Як вибрати весільний альбом?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем nirvanka, 30 Березень 2008.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    та ні, тут нема нічого аж такого складного :) наприклад, я працюю з певною друкарнею, де друкують фотокниги, в мене є встановлений кольоровий профіль їхньої машини, що друкує, я знаю різницю чи погрішності того друку в порівнянні з фотоякістю, можу "підтягнути" зображення, щоб мінімізувати різницю. АЛЕ: ви цю різницю можете навіть не помітити, тобто, якщо навіть самі надрукуєте все, то різниця не буде аж така критична. Якщо фотограф попрацював з вашими фото, то вони плюс-мінус готові до друку, це не буде "шедевр під конкретний монітор".
     
  2. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Коли я віддаю фотографії, то вони вже всі по кольору-контрасту-яскравості готові для друку на мій смак. Але я знаю що кожен (не професійний) монітор показує по-іншому, тому зразу друкую певну кількість кадрів які покажуть реальні кольори і клієнт знає що буде на друці.
    Ще один нюанс — це втручання в фото при друці. Оператор друкарки будь-якої звичайної фотолаби звик мати справу з різнокаліберними фотографіями як від професіоналів, так і від простих людей з мильничками, тому по замовчуванню фотографії може висвітлювати корегувати на скору руку. Звісно результат після того може бути неочікуваним і щоразу іншим... Саме тому треба давати в друк в перевірені фотолаби і з приміткою "без корекції" — якщо вся потрібна корекція у вас вже зроблена.
    Фотокниги — взагалі окрема розмова і без досвідченої людини то не зробиться.
     
  3. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    З вибором альбому я не переймалася,повністю довірила це діло фотографу і вона вгадала із моїми смаками. Думаю ще один альбом буду робити,але вже маленький,бо той дуже великий.
     
  4. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    справа в тому, що наш фотограф не займається поки альбомами і оформленням, тому власне цікаво як це виглядає-ми вибираємо наприклад 150 фото, віддамо іншому професіоналу, він їх сортує(тобто підбирає під оформлення фотокниги), вибираємо з ним сам альбом, а тоді він віддає вже готову книгу в електронному варіанті на друк, так?
    А оплата я так розумію за оформлення і друк+сама книга. Все правильно я зрозуміла?
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    що ви маєте на увазі?

    файли фотокниги, яка дається в друк, можуть бути довільними - не обов"язково у вигляді альбому. Наприклад, це теж сторінка фотокниги. Дизайн можна обирати будь-який. І оформити туди будь-які фотографії, лиш треба наперед знати формат книги, кількість сторінок.


    Приблизно процедура така:

    - визначаєтесь з розміром, форматом і кількістю сторінок книги
    - визначаєтесь із дизайном (наприклад, дизайнер запропонує вам свої зразки, чи можете показати, що вам подобається з інтернету, напр.)
    - вибираєте фотографії

    або повністю довіряєтесь дизайнеру.

    А ви впевнені, що ваш фотограф віддасть оброблені фото достатньої якості для ФК? просто я так розумію, він початківець, так?
     
  6. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    я мала на увазі дизайи книги-тобто замінник, велюр....
    мені подобається обробка, а достатня чи недостатня якість я не в курсі. Так, він початківець.
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    им, ви хочете ФК ручної роботи?
     
  8. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    ок, тепер поясніть, яким чином ви хочете поєднати альбом і фотокнигу? бо я напевно не до кінця зрозуміла :)
     
  10. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    я вже раніше писала, що сумніваюся між вибором альбому і фотокниги, тому відповідно розпитую. Або візьму 2-а варіанти-альбом і книгу, якщо буде така фінансова можливість.
     
  11. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Була в декількох фотографів. показували і альбом і фотокниги -якісні і гарно оформлені і фото посортовані. Та все ж схиляюсь до фотоальбому.
    А щоб брати два варіанти , мені здається що то лишнє :girl_in_dreams:
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Ми обрали фотоальбом, я туди ще декылька фото добавила сама, альбом купляв фотограф, величезний, білий обкладинка з білої шкіри, сторінки чорні з срібними вензелями, чорно-білі фото виглядають просто шикарно.:girl_claping:
     
  13. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    бо це ж єдиний в житті такий альбом і він мусить бути значний

    в мене наприклад деревяний зі шкірою, кому не показую, всі в захопленні від його ваги і вигляду :girl_dance:
    (а фотокнига нколи не виглядатиме як фотки, настільки яскраво)
     
  14. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    А фотографії там вклеїні, чи як?
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    чому це?ви маєте фотокнигу,що можете порівняти??Бо у нас фотокнига і ще окремо ми друкували фото.То фотокнига просто супер!! Це все ще залежить від якості самих фото,від фотографа і його фотоапарата і від того,де він друкує фотокнигу.
     
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    А чим олів'є відтирати будете?
     
  17. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Це чому ж? Ви мабуть маєте таке враження бо надивилися на ті смітникові коллажі які в нас так полюбляють робити і показують всюди як зразки. Звісно ж там і фотографій не розбереш.
    А саме виконання фотокниг теж може бути розмаїте. Можна строго і стримано, а можна і кічово, і з викрутасами, і з шкіряною чи дерев‘яною скринькою в комплекті.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  18. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Огоо! Перший альбом просто супер і дорогий напевно:girl_impossible:
     
  19. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Це власне не альбоми, а фотокниги.
    І коштує таке задоволення порівняно недорого, приблизно так само як нормальний класичний альбом + друк фотографій, ну і плюс скільки за дизайн запросить ваш фотограф.
     
  20. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    так так ,я мала на увазі фотокнига.дякую. Я вже писала раніше, що наш фотограф не займається фотокнигами, тому, як будуть якісь питання-я зразу до вас!:girl_flirt: