - читайте уважніше, не кожен допис і не кожне слово стосується вас
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Rona

    Rona Мама-йожик

    То виходить дати право людині мати власний досвід і власну думку. Дозволити іншим бути іншими. Не плутаймо з підтримкою певних речей. Можна ж спокійно висловлюватись, без осуду. Свій погляд на ці речі і все. Без тапок.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1