Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем levandivka, 4 Липень 2009.

  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    з таким підходом більшу половину тем можна закрити для подальшого обговорення, бо ж усе що може бути сказано є в першому дописі.

    а ще мені цікаво чому у старожилів таке зневажливе ставленя до барахолки. таке враження що це якийсь непотріб на форумі. тоді виникає питання доцільності існування того розідлу.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    Ви просто нещодавно на форумі. Хто на форумі давніше, пам'ятає всі "прєлєсті", що прийшли з барахолкою. Форум був суцільною барахолкою. Знайти в нових темах звичайну, не барахольну, було іноді дуже складно. Про назви тем, суржик та фото, що були в тих темах, взагалі краще не згадувати. Модератори роблять колосальну роботу, тому зараз барахолка впорядкована. Та й над правилами попрацювали неабияк (спасибі Левандівці за форумну спадщину).
    Є теми дискусійні, а є теми інформативні. Різниця очевидна, як на мене.
     
  3. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    Ми просто неуважні. З власних спостережень - у моїй темці з карнавальними костюмами в першому дописі на кожній (!) сторінці є номери телефонів. Щодня я відписую їх заново в ПП людям, котрі просять контактний номер:) І новенькі, і старенькі)) Мені не важко, хоча деколи дуже бракує часу, але коли людині щось потрібно, вона вишукує те щось в найпростіший для неї в той момент спосіб, полегшуючи життя собі.

    А для цього є окрема "балакалка"))) От Ліля короткий зміст переказала, для тих, кому ліньки читати тему "Форум чи барахолка"))
     
  4. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    Подивилась профіль однієї форумлянки. Зареєстрована 31.07ц.р. а вже має 33 дописи.
     
  5. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    І в чому проблема, якщо дописи не суперечать Правилам Форуму і змістовні?
     
  6. marife

    marife Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    Доброго дня. Нещодавно я також писала про те, що до новеньких погано ставляться. А тепер мені соромно:girl_blush2:
    Я сюди прийшла і зразу ж хотіла почуватися як риба у воді. Та на жаль я не прочитала жодного правила. Отримала попередження, бали і дуже- дуже образилась, чому тут такі всі злюки. І знаєте що? Чоловік мені сказав: "Почни з себе,всюди є якісь умови і ти нічим не краща і не гірша від інших". Переступивши свою пихату образу я прочитала все що змогла. Тепер багато що зрозуміло, соромно за себе. Тепер як не знаю, що де втулити, то мовчки просто читаю. Ось так. Не ображайтесь на "старожилів". Все треба заслужити.
     
  7. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    І я попередження в першому ж десятку дописів отримала, через неуважність до правил.)) Ну, ніби вони скрізь однакові приблизно, а свої особливості є всюди. Я не ображаюся, бо і сама в одному місці модератор.)) В чужий монастир зі своїм уставом не ходять.
     
  8. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?