Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем levandivka, 4 Липень 2009.

  1. kika a

    kika a New Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    прочитала.......аж страшно щось писати-заклюют
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    Продовжуйте читати. За це не клюють.
     
  3. manka

    manka Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    якби почали читати з правил, то так страшно б не було
     
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    останнім часом натикаюсь на досить погані відзиви про ДП в неті.......
    хочу сказати новеньким шо нема ніц страшного в перших ваших трохи безглуздих кроках, як людина направду хоче спілкуватись то поважає товариство куди прийшла і тд. Є форуми де зареєструвався, ляпнув шо надумав, накалатав смайлів, матюкнувся і забув про все... але тут за тим слідкують шо дозволяє сидіти цивілізовано, винести проблему на загал а відповідно почути адекватні поради, чи розраду. Хто шукає пригод і місце де можна просмердітись виливаючи негатив то місць в неті купа )
    а так, ласкаво просимо.
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    Кідстаф, чи какава? :xaxa:

    Народ дійсно не завжди розуміє, куди потрапив і з тим вилітає...
    Якщо прийшли з аднакласніків, або ФБ - труудно їм до нормального нету адаптуватися.

    І, якщо монітор використовується нормальний, а не мобілковий.
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    ні те і ні те.

    так є. Знаю сама, шо як маю якусь проблемку то лізу в гугл, далі по сайтам... і нераз ну тре терміново шось спитати.... реєстрація коким попало ніком..............і.... ляп - спитала... і як правило шей відповідають хоч 10 разів зареєструйся... а тут не звично, тре думати, читати, і тільки коли звикнеш.. то ооо, і пошук є, і інформація різна розжована від кольору дитячих какашок до високих матерій )))
    головне не треба зразу гніватись дико, злоститись, перепроси- перепитай і сиди спілкуйся )
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Ой, нє...
    Ті ПП з одним словом "дякую"/"перепрошую" забирають купу часу. У підписі місця бракує, щоб попросити "НЕ ДЯКУЙТЕ В ПП". Та й не прочитають... :)

    Теж вляпався один раз. Лише один, навчило. Полінувався подумати відповідь правильну на тест, і ... доступу немає. Адьйо...
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

     
  10. Analgina

    Analgina New Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Я теж полюбила посиденьки, хоч я тут ще зовсім недавно, але знайшла багато пузатих подруг по щастю)))) За своє коротке буття тут, я встигла вже схопити жовту картку за оффтоп, але то дріб"язок, тепер уважніше дописую.
    Засмучує лише одне- в багатьох темах люди не вміють банально спілкуватися- штрикають одне одного гострими словами, завуальованими підколками, іноді відверто хамлять. Така ворожнеча відштовхує і вже для себе складаєш думку про деяких людей і розумієш, що ближче познайомитися немає бажання.З деякими навіть немає бажання почати чи підтримати розмову, бо не знаєш чого чекати з-за спини.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    Почитайте цю тему. Багато стане зрозумілим. І те, чого чекати, також. ;)
     
  12. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    Якби ті новенькі хоч трохи почитали, перед тим як ставити запитання ( на які часто вже є відповідь кілька дописів назад), то було би значно краще. Ну і якби ще правила форуму хоч одним оком переглядали...... .
     
  13. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    Я ставлюся до новеньких абсолютно по доброму і з розумінням. Завжди згадую як сама сюди прийшла в 2007 році і мала купу попереджень. І ніяк не могла зрозуміти, що від мене модератори хочуть.
     
  14. marife

    marife Member

    Відповідь: Допоможіть Чайникові. ЧаПи вже прочитані

    Чому тут так не люблять новачків?
     
  15. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Допоможіть Чайникові. ЧаПи вже прочитані

    Всі з тим спочатку стикались. Не лякайтесь, пишіть, сперечайтесь і відстоюйте свою думку. Отримуйте задоволення від спілкування!
     
  16. marife

    marife Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    Мабуть Ви праві. Шкода тільки що рідко вдається заходити.
     
  17. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    Я нещодавно досить уважно перечитувала тему про хрещення. Так от, вже десь до 10 сторінки слово "вагітна" в мене викликало істеричний сміх, бо практично через сторінку (а то і частіше) хтось запитував: "А чи може вагітна бути хрещеною мамою?", дівчата гарненько відповідали, з прикладами, з історіями з власного життя і т.д, а вже через сторінку знову - "А чи може вагітна бути хрещеною мамою?", і історія повторювалась:)) І так цікаво то читати:):girl_claping:
    Правда, так мабуть роблять не лише новачки форумні, але таки більшість з них. Ну, але регіт то може лише в мене викликає, а інші можуть і розстроїтись))
     
  18. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    Я сама новенька, відчуваю себе тут нормально. Почитала про тутешні деякі погані ставлення до новеньких і надіюсь мене це не торкнеться)
    І коли буду вже далеко не новенька тут то буду точно гарно ставитись до нових.Людям буває важко ввійти в нове середовище.
     
  19. katerinkavg

    katerinkavg New Member

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    Не знала, що є якісь проблеми між новенькими і старенькими. Нічого такого на собі не відчула. Хоча себе новенькою не рахую, бо давно вже перечитую теми, просто дуже рідко дописую. А проблеми створюють лише деякі новенькі і деякі старенькі. Не суди і не будеш осудний! Те, що дехто не перечитує теми і задає повторне питання, не причина його ганьбити. Може людина не має часу перечитувати всю тему, бо деякі теми дуже великі! Будьмо добріші!
     
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?

    1. є чудова опція, вона називається Пошук, в Чапах написано і роз"яснено як шукати
    2. людина немає часу (їй гориТ), тобто свій час вона економить, а чужого часу є багато, то можна стопісят разів питати те саме, то ж час чужий, його багато. нє?

    пи.си. взялася перечитувати цю тему, то Танюня писала про тему про хрещення, де щодесять дописів питання чи може вагітна бути хресною мамою :girl_haha:

    і будь тут добрим :girl_haha: