Як вибрати весільний альбом?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем nirvanka, 30 Березень 2008.

  1. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Я спочатку також була за класику жанру -альбом. Але наш фотограв все таки переконав на фотокнигу. Поки її ще чекаю...... електроний варіан вже бачила. Але все таки то одне,що на моніторі а що в живу. І ще мені дуже подобаються фотокниги тому, що можна показати історію весілля, кілька фото на одній сторінці .Ось дещо з нашої фотокниги:
    [​IMG]
    [​IMG][/URL
     
  2. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Так, але заради справедливості мушу сказати що це можливо і в класичному альбомі.
    Поєднувати фотографії різного розміру, а не просто давати одне фото на сторінку. Зрештою можна навіть зробити повноцінну верстку як і в книзі, за вийнятком хіба що можливості дати ціле фото на розворот.
    В далекому 2007 році доводилося (і головне вдавалося) в класичному альбомі (тут приклад) робити такий ритм від поєднання різніх розмірів, що зараз і в фотокнигах то переважно лінуються робити, хоч в них і менше сторінок.
     
  3. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Але все таки у фотокнизі сторінки всі гладенькі))) і дуже велично і гарно коли фото на весь розворот.ІМХО
     
  4. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Звичайно! Те, що гарно зроблені фотокниги краще виглядають за класичні альбоми я не заперечую. Просто уточнив для людей, які все ж вибрали для себе альбом, що і там можна піти цікавішим шляхом і пробувати щось комбінувати.

    Мені прийшло запитання в ПП щодо чорних рамок, думаю всім буде корисно тому продублюю свою відповідь ще тут (автора приховав).
    Це що якісь забобони?
    Насправді там були чорні сторінки, і тому проміжки між фотографіями друкувалися теж чорними.
    Коли дивитися альбом вживу, то воно не сприймається як чорні рамки, а лише як окремі кадри на темному фоні.
    Адже нас не бентежить в кінотеатрі фільми з чорною рамкою дивитися, правда?
    А от якщо уявити альбом на білих сторінках (я такі бачив) то це, повірте, часто сприймається гірше: світлі фотографії зливаються з фоном, темні навпаки - надто виділяються, щей не практично зовсім (про те наскільки довго той білий залишиться білим можна тільки здогадуватися).
    Тут альбом з чорним картоном вибирала наречена, як альтернатива були аналогічні альбоми з темно-бордовими чи темно-синіми сторінками. Тут теж є нюанси, наприклад щоб всі фотографії однаково виділялися на тому фоні, щоб не співпадали кольори, іноді, якщо колір фону достатньо відчутний, бажано навіть враховувати хроматичний контраст (це коли наприклад на зеленому фоні червоне стає ще червонішим).
     
  5. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Ми також спочатку хотіли альбом, але коли побачили роботи нашого фотографа, яка працює переважно з фотокнигами, то не вагалися з вибором! І вийшло супер! Для порівняння - роздрукували всі фотографії з весілля для батьків у формані 15х21, купили гарний, великий альбом з пергаментом, наклеїли туди фото двостороннім скотчем (мучилася кілька вечорів) і вийшло супер!!! але вже не те.. фотокнига краща у 100 раз!
     
  6. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    а ми обрали альбом - класика жанру)))
    але якшо захочемо ще фотокнигу, то зробимо собі, бо є дуууууже багато фото))
     
  7. talja

    talja Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Насправді ми також переконались що так багато фото не потрібно, майже п'ять років тому робили три альбоми, набавились із тим всім, бо фото вклеювали самі на самоклейні кутики, а от тепер розуміємо що забагато тих фото, можна було обійтись і одним альбомом, або тепер зробити класну фотокнигу! А всі фото можна і на компі переглянути, або також зробити із них відео під музику!
     
  8. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    А ми батькам у 2 альбоми 200 фото так вклеювали..:girl_impossible:
    Фото безумовно гарні, але стільки переглянути посторонній людині - треба мати терпець! А фотокнига це і швидко, і зручно, і неповторно!:girl_cool:
     
  9. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Тут звичайно універсальних рецептів бути не може, але ми зараз бачимо що один з найзручніших компромісів то робити фотокнигу для краси, де все "гламурне" яку всім показувати можна, плюс окремо звичайний альбом куди в кишеники вставляються фотографії 10х15 чи 13х18 і куди друкуються ВСІ кадри "які треба і що хочеться": там і пару кадрів з "брами", і благословення, і бабця в сльозах, і рагс, і шлюб, і з усіма близькими родичами кадри, і з бенкету, і з танцями, і п‘яні гості, і коровай на рушнику, і торт на таці, і знімання вельону, і кидання букета, і перша шлюбна ніч... словом, все-все-все! Такий альбом вже буде лежати вдома і показуватися лише рідним людям, а фотокнигою можна і на роботі похвалитися, і будь-де бо там все цензурне і нічого надто інтимного чи сімейного не ставити.

