Як вибрати весільний альбом?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем nirvanka, 30 Березень 2008.

  1. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Альбомів у наших магазинах - до кольору, до вибору: з темними сторінками, зі світлими, з пергаментними листками між сторінками, з самоклеючими плівками, зі стандартними "кишенями" на фотки розміру 10х15.. Можна по кілька фото на сторінку, можна одну, але більшу.. Одним словом - кожному на свій смак.
    А як ви оформили свій весільний альбом? Якого типу обрали? І ще цікавить практичність - чи пергаментні листки не відлітають? І як тримається з часом самоклеюча плівка?
    Буду вдячна за всі подробиці і поради :) (сподіваюсь і фотографи допоможуть порадами)
     
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Мені здається, що вибір альбому залежить від самих знимок. В нас є різні альбоми для кольорових і чорно-білих. Чорно-білі знимки дуже гарно виглядають з білою рамочкою на чорному папері. Ми кріпили знимки чимось подібним до двостороннього скотчу, тримаються нормально.
    Все залежить від ваших смаків і стилю...
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. sviatko

    sviatko Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Моя думка - ніяких самоклеючих плівокі, тим більше, "кишеньок". Ідеально - класичний альбом, де фотографії кріпляться до сторінки, найчастіше двостороннім скотчом. Звичайно, темні чи світлі сторінки - Вам вирішувати, мені особисто, на темних подобається значно більше. Та це залежить і від свмих фото і їх оформлення. Пергаментні листки в такому випадку необхідні, та й у всіх альбомах, що я зутрічав вони обовязково є. Формат - теж від вашого смаку. Дуже гарно дивляться фото в майже повну сторінку. Водночас менші фото теж можна доволі гарно розмістити. Щодо конкретних виробників, як на мене, не варта брати з китийських. Як мінімум - польські, зокрема на сьогодні найпопулярніші HENZO. Кутики (скотч) беріть теж обовязково henzo. Кілька разів довелось взяти інші - нікудишні, зовсім не тримають.
    Ще нині модні весільні книжки. Але де у Львові можна таку річ якісну замовити й сам не знаю. В інтернеті пропозицій вдосталь - відсилаєш файли, отримуєш книжку, та не пробував, бо хотілося б спершу побачити, потримати в руках, оцінити якість. Та й класичний альбом - завжди залишиться актуальним, а що з тою книжкою станеться через 5-10 років невідомо :sad:.

    Додано через 1 годину 37 хвилин
    Ще одна думка:
    Свадебный фотоальбом классического типа представляет собой фолиант в твёрдом переплёте с листами из плотной бумаги или картона, с листами-прокладками из папиросной бумаги или кальки, фотографии в такой альбом вклеиваются специальным клеем (рекомендуется) или крепятся на уголки (не рекомендуется). Классические свадебные фотоальбомы изготавливаются из специальных материалов, не содержащих вредных для сохранности фотографий веществ. Папиросная бумага или калька служит для максимального предохранения фотографий, а также защищает фотографии от соприкосновения друг с другом, если фотографии будут вклеиваться на каждую страницу фотоальбома. Считается, что альбомы классического типа рассчитаны на хранение фотографий десятки и даже сотни лет, и поэтому являются ниболее рекомендуемым способом оформления фотографий. Фабричным способом выпускаются фотоальбомы различного дизайна, размера, и различным количеством листов (обычно от 30-ти до 60-ти).

    Свадебные книги - это относительно новый вид свадебных альбомов, стремительно завоевавший популярность во всём мире. Такой фотоальбом изнутри больше напоминает глянцевый журнал или большую книгу с листами из очень плотной бумаги или картона. Каждая страница-разворот представляет собой оригинальный коллаж, выполненный из фотографий, отснятых во время свадьбы. Сегодня стоимость свадебных книг варьируется от нескольких десятков до нескольких тысяч долларов. Стоимость свадебной книги составляют:
    1. Дизайн и обработка фотографий (от 100$ до нескольких тысяч у.е. в зависимости от уровня и квалификации дизайнера. Обычно это самый дорогостоящий и трудоёмкий этап в изготовлении свадебных книг)
    2. Печать фотографий (10-60 $/кв.м.)
    3. Обложка (обычно 100$ -500$, но может быть значительно выше при использовании дорогостоящих технологий и материалов. Обложка и сама по себе может являться произведением искусства: резьба по дереву, гжель и т.д. В этом случае стоимость свадебной книги может быть ограничена только фантазией и кошельком клиента)
    4. Собственно изготовление и сборка книги (50$-500$)
    Часто относительная дороговизна свадебных книг объясняется большим количеством труда первоклассных дизайнеров, переплётчиков, а также дороговизной качественной печати в единичных экземплярах. Практически на каждом этапе изготовления используется дорогой ручной труд специалистов высокой квалификации. Свадебная книга часто оформляется в обложку из натуральной кожи, ценных пород дерева, металла и т.д.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Маємо кілька альбомів - батьки стільки наробили, щоб вечорами дивитись:)
    З досвіду - так званий магнітний (де просто прикладаєде фото, а зверху прикриваєте сторінку плівкою) - найзручніший і найпрезентабельніший, так як в знайомих вже бачила, що позатирались світлини без захисту і відбитки пальців на них позалишались. Виглядають такі альбоми як книжка.
    ЦІкаво дивитись потім як у маленькому форматі так і у величезному (вибрані фото).
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    nirvanka спасибі за тему я якраз з тим парюся , хочу сама оформити, але то довгий шлях бо сама щей фото хочу навчитися редагувати , а з фотошопом я на Ви.
     
  6. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    В цьому випадку треба клеїти в альбом матові фотки, на них не мало б бути відбитків..

    Відкрила тему, бо подружка вже обходила багато магазинів і ніяк не може вибрати альбом.. Наразі шукає альбом з темними сторінками, гарною обкладинкою типу з пергаментними листками.. Але просила спитати чи вони практичні і взагалі все все все про альбоми :)
    Погано, що альбоми продаються запечатаними і не можна подивитись які там сторінки.. Деколи і не видно чи там плівка чи там пергамент..
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Так, альбоми бувають різні. Також буває різний друк. Якщо альбом класичний краще НЕ друкувати на глянцевому папері — замовте матові.
    Книги можна робити самому, а можна замовити (відносно дорого: 200-800Є). Дизайн книги — то таки заморочка хоч куди, для людей які з фотошопом на «ви»... Варіанти виконання розворотів можна глянути тут Юра вже давав цей лінк в гілці проф.фото.
    Зробите альбомчик — покажіть. Цікаво ж глянути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. sviatko

    sviatko Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Та чому запечатаними? Як правило є розпечатані (хіба якісь дуже дорогі) або ви можете та й маєте право попросити розпечатати. Крім того, на альбомі завжди пише чи це самоклейка чи ні. Та й колір сторінок теж видно. Хоча все одно краще попросити відкрити та й подивитися,як відкривається, якість палітурки (особливо, якщо альбом недорогий, бо меже і відразу розвалюватись). Хоча сам колись попався. Брав постійно певні альбоми, тож знав, які вони всередині. А були вони і на самоклейку і на кутики. Та й попросив продавця дати на кутики а вдома виявилось, що на самоклейку. Довелось їхати міняти :sad:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Запечатані целофанкою, як і все зараз запечатується. І не дають розпечатати, бо тоді як вони назад запечатають?
    А розпечатані зазвичай ті, що з кишеньками на фотки, що ми не розглядаємо.
    На рахунок кольору - таки видно, якщо альбом не в коробці. А якщо в? ;) І ще зверху в целофанці?..
    Якщо знаєте місце, де можна глянути альбоми з середини і де продавці на прохання розпечатають альбом і не заставлять його купувати, якщо не сподобається, напишіть, будь ласка!

    Не все так просто.. Фотки всі потрібно фотошопити, а я тільки вчусь, тому то буде довго.. Про дизайнерську обробку не йдеться (мені ще до того далеко :) ). Є кілька сторінок, які зробили фотографи, але хочеться в альбом дати і решту фоток.
     
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    в нас за 4 роки плівка підсохла і відставати почала...
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. sviatko

    sviatko Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Та не знаю, я брав в фотонова то наче б проблем не було. Якщо хочуть продати - розпечатають, якщо ны - то хто ж вызьме на слыпо - хыба на подарунок...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    бачила на форумах такі зауваження за кілька років. Однозначно я всі альбоми зміню за 5 років, щоб вони мали відповідно торжественний вигляд..
     
  13. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    А ми з чоловіком обрали альбом з магнітними сторінками (правда вони мороки дають, коли фото вклеюєш, та воно того варте) і з картинкою... Ейфелевої вежі... чорно-білою... у рамці з текстурою деревини коричневого кольору. Всі дивувалися, чому весільний альбом з зовсім невесільною фотографією... А нам так подобається! Франція, кохання, романтичне ретро... Ось такі ми загадкові! :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Я теж купував на фотоновій. Переглянув з клієнтом кілька альбомів від 300 до 600грн, в результаті вибрали за 440грн. Якість класна. Дозволили і з коробки витягнути і полистати. Дешевші альбоми які купував — теж дивився всередині.
    Доречі там є ще окремий тип альбомів: кожна сторінка ніби з паспорту, фото вставляється туди всередину. Виглядає презентабельно і не потребує ніякого додаткового оформлення.
     
  15. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    А це які?
     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Ще Ольга писала про нього тут же:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Дякую! А я то думаю навіщо там магніт?! :D Я неуважно прочитала той допис.
     
  18. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Маю ще питаннячко: якщо клеїти по фотці на сторінку, то як воно дивиться, якщо частина фоток вертикальних, а частина - горизонтальних? В звичайних альбомах 10х15 це нормально, адже його не так вже і важко крутити в руках, а як щодо великих весільних альбомів?
    Чи варто давати лише вертикальні?
     
  19. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Лише вертикальні — не варто!
    Варіантів багато, найпростіших є два:
    а) квадратний альбом (наприклад 33х33см) клеїмо фотографіями 20х30см хочеш вертикальну, хочеш — горизонтальну. :radist:
    [​IMG]
    б) Прямокутний альбом (напр. вертикальний 23х33см) тоді на одну сторінку клеїмо : або одну вертикальну 20х30 на сторінку, або дві гозинтальні 14х21см, або чотири вертикальні 10х15(9х13):
    [​IMG]
    Те саме з горизонтальним альбомом:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати весільний альбом?

    Випадково натрапила на весільні книжки у Львові. Може комусь пригодиться:
    [​IMG]
    http://www.fotografik.lviv.ua/di_foto/wedding/albom_d/large_book/index.html
     
    • Подобається Подобається x 4