Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем levandivka, 4 Липень 2009.

  1. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    Ну вот я не знаю как относятся к новеньким, но новенькая теперь относится со страхом ступить в право или в лево.
     
  2. katerinkavg

    katerinkavg New Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    Імель, не читала тему про хрещення, тому не знаю, наскільки в ній багато повторів. Читала іншу тему, в якій зрозуміло, що люди її не читали, а задають повторні питання. Але мене це чомусь не нервує. Щоб всю тему зі всіма ссилками прочитати, я витратила декілька днів по 1 годині вдень (більше часу виділити на це не могла). Тому я розумію людей, для яких навіть 5 хв вдень - то багато. А інколи відповідь їм потрібна була терміново, а не за декілька днів.
     
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    тобто одних ви можете зрозуміти, а інших - ін?
     
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    а я не вважаю що повторні питання то щось страшне. на то і є форум. задали питання і якщо я знаю відповідь то відповідаю, а як немає бажання чи часу повторювати то і не пишу. знайдеться хтось інший що розкаже. якось мене дуже вразили дописи в темі про ГВ. є тут така тема щось типу проблеми з ГВ, терміново потрібна допомога (точної назви не пам*ятаю). я якось заглянула туди, просто з цікавості і що я бачу? тема на кілька десятків сторінок, звичайно ж, питання повторюються, але одна з відповідей була така: нащо питаєте по кілька разів те ж саме? перечитайте тему від початку. і виникло в мене питання: невже так важко повторити сказане? а може та мама, котра пише в ту тему ледве виділила кілька хвилин щоб написати і спитати поради. ну не має вона часу перечитувати всі 150 сторінок теми.
    такі ситуації є постійно. а чому? бо всі питання вже давно обговорені. і відповіді на них є *в попередніх дописах*. якщо буде таке ставлення, то форум можна закривати, просто залишити архів. але нам то треба?
    ну і щодо пошуку: він дірявий, дуже. по суті, пошук не виконує своїх функцій, я би радила адміністрації попрацювати над ним краще.
     
  5. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    Повністю згідна з Made in USSR. Я повинна вичитати всю тему від початку, щоб отримати термінову пораду? А декількох хвилин немає на те читання в такій ситуації, дитина плаче, а мама строчить, а її бац і футболять інші мамочки, в яких дитина на пару місяців старша, але то вже "гіпер-мами"))) А в гіршому випадку ще на якісь особистості переходять, от і думаеш чому той хтось вирішив, що має на це право. Закриваеш тему, і більше по допомогу не звертаешся. Смішно...
     
  6. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    пошук працює перфектно, треба вміти користуватися :)
    я говорю в т.ч. про користувальницький гуглівський, ще не підводив
    а форумний зручний, якщо користуватися розширеним, і якщо пригадуєш хто саме писав про це.
    але де ж то знати можна, то ж діти плачуть, кнопки натискають, істи вариться, машинка пере, чоловік злий/голодний

    знаємо, чули таке не раз
    стосовно ГВ, якщо допомога потрібна дійсно ТЕРМІНОВО, то чому не подзвонити до консультанта?
    а нащо? як з другого боку монітора сидить "мавпа", яка має вагон вільного часу, немає ні чоловіка, ні дітей, ні роботи, ні прання, ні прибирання, ні готування і чекає, хто її цього разу запитає мільйонний раз те саме

    то є виключно неповага до вільного часу людини, яка знає відповідь на ваше запитання і що найцікавіше, вже на нього відповідала
    але замість того, щоб розкрити інше нове питання, вона мусИТ (бо інакше зла і недобра :girl_haha:) писати тому, кому хто її вільний час має десь далеко

    нє? :girl_haha:
     
  7. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    Підтверджую 100%. Просто треба задавати правильні параметри і вводити в рядку не цілі словосполучення, а *корінь слова*, наприклад *хрес* - буде вам і про хрестини, і про хрещення, і про хресних. Мало хто належно використовує всі можливості. Пошук направду перфектний.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    це форум, а не "гаряча лінія"


    є телефони консультантів (у декого навіть в підписі) якщо сильно треба, то вихід знайдеться

    в мене теж маленька дитина (менша ніж в більшості тих хто питає)
    важко, особливо коли на кожній сторінці теми є відповідь (як про акне новонароджених), але куди там

    ну і так, тобто ні - я не дозволяю собі тратити свій дорогоцінний час, щоб давати відповіді на стопітнацяте те саме питання
    а чого, я як була новенька нічого не боялась, ну але чукча зареєструвалась в 2007 чи 2006, а дописувати почала в 2009 - читання форуму ДО того дуже помагає.
    ну свої 5 хв - ближчі до тіла, а чужі не жалко
     
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    кажу за себе: як не маю часу то не сиджу на форумі і не пишу, і не відповідаю нікому. то ж форум, тут багато людей спілкується. як одна не має часу відповісти, то хтось інший напише, не біда.
     
  10. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    пам"ятаю ваші питання в темі про мало молока. скажу так, що ви запитували елементарні речі, які повинні були би прочитати ще на час вагітності, але ж вагітні переважно дальше теми для майбутніх мам не ходять, їх цікавлять лиш сама вагітність і пологи, а далі - рутина. кажу, бо ж сама така була. але все ж таки про ази ГВ прочитала. та коли прийшла з пологового і завідувачка поліклініки сказала зціджуватись після кожного годування, я зрозуміла, що щось не дочитала. і поки малявка висіла днями на грудях ,я прочитала дві теми про ГВ на 1000 сторінок. і там мільйон раз була відповідь на ваші питання.
    але ви відповіли досить знервовано, а коли прийшла Таня Яремко і задала вам питання, щоб дати конкретну пораду, то ви проігнорували. що ж, напевно не так і потрібна порада була?

    і взагалі дописування на форумі добровільна річ, ніхто ж не зобов"язаний нікому. а консультанти з гв взагалі забезплатно тут провели грандіозну роботу, за що їм велика дяка!
     
  11. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    дійсно, мавпа не одна, їх багато :girl_claping:
    дуже споживацький підхід, тому навіть можете не дивуватися з реакції :)


    додам про себе і про термінові чи не дуже поради

    коли вирішила займатися НМС чи вникнути в тему про -60, то перечитувала теми з початку, тем про -60, між іншим, вже 3 шт. Читала більше тижня в (одній вкладці тема, яку перечитую, на іншій - нові дописи на форумі). Мені навіть в голову не прийшло, писати: о дівчатка, тут аж 100 сторінок, не маю часу все читати, напишить в чому полягає та система :crazy:

    немає часу, не читаю, як дійсно треба, то час знайду.

    амінь :suicide:
     
  12. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    Всьо правильно. Можна ж прийти, ногою двері відкрити, поставити двісті вісімдесят знаків оклику (певні, жеби всі почули, навіть ті, хто тему оминає десятою дорогою), а може якраз хтось не полінується мільйонний раз відповісти на питання "йой, шо я маю робити????????????????????". А, ще бажано "діагноз" по аватарці поставити, то ж влом дати відповіді на наводящі питання, навіть якщо хтось пожаліє і вирішить таки відповісти мільйонний раз. А для повноти картини потім ще довго і голосно возмущатись, що всі безсовісні, правила до їдного місця і їх тре терміново міняти і "пристосовуватись до форумлянок", новеньких тут не люблять, а на форумі панують стереотипи.
     
  13. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

     
  14. katerinkavg

    katerinkavg New Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

     
  15. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    дівки, ну ви даєте! То значить мама, котра хоче задати питання не має часу, а інша мама, котра МУСИТЬ написати відповідь на то питання-має купу купезну часу.. Форум не для питань-відповідей. Для того є певні спеціалізовані сайти, де типу можна задати питання дохтору і отримати відповідь . Форум для спілкування, а якщо щось цікавить конкретне, сідаєш і шукаєш. Сорі, але оте-"нема часу, дитина плаче, нема з ким лишити..." Я все розумію, але ви не єдині такі без вільного часу. Тут таких купа. Цінуйте і їхній час, вони вам нічим не зобов'язані.
     
  17. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    ніхто нічого не мусить. маєш час і бажання, то відписуєш, не маєш, то які питання? особисто я так і роблю. мені не складно відповісти в сотий раз на питання, бо і я була новенька, і мені повторювали по кілька разів.
    і не розумію до чого ту порівняння з мавпами. хтось себе асоціює з ними?
     
  18. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    А такі, що зазвичай, це відбувається саме так, як написала в своєму попередньому дописі. Ще можна до переліку додати нездатність прочитати назву теми (я вже мовчу про топовий допис, бо то вже, видно, потребує капець яких неймовірних здібностей). Ну або ще один з варіантів, людина приходить, ні "добрий день!", ні ""До побачення!", зате з порогу: "Ви всі трохи тойво, зате я одна мудра!", а через два дописи "АААААААААААААААА". Про що може бути мова? Ну а далі претензії по списку :)
    Бо якщо приходить людина нормальна, яка поважає інших форумлян, то проблем не виникає, і навіть якщо щось уточнює, то робить це нормально.
     
  19. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    Класичний погляд новачка на форум:
    ще можна додати
    "бо для того і є форум" :lol:

    нагадаю, що форум - не гаряча лінія
    тема для того, щоб ви її відкрили і прочитали
    ось напиклад, лише частина першого допису цієї теми, і для того, щоб ознайомитися, не потрібно читати всі 56 сторінок цієї теми
    і прочитати цей допис займе значно менше часу, ніж написати свій, дочекатися відповіді і знайти вирішення проблеми


    вища математика, нє? :connie_pull-pigtail
     
  20. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    ой, дівчатка, раз тут торкнулися "сто-разових-повторень", то хочу додати, що не лише питання повторюються багато разів, і не лише новенькими. Інколи читаєш тему з анекдотами чи з новинами, чи щось, де нема поспіху і люди пишуть, ніби маючи час і почитати. Але, через сторінку-дві (навіть, не 10) зустрічаєш той самий анекдот, відео чи новини. Ну, якщо ви хочете, щоб вас читали, то й ви трохи попередніх сторінок читайте, чому б ні?