    П.С. Можна той альбом "для своїх" теж робити соліднішим, наприклад вклеювати на скотч (ніяких кутиків!). Якщо комусь буде цікаво колись опишу як це все робити щоб було гарно, акуратно, швидко і якісно. Перевірено: якщо знати технологію, то двоє людей клеють в великий альбом 320 фотографій різніх розмірів за один день.
     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2010
  10. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    а мої останні клієнти на моє питання що вони будуть робити фотоальбом чи фотокнигу відповіли що це все попса і вони будуть робити фотобокс:) ось так воно виглядає
     
  11. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Ну а що альбоми попса не погоджуюсь, це швидше класика.
    Фотокниги мають шанс стати класикою в майбутньому, по суті це ті ж альбоми тільки в кращому виконанні, решта від дизайну залежить
    .
    Фотобокс це дійсно круто бо в нас ще того майже ніхто не бачив наразі і воно ще не скоро стане попсою. Там час покаже. Наприклад колись фотографії з будинку вчених теж в людей викликали бурхливі емоції, а тепер, коли там перезнялися абсолютно всі, то вже майже моветон на рівні "лебедів" у стрийському парку :)
     
  12. окса

    окса Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Фотобокси я вже у Львові бачила давно,але чи практично це?Якщо ці фото переглянути з десяток разів і при чому,якщо вони будуть глянцеві,то якого вигляду вони набудуть?
     
  13. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Якщо змушувати всіх вдягати білі рукавички то буде нормально, але порядок фотографій точно буде ніякий ))
     
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Трохи має стосунок до альбомів, тому запощу сюди. Варіант саморобного альбому для побажань. Зроблено зі звичайного фотоальбому. Знайшла в неті.
    Думаю, такий альбом можна зробити самому — мереживо вирізане з такої тканини, перлинки можна купити там, де бісер, заготовки роздрукувати... дуже мені подобається той альбом :girl_tender:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    http://2.bp.blogspot.com/_hIvTbtTcUN0/SsXqbkRAm4I/AAAAAAAAACU/BFRt6bgn8Y0/s1600/P6300111.JPG http://2.bp.blogspot.com/_hIvTbtTcUN0/SsXqUPX2N2I/AAAAAAAAACM/DZLvtm7xU4U/s1600/P6300129.JPG http://2.bp.blogspot.com/_hIvTbtTcUN0/SsXqNJMGezI/AAAAAAAAACE/W40PdLZsA5Y/s1600/P6300098.JPG http://3.bp.blogspot.com/_hIvTbtTcUN0/SsXp6gPtloI/AAAAAAAAAB8/AqqJv6AFUe4/s1600/P6300097.JPG
     
  15. Kviten

    Kviten Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

     
  16. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    А ми вибрали класичний альбом з чорними сторінками. Фото на чорному фоні чудово виглядають. Нам дуже сподобалося!! Фотокнигу нам теж пропонували, але я трохи консервативна, і такі штуки мені не подобаються - якось наляпано трохи як на мене. Стільки фотографій на одній сторінці, не знаєш, на що звертати увагу..
     
  17. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Kviten
     
  18. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    ТУТ можна подивитися відео як самому без проблем і гарно зробити коробочку для фото (паспорту, альбом, книга) обкладинку, тощо.
    З російським перекладом і з детальними ілюстраціями дивіться ТУТ
    [​IMG] [​IMG]
     
  19. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Порадьте, чим приклеїти фотографії в альбом. :girl_smile:
    Думала двостороннім скотчем, але знайомий фотограф відрадив. Каже купити клей сухий (виглядає, як помада). Ще був варіант клеїти кутики і впихати фото туди, типу під старовину, але навіть не впевнена, що кутики зараз продаються...
     
  20. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Дивно... а які ж були аргументи?
    По-моєму скотч найбільш надійний засіб. От тільки не раджу брати той що спеціально для альбомів продається: він слабенько тримається і дорого коштує, тим більше порізаний так щоб клеїти квадратиками тільки на кутиках, а кутики це взагалі зло, вони підходять тільки для маленьких форматів типу 10х15, більші фотографії по-перше взагалі будуть відриватися, а якщо й ні, то при згинанні сторінок фото може відставати від сторінки. Найкращий варіант - нормальний двосторонній скотч з канцтоварів, ширина 1см, клеїти по всьому периметру фотографії на відстані кілька мм від краю, щоб скотч ніде не виступав назовні. На великий альбом 100 сторінок піде приблизно 7-8 звичайних ролів скотчу, краще купити з запасом, кількість ще залежить від кількості і формату фотографій. Є звісно і застереження: клеїти треба акуратно, спочатку поклеїти весь скотч на фото, потім зняти захисну основу зі скотчу, тоді акуратно приклеїти один кутик фотографії тимаючи все фото над сторінкою, тоді при потребі можна чуть повернути фото щоб виставити його точно паралельно до країв сторінки і плавно притиснути все фото до альбому починаючи від того кутика який вже зафіксований. Коли наклеїте 3-4 фотографії то далі процес піде автоматично, але на перших кількох (якщо боїтеся щось зіпсувати) краще починайте роботу з кадрів вкінці альбома - там вже якісь дрібні нюанси будуть непомітні. Тут головне - не боятися: навіть якщо фото випадково впало на сторінку і приклеїлося, то можна легенько його відклеїти (сліду навіть не залишиться) і приклеїти так, як треба.

    Отак я клеїв перший альбом (2007 рік), тоді на акуратну поклейку пішло доволі багато часу.. На столі видно скільки вже віддерто основи від скотчу, хоч наклеєно тільки 60% сторінок )) Альбом чудово зберігся досі, ніщо навіть не думає відклеюватися. Чим краще від фотокниги, що при потребі, все ж, можна якесь фото акуратно віддерти і поміняти на інше )))
    [​IMG]