Як ви ставитесь до брекетів?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем irinara, 16 Квітень 2007.

  1. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Хочу брекети!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Але не знаю, чи варто вже ставити... Мені 30 років. На нижній щелепі нерівні передні зуби, перші 5. Виривати нічого не треба, бо внизу не маю вже 6 зубів, так що "розпихатися" їм є куди. Не знаю тільки, чи хтось за таке візьметься...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Брекети вам поставлять і в 30 років, і в 40 років, тут головне аби ви гроші мали все оплатити:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    я носила і вважаю себе супер щасливою, що в той час була можливість їх поставити :girl_claping:!
    2,5 роки промучилась, та ще й тепер маю все життя наніч пластинку вдягати (чого звісно не роблю), проте мені тепер НЕ СОРОМНО посміхатися. Зуби після брекетів не погіршились і все файно! І чим раніше їх ставити - тим краще, в старшому віці це в першу чергу важче психологічно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    А чого все життя ??:eek: Я теж мала на ніч її одягати, але тільки якийсь час..хоча ітак не одягала...
     
  5. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    бо в мене 1. була сильна патологія, 2. зуби мають память!))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Будь ласка, порадьте толкового ортодонта. Такого що дійсно професіонал в своїй справі, і дає гарантії:girl_smile:
    Буду дуже вдячна
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    я робила у Драгоморецької Мирослави Степанівни. Її стомат.кабінет практино навпроти Вопака, що біля Зооветеринарного (забула назву вулиці, така бічна)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    я брекети не носила, бо не було потреби, але маю подругу стоматолога (вона тільки лікує, але історії всякі розказувала - бо ж в клініці де працює хтось таке робить) Люди потім зі сльозами дякують - хто заміж вийшов, хто роботу кращу знайшов завдяки рівним зубам!!! Ми люди - істоти жорстокі... І гнобимо тих хто має якісь відмінності з дитинства... (Знаю бо носила окуляри в дитинстві)
    ТОМУ! ставте брекети якщо має можливість - бо це не дешеве задоволення... Я після заміни окулярів на лінзи відчула себе зовсім іншою людиною...
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Брекети - це крок, на який я дуже довго наважувалась і наважилась тільки в 23 роки, але зовсім не жалію, бо маю теперь рівненьки зубчики і на весіллі посмяхалась всіма передніми і задніми зубами)
    Носила їх 9 місяців, теперь ретейнер на 3 роки мінімум, але вдягаю тільки вночі.

    Окрема подяка зубній феї Літинській Ларисі Олександрівній за професіоналізм і терпіння)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

     
  11. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    А може хтось тут показати результати? Зубки:)
    Або до і після) Дуже цікаво!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Сheerful

    Сheerful Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Моя знайома колись носила брекети і їй зуби дуже повирівнювалися, а на даний момент моя найкраща подруга теж носить їх, звичайно, для неї брекети-болюча тема, бо трапляються м"ягко кажучи дурні, які питаються, а що в тебе за желізячки такі на зубах....але то того варте, адже брекети всього на кілька років, а чудові зуби на все життя!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Боюся травмувати форумлянок))))
    Коли носила брекети, фотографувала кожного тижня зміни, а потім повитирала всі фотки, бо було вже не цікаво, куди приємніше на результат дивитись.
     
  14. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    То покажіть тільки результат)
     
  15. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    і я, я моя сестра мали криві зуби (це в нас спадкове від тата). Коли я рівняла, то тоді брекети ще тільки починалися, але я мала дуже толкового ортодонта і вона сказала, що в них добрий технік і вона зробить все можливе щоб вирівняти за допомогою пластинки. Носила я її рік, вона була з усіляким закруцьками, раз на тиждень я їздила до неї на корекцію і влітку наступного року вже мала рівні зуби. Знимку "до" не покажу, бо встидалася посміхатися з кривими зубами, а от з результатом запросто. В мене проблема була ще й в тому, що щелепа дуже маленька, довелося удалити два здорових зуби. А потім ще й на нижній щелепі 2. Якщо б я хотіла розширити щелепу, то мала б носити брекети близько 3 років, я не хотіла. А от моїй сестрі поставили брекет-систему, ця ж лікар, таки для розширення щелепи. Сестра носила майже 3 роки, зняли минулого місяця, перед тим довго вона лікувала усі зуби, покривали спеціальними гелями для зміцнення емалі, одним словом задоволення обійшлося кругленькою сумою в районі 1500 євро. (це ціни у м.Дрогобич) Лікар-ортодонт Магера Марта Степанівна. Вона і мені і моїй сестрі подарувала чудові посмішки, за що ми їй щиро вдячні!
    І звичайно, що чим швидше, тим краще, бо в дорослих кістки щелепи вже майже сформовані і закостенілі, майже не пластичні, тому доведеться і довше носити, і потім ще капу постійно одягати. В нас в дворі жіночка років 35-ти має, вже носить добрий рік, каже що починає бачити результат, але ще треба носити.
    Тому всім хто ще не наважився - наважуйтеся, гарна посмішка того варта!
    [​IMG]
    знайшла фото сестри "до", думаю вона мене не пристрелить... То їй було 9 років, (в мене була схожа ситуація) зараз їй 14.
    [​IMG]
    і після [​IMG] ото власне тиждень тому в мене вдома. Щаслива, бо нарешті без брекетів!
     
    Останнє редагування: 8 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  16. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Ой...:girl_crazy::girl_crazy:
    Вони в мене не зовсім ідеальні...можна сказати навіть дуже далеі від ідеальності...:girl_crazy:
    От така собі дівчинка з кривенькими зубчиками....:girl_haha:

    Слухайте, дуже красиво...як то кажеться - "результат на лиці..."
     
    Останнє редагування модератором: 8 Вересень 2009
  17. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    на лиці і в свідомості! Ми ж комплексували через це!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Так, не можливо з Вами не погодитися... щира усмішка - признак впевненості....:girl_smile::girl_smile::girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    і я впевненішою в собі стала і тепер посмішка - це неабиякий засіб маніпуляції!)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Sonjax

    Sonjax New Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Носила брекети десь пів року, стоматолог наголошувала, щоб тримала прикус. Я старалася, але то забувається...:girl_sad:

    Зуби знову повернулися на місце, хоча не так сильно. Коли знову починаю носити, вони знову вирівнюються, але якось треба цей ефект закріпити...

    Треба зібратися і піти до іншого стоматолога.

    Взагалі раніше комплексувала, соромно було посміхатися, але зараз нормально себе почуваю, зуби ж все-таки трохи виправилися:girl_smile: і багато знайомих переконували в тому, що я їм такою подобаюся